BGŻ BNP Paribas: vouchery o wartości 150 zł do Biedronki + 300 zł “Mobilnej premii” + 400 zł do wykorzystania na Allegro z kartą kredytową

Kilka dni temu informowałem Was o starcie korzystnej promocji Konta Optymalnego, w której do zdobycia jest 160 zł premii na start oraz do 300 zł w formie moneyback. Bank BGŻ BNP Paribas postanowił odpalić jeszcze jedną akcję promocyjną swojego szlagierowego produktu, tym razem z nagrodą w postaci voucherów do sklepów Biedronka o wartości 150 zł. Co prawda bonus jest w tym przypadku niższy o 10 zł, aczkolwiek warunki jego zdobycia są o wiele łatwiejsze. Wystarczy przez 3 miesiące zapewniać: wpływy na 1000 zł, płatności kartą na minimum 200 zł oraz jeden przelew aplikacją mobilną na dowolną kwotę. Oprócz premii na start, do waszej dyspozycji będzie również stała promocja Konta Optymalnego, a mianowicie “Mobilna premia” w której do zdobycia jest nawet 300 zł. Pamiętajcie również o trwającej promocji karty kredytowej BGŻ BNP Paribas z premią wynoszącą aż 400 zł. Korzystając z pakietu konto + karta kredytowa możecie uzyskać nawet 850 zł dodatkowego dochodu!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w BGŻ S.A., BNP Paribas oraz po połączeniu obu banków w ciągu 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 1 marca 2018 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 1 marca 2015 roku.

Jeżeli w powyższym okresie posiadaliście (lub nadal posiadacie) wyłącznie konto oszczędnościowe w BGŻ Optima, śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. W przypadku BGŻ Optima podpisywana jest osobna umowa ramowa, a ponadto jest to tylko konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR.

 

Jak założyć konto w promocji

Tradycyjnie, przed złożeniem wniosku o Konto Optymalne na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer kontaktowy, adres e-mail oraz numer PESEL. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie trzy okienka).

Na zarejestrowanie się w promocji (oraz złożenie wniosku) macie czas do 18 marca 2018 roku lub do wyczerpania puli 1500 promocyjnych wniosków. W przypadku wyczerpania puli, stosowna informacja pojawi się na stronie akcji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Jeśli zatem zdążycie zarejestrować się przed zawieszeniem promocji, wówczas macie pewność, iż weźmiecie w niej udział.

Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Ponadto promocja “Mobilna Premia 2” (o której piszę nieco niżej) wymaga wyrażenia zgody na przesyłanie mailem dokumentów i informacji związanych z realizacją zawartej umowy z bankiem (czyli tak zwana zgoda na e-korespondencję).

Umowa o konto wraz z kartą debetową (w jednej przesyłce) zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera. Na podpisanie umowy macie czas do końca marca 2018 roku. Do tego okresu musicie również aktywować konto.

 

Warunki uzyskania 150 zł premii w formie voucherów do Biedronki

Łączna premia podzielona jest na trzy vouchery, każdy o wartości 50 zł . Aby zdobyć pełną pulę, przez 3 kolejne miesiące (od kwietnia do czerwca 2018 roku) należy zapewniać wpływ zewnętrzny na 1000 zł, wykonywać płatności kartą na 200 zł oraz jeden przelew poprzez aplikację mobilną GOmobile. Dla lepszej przejrzystości, poniżej prezentuję rozpiskę zgodną z regulaminem promocji.

 

Voucher nr 1 – 50 zł

W kwietniu 2018 roku:

 • zapewnij wpływ zewnętrzny na co najmniej 1000 zł,
 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 200 zł,
 • wykonaj minimum 1 przelew zewnętrzny aplikacją mobilną GOmobile.

 

Voucher nr 2 – 50 zł

W maju 2018 roku:

 • zapewnij wpływ zewnętrzny na co najmniej 1000 zł,
 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 200 zł,
 • wykonaj minimum 1 przelew zewnętrzny aplikacją mobilną GOmobile.

 

Voucher nr 3 – 50 zł

W czerwcu 2018 roku:

 • zapewnij wpływ zewnętrzny na co najmniej 1000 zł,
 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 200 zł,
 • wykonaj minimum 1 przelew zewnętrzny aplikacją mobilną GOmobile.

 

Na co warto zwrócić uwagę? Wymagany przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Płatności kartą mogą być wykonane zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Pamiętajcie, iż na potrzeby promocji liczy się data zaksięgowania transakcji, zatem nie czekajcie z ich wykonaniem do samej końcówki miesiąca. Co do przelewu poprzez aplikację, może być on wykonany na dowolną kwotę, przykładowo na wasze konto w innym banku.

 

Formalności, czyli finalizacja promocji

W tej promocji na szczęście nie musicie pamiętać o potrzebie wypełnienia danych do wypłaty premii. Organizator po prostu roześle Wam mailowe potwierdzenia przyznania danej nagrody. Wysyłka maili odbędzie się odpowiednio: 18 czerwca, 18 lipca oraz 17 sierpnia 2018 roku. 

Vouchery w formie kodów SMS otrzymacie natomiast odpowiednio do 29 czerwca 2018 roku, 31 lipca 2018 roku oraz 31 sierpnia 2018 roku. Warunkiem otrzymania nagrody jest utrzymanie aktywnego konta i karty debetowej. Na szczęście spełnienie tego warunku nie będzie problematyczne, ponieważ zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty debetowej są bezwarunkowo darmowe. 

Szczegóły w regulaminie promocji “Bonus za zakupy”.

 

Zasady wykorzystania voucherów

Ważność vouchera  wygasa 29 czerwca 2019 roku. Bon będzie składał się z 13-cyfrowego SMS-owego kodu, który będziecie podawać podczas płatności w kasie Biedronki. Kod vouchera podajecie po zeskanowaniu ostatniego produktu, ale przed momentem dokonania płatności. Vouchery są oczywiście wielokrotnego użytku. Możecie je realizować w częściach, aż do momentu wyczerpania salda. W przypadku zakupów na wyższą kwotę, różnicę możecie dopłacić w tradycyjny sposób – gotówką lub kartą. Z bonów nie wydaje się reszty ani nie można ich zamienić na gotówkę.

 

Złóż wniosek o Konto Optymalne i odbierz nawet 450 zł premii

 

Do 300 zł moneyback w promocji “Mobilna Premia 2”

Do waszej dyspozycji będzie również stała promocja Konta Optymalnego, w której do zdobycia jest łatwe 300 zł premii. Bonus rozłożony jest na 12 miesięcy, po maksymalnie 25 zł zwrotu w skali miesiąca. Aby zdobyć pełną pulę wystarczy tak naprawdę poświęcić kilka, góra kilkanaście minut w ciągu całego miesiąca. Otóż w ramach promocji “Mobilna Premia 2” otrzymacie 1 zł zwrotu za wykonanie transakcji mobilnej na kwotę co najmniej 5 zł. Do wyboru macie:

 • płatności z wykorzystaniem Android Pay lub
 • transakcje wykonane aplikacją mobilną GOmobile (z wyłączeniem transakcji poprzez system BLIK oraz założenia lokaty poprzez aplikację).

Jeśli chodzi o transakcje poprzez aplikację GOmobile, wystarczy tak naprawdę wykonać 25 przelewów po 5 zł każdy, a 25 zł będzie wasze. Bank stosuje tu jednak małe ograniczenie polegające na tym, iż:

“W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję w danym miesiącu”

 

Oznacza to, iż każdy z przelewów powinien być wykonany na inny numer konta. Największymi wygranymi w tej promocji będą oczywiście posiadacze dużej liczby rachunków bankowych. Pamiętajcie, iż indywidualny (niepowtarzalny) numer posiadają też rachunki oszczędnościowe lub rachunki maklerskie otwierane wraz z kontem osobistym. Ba, niektóre banki umożliwiają założenie kolejnych rachunków oszczędnościowych w pełni internetowo. Warto zatem poświęcić teraz nieco czasu na otwarcie dodatkowych kont, by w kolejnych miesiącach powtarzać tylko transakcje mobilne i zgarniać bonusy. Oczywiście możecie również dogadać się z kimś ze swoich bliskich, by nawzajem przesyłać sobie pieniądze. W ten sposób w pełni zoptymalizujecie warunki promocji i to bez wykonywania jakichkolwiek płatności kartą (a wiem, że tych już macie sporo w portfelu 😀 ).

 

Dodatkowym warunkiem wypłacania bonusów w ramach promocji “Mobilna Premia 2” jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia w danym miesiącu lub wykonanie co najmniej dwóch transakcji płatniczych (przelewów) na rachunki przedsiębiorców będących:

 • dostawcami mediów (płatności za telefon, TV, Internet, prąd, gaz, wodę lub ścieki),
 • dostawcami usług płatniczych (np. bank krajowy, biuro usług płatniczych, instytucja płatnicza), w zakresie spłaty kredytu, pożyczki udzielonej przez ten podmiot,
 • uczelniami (szkołami wyższymi), przykładowo płatności za korzystanie z akademików, domów studenckich),
 • placówkami systemu oświaty (np. szkoły, przedszkola), a także żłobkami albo klubami dziecięcymi.

Na szczęście bank ani nie definiuje w regulaminie pojęcia wynagrodzenie, ani nie określa jaka ma być minimalna kwota wymienionych transakcji 🙂

 

Premie będą wypłacane do 8. dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji lub w najbliższym dniu roboczym, jeśli 8. dzień miesiąca wypada w dzień wolny od pracy. Pierwszy okres spełniania warunków promocji będzie miał charakter cząstkowy. Najlepiej ukazać to na przykładzie:

 

Klient przystąpił do promocji 15 marca 2018 roku. Pierwsza Premia zostanie wypłacona 8 kwietnia 2018 roku za transakcje aplikacją mobilną dokonane od 15 do 31 marca 2018 roku. Ostatnia premia zostanie wypłacona 8 marca 2019 roku za transakcje aplikacją mobilną dokonane w okresie 1 – 28 lutego 2019 roku.

 

Jak wcześniej wspomniałem, na wykonanie wszystkich niezbędnych transakcji będziecie potrzebowali maksymalnie kwadransa, zatem powyższe ograniczenie raczej nie boli 🙂

Szczegóły w regulaminie promocji “Mobilna Premia 2”.

 

Złóż wniosek o Konto Optymalne i odbierz nawet 450 zł premii

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych (usługa jest obecnie wdrażana),
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *