BGŻ BNP Paribas: 150 zł premii w formie bonów do H&M za założenie Konta Maksymalnego

Obok trwającej promocji Konta Optymalnego, w której do zdobycia jest nawet 400 zł premii, bank BGŻ BNP Paribas ruszył z akcją promującą drugi z rachunków dostępnych w jego ofercie, a mianowicie Konto Maksymalne. Tym razem do zdobycia są bony do wykorzystania w sklepie H&M o łącznej wartości 150 zł. Promocja przeznaczona jest dla osób w wieku do 26 lat. Być może oferta przygotowana została z myślą o studentach, którzy już za nieco ponad miesiąc rozpoczną kolejny rok akademicki. Dla osób w wieku do 26 lat, Konto Maksymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Warunki w sam raz na studencką kieszeń! 🙂

 

 

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji “Zakupy z kontem” mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w ciągu 24 miesięcy od momentu złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto dzisiaj, czyli 21 sierpnia 2017 roku, wówczas wasze poprzednie konto w BGŻ BNP powinno być zamknięte przed 21 sierpnia 2015 roku. Okres karencji jest stosunkowo długi, jeśli porównamy go do dotychczasowych promocji Konta Optymalnego. W bieżącej promocji deadline ustawiony jest na 6 miesięcy wstecz od momentu złożenia wniosku.

Dodatkowym kryterium jest wiek uczestników promocji. Akcja przeznaczona jest dla osób, które w dniu 31 października 2017 roku będą miały mniej niż 26 lat.

 

Jak założyć promocyjne konto?

Jeśli spełniacie warunki uczestnictwa, czas przejść do konkretów. Pierwszym krokiem na drodze ku uzyskaniu bonusu jest rejestracja na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Pamiętajcie, aby zaznaczyć wszystkie trzy zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji. Jeżeli konto z premią będzie chciało założyć więcej osób z waszego komputera – każda z tych osób musi zarejestrować się na osobny, unikalny adres e-mail.

Akcja trwa od 21 sierpnia do 30 września 2017 roku, aczkolwiek jest ona limitowana do 2500 promocyjnych wniosków. Póki link jest aktywny – macie pewność, że weźmiecie udział w promocji. Po rejestracji pojawi się Wam link promocyjny, prowadzący do wniosku o konto na stronie banku. Wniosek również należy wypełnić do końca września 2017 roku. Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Umowa o konto wraz z kartą debetową (w jednej przesyłce) zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera firmy DHL. Wniosek o konto możecie również złożyć podczas wizyty w oddziale. 

 

Jak zdobyć 150 zł w bonach do H&M?

W promocji Konta Maksymalnego, bonus podzielony jest na trzy części po 50 zł każda. Pierwsze 50 zł otrzymacie za założenie konta zgodnie z regulaminem oraz wykonanie 1 transakcji bezgotówkowej kartą (np. zakupu w sklepie) w terminie od 21 sierpnia do 30 września 2017 roku. Kwota transakcji jest dowolna. Ponadto w wymienionym terminie musicie co najmniej jeden raz zalogować się do bankowości elektronicznej. Druga i trzecia nagroda zostaną Wam przyznane jeśli w listopadzie oraz grudniu wykonacie po 5 płatności kartą na dowolną kwotę (w każdym miesiącu z osobna).

Bony zostaną Wam wydane w formie wiadomości SMS w następujących terminach: 17 listopada 2017 roku, 19 grudnia 2017 roku oraz 18 stycznia 2018 roku. Możecie je wykorzystać do 31 października 2019 roku. Premie standardowo zwolnione są z opodatkowania. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji “Zakupy z kontem”.

 

Kalendarium promocji:

 • Od 21 sierpnia do 30 września 2017 – rejestrujecie się w promocji
 • Od 21 sierpnia do 31 października 2017 – podpisujecie umowę o konto, logujecie się do bankowości online oraz wykonujecie 1 płatność kartą
 • Listopad 2017 – wykonujecie 5 płatności kartą
 • Grudzień 2017 – wykonujecie 5 płatności kartą
 • 17 listopada 2017 – otrzymujecie bon o wartości 50 zł
 • 19 grudnia 2017 – otrzymujecie bon o wartości 50 zł
 • 18 stycznia 2018 – otrzymujecie bon o wartości 50 zł

 

Szczegóły Konta Maksymalnego

Dla osób w wieku do 26 lat Konto Maksymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej, standardowe przelewy internetowe oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Wypłaty z bankomatów zagranicznych również są darmowe, aczkolwiek w tym przypadku należy liczyć się z kosztami przewalutowania lub kosztami narzucanymi przez operatora bankomatu.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
 • 0 zł za sprawdzenie salda w bankomacie,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych (usługa jest obecnie wdrażana),
 • 0 zł za pierwszą wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji.

 

Weź udział w promocji i odbierz bony o wartości 150 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *