Bank Millennium: otwórz Konto 360º i odbierz 150 zł łatwej premii – ostatni dzień promocji!

Jeśli jesteście osobami, które zostawiają wszystko na ostatnią chwilę – przypominam: tylko do dzisiaj (20 grudnia 2017 roku) trwa promocja Konta 360º, w której do zdobycia jest 150 zł premii w zamian za spełnienie dość prostych warunków. Do końca dnia należy zarejestrować się w promocji oraz złożyć wniosek o konto. Na podpisanie umowy jest już o wiele więcej czasu, ponieważ może to nastąpić do 31 grudnia 2017 roku.

Dotychczasowe akcje Banku Millennium zazwyczaj zapewniały nagrody w formie voucherów. Oznacza to, iż bieżąca promocja jest korzystniejsza, ponieważ nagrodą jest “voucher na wszystko”, czyli po prostu żywa gotówka. Rachunek w Banku Millennium to jedno z najlepszych kont osobistych na rynku. Po zapewnieniu wpływów na kwotę 1000 zł oraz wykonaniu minimum 1 transakcji bezgotówkowej kartą, otrzymujecie bezpłatne prowadzenie konta, kartę debetową oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Po założeniu konta będziecie mogli skorzystać również z atrakcyjnych produktów oszczędnościowych, pakietu assistance (darmowego przez pierwszy rok) oraz promocji limitu w koncie (0 zł prowizji na start, pierwsze 30 dni bez odsetek oraz po 7 dni bez odsetek w kolejnych miesiącach). 

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, czyli osób które nie posiadają i nie posiadały konta w Banku Millennium po 1 kwietnia 2015 roku. Zgodnie z regulaminem:

Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które po 01.04.2015 roku, dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku, jako posiadacz, współposiadacz, jak również Klienci, którzy posiadają wyłącznie rachunek techniczny – Konto Techniczne – lub występują wyłącznie jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, użytkownik jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej w Banku.

Ponadto z promocji wykluczenia są pracownicy Banku Millennium oraz Goodie.

Jeśli sami nie spełniacie warunków uczestnictwa to być może ktoś z waszych bliskich będzie zainteresowany udziałem w promocji. Warunki zdobycia premii są naprawdę proste, zaś Konto 360° to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku.

 

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o konto z premią dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, iż złożenie standardowego wniosku (przykładowo na głównej stronie banku) uniemożliwi Wam wzięcie udziału w promocji.

Po kliknięciu w Załóż Konto 360° na początku wybieracie opcję konta, która Was interesuje – standardowe lub w wersji Student. W tym drugim przypadku nie musicie być tak naprawdę studentami. Wystarczy, że będziecie mieli mniej niż 26 lat. Konto Student prowadzone jest na nieco lepszych warunkach, o czym przekonacie się w dalszej części wpisu.

Wypełniając wniosek możecie również wybrać usługi dodatkowe: Pakiet Bardzo Pomocny (darmowy przez rok, potem 4,98 zł miesięcznie) oraz Pakiet Bezpieczeństwa (darmowy przez pierwszy miesiąc, potem 3,99 zł miesięcznie). Pierwszy z pakietów to typowe home-assistance oraz pomoc medyczna. Szczerze polecam wypróbować ten pakiet choćby okresie, gdy jest on darmowy. Szerzej na jego temat piszę pod koniec artykułu. Drugi z pakietów zapewnia powiadomienia na temat wykonanych transakcji kartą oraz zwrot do 1000 zł w przypadku utraty środków na karcie.

Składając wniosek pamiętajcie również o:

  • akceptacji regulaminu
  • wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
  • wyrażeniu zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w zakresie przeprowadzenia promocji.

 

Na złożenie wniosku w promocji macie czas od 13 listopada 2017 roku do 20 grudnia 2017 roku. Samą umowę należy podpisać natomiast do 31 grudnia 2017 roku. Możecie to zrobić za pośrednictwem kuriera (w przesyłce od razu otrzymacie kartę debetową) lub w placówce banku (karta zostanie dosłana listem).

Co do kwestii dostarczenia umowy kurierem, spokojnie możecie składać wnioski nawet ostatniego dnia promocji. Otóż zaraz po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Kurier może być u Was już na następny dzień po złożeniu wniosku (no chyba, że w okresie przedświątecznym proces się nieco wydłuży). Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu. Co ważne, z kurierem możecie się umówić na przykład w miejscu pracy lub w szkole.

W przypadku podpisania umowy w placówce, pamiętajcie, aby pracownik oddziału nie wpadł na pomysł wygenerowania waszej umowy na nowo. Wówczas możecie otrzymać do podpisania umowę na standardowych warunkach, co wykluczy Was z promocji. Także nie nabierajcie się na wszelkie „problemy techniczne” związane z wnioskiem online.

 

Warunki uzyskania 150 zł premii

Aby otrzymać premię należy spełnić kilka prostych warunków. Po pierwsze, do 31 grudnia 2017 roku pobierzcie aplikację mobilną Goodie i zarejestrujcie się w niej używając tego samego adresu e-mail, co we wniosku o konto. Aplikacja powinna być aktywna do końca okresu promocji, czyli do 14 marca 2018 roku.

Po drugie, w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy kalendarzowych, tak jak w styczniu oraz w lutym 2018 roku zapewnijcie łączne wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz w każdym z wymienionych miesięcy wykonajcie co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKIEM (na dowolną kwotę). Transakcje bezgotówkowe mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wpływy na konto mogą pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie.

Trzecim z warunków jest utrzymanie aktywnego konta do 14 marca 2018 roku (do końca okresu promocji należy nie rozwiązywać, nie wypowiadać lub nie odstępować od umowy o konto).

 

To tyle jeśli chodzi o jakiekolwiek warunki 🙂 Premia zostanie wypłacona przelewem do 14 marca 2018 roku. Wypłacony bonus zwolniony jest z opodatkowania.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie”.

 

 

Kalendarium promocji:

  • Do 20 grudnia 2017 roku – składacie wniosek w promocji
  • Do 31 grudnia 2017 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową
  • Do 31 grudnia 2017 roku – pobieracie i rejestrujecie się w aplikacji Goodie
  • Styczeń 2018 – zasilacie konto na 1000 zł + 1 płatność
  • Luty 2018 – zasilacie konto na 1000 zł + 1 płatność
  • Do 14 marca 2018 – otrzymujecie premię na konto

 

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą do konta w miesiącu. W ten sposób za jednym razem spełnicie warunki promocji, jak i uwolnicie się od opłat. Jeśli chodzi o wpływy może to być suma mniejszych kwot przelana na przykład z waszego rachunku w innym banku, wpłata we wpłatomacie lub w placówce banku. Natomiast kwota płatności kartą jest dowolna. Pierwszy (cząstkowy) miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

 

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową. Pamiętajcie tylko o wpływach w styczniu i lutym. Dzięki nim uzyskacie prawo do otrzymania premii.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających “darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

 

“Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli darmowe assistance przez rok

Pakiet Bardzo Pomocny to assistance dołączane do Konta 360º. Pozwala on skorzystać 7-krotnie w ciągu roku z pomocy medycznej (na przykład wizyta lekarza, wizyta pielęgniarki, dostarczenie leków, transport sanitarny) lub pomocy home-assistance w przypadku awarii sprzętu AGD/RTV/PC/urządzeń mobilnych, zatrzaśnięcia się drzwi, zgubienia kluczy itd. Pakiet ten jest miłym dodatkiem do konta, dlatego trzeba go oceniać z pewnym dystansem. Nie da się ukryć, iż posiada on różne wyłączenia. Jednak w związku z faktem, iż pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, warto go wypróbować. Później korzystanie z Pakietu Bardzo Pomocnego wiąże się z kosztem wynoszącym 4,98 zł miesięcznie. Możecie z niego zrezygnować na infolinii banku. Pakiet nie jest dołączany do Konta 360º Student. Aktywacja pakietu następuje od pierwszego dnia pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Więcej na temat pakietu na stronie banku. Natomiast najważniejszym dokumentem regulującym działanie pakietu assistance jest OWU, z którym koniecznie trzeba się zapoznać przed wezwaniem fachowca.

 

Produkty oszczędnościowe

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,25% lub 2,5% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł. Drugim z polecanych produktów oszczędnościowych jest konto oszczędnościowe Profit oprocentowane na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,7% w skali roku. Okres promocyjnego oprocentowania to 92 dni (promocja podwyższonego oprocentowania dla obecnych klientów jest co jakiś czas odświeżana). Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad.

Kolejnym rozwiązaniem jest Lokata IKE z oprocentowaniem 3% w skali roku. Jest to prawdopodobnie najwyżej oprocentowane IKE bankowe w Polsce. Więcej na temat Lokaty IKE pod linkiem.

 

Darmowy limit w koncie

Nowi klienci banku mogą skorzystać ze specjalnej promocji limitu w koncie. Po pierwsze zostaniecie zwolnieni z prowizji za udzielenie limitu, a po drugie, przez pierwsze 30 dni nie zapłacicie odsetek od wygenerowanego debetu. W kolejnych miesiącach będziecie mogli skorzystać z darmowego limitu przez 7 dni w miesiącu. Łącznie daje to nawet 107 dni darmowego kredytu w ciągu. Pozyskane w ten sposób środki możecie ulokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie. O limit w koncie możecie zawnioskować przez system Millenet, a gdy wariant ten będzie niedostępny, również poprzez infolinię lub w oddziale banku. Więcej na temat promocji limitu w koncie w regulaminie promocji “30 dni bez odsetek” oraz w regulaminie oferty specjalnej “Limit w koncie osobistym za 0 zł”.

 

Złóż wniosek w promocji i odbierz 150 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 łatwej premii za założenie konta NN IKZE + do 1706 zł zwrotu
 
15 euro premii za założenie darmowego konta walutowego w N26
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + 100 zł za polecenie
 
Aż 380 zł premii dla osób do 26 lat w Santander Banku!
 
Kredyt z RRSO 0% do 3000 zł od Credit Agricole
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
BGŻ BNP Paribas: 150 zł łatwej premii za założenie konta
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
ING Bank Śląśki: nawet 190 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
15 zł premii dla obu stron w programie poleceń aplikacji Wolt
 
Łatwe 100 zł premii za założenie konta w Alior Banku
 
300 zł do wydania w Biedronce z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas
 
200 zł bonusu w łatwej promocji Kantoru Alior Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

One Comment

  1. Mam kłopot bo zamknalem konto PKO,w placowce wypelnilem wniosek o zamkniecie Niestety do 30 dni je zamykaja,by nie placic znow za karte przelalem 400 zl i nie wiem ile zostalo bo od 1 grudnia nie moge sie zalogowac tzn haslo nie dziala a identyfikator z obrazkiem jest Czy to mozliwe ze zamkneli konto na lktorym byly srodki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *