BGŻ BNP Paribas: karta paliwowa BP o wartości 200 zł w promocji karty kredytowej oraz 100 zł premii w promocji “Kupuj Mobilnie”

W BGŻ BNP Paribas ruszyła kolejna akcja promocyjna karty kredytowej MasterCard. Tym razem możecie zdobyć kartę paliwową BP SuperCard dla klientów indywidualnych o wartości 200 zł. Oprócz tego, w ramach programu lojalnościowego otrzymacie punkty powitalne, które będziecie mogli wymienić przykładowo na bilet do kina. Co ważne, z promocji skorzystacie bezkosztowo, ponieważ przez pierwszy rok karta będzie dla Was darmowa (ponadto w wersji Gold otrzymacie ciekawy pakiet ubezpieczeń). Jeśli nie jesteście jeszcze klientami BGŻ BNP Paribas, przypominam o trwających promocjach Konta Maksymalnego. Do wyboru albo 250 zł premii, albo 350 zł premii. Oprócz tego możecie skorzystać z łatwej promocji “Kupuj Mobilnie”, w której do zdobycia jest 100 zł łatwej premii.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Dużym plusem promocji karty kredytowej BGŻ BNP Paribas jest krótki okres karencji. Otóż z promocji może skorzystać osoba, która: 

  • w ciągu 12 miesięcy przed dniem zawarcia umowy o kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas nie miała zawartej innej Umowy o Kartę z Bankiem;
  • nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę;
  • zawarta przez nią z Bankiem Umowa o Kartę nie okazała się nieważna.

 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę

Aby wziąć udział w promocji, od 1 lipca 2018 roku do 31 sierpnia 2018 roku należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji. Promocja może jednak zakończyć się wcześniej, ponieważ przewidziano wyłącznie 2000 promocyjnych wniosków. Dlatego lepiej pospieszyć się z decyzją. Na szczęście, póki formularz jest otwarty, macie pewność wzięcia udziału w promocji.

Po wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. Podczas rozmowy, konsultant pobierze od Was szczegółowe dane osobowe i dochodowe. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia. Podczas rozmowy poinformujcie konsultanta, iż interesuje Was wyłącznie karta z logo MasterCard (tylko te karty biorą udział w promocji). Gdy uzyskacie pozytywną (wstępną) decyzję kredytową, wówczas zostaniecie zaproszeni na wizytę do oddziału banku w celu podpisania umowy. 

 

Zasady promocji

Aby zdobyć kartą paliwową należy w okresie dwóch pierwszych miesięcy od momentu podpisania umowy wykonać transakcje kartą na kwotę co najmniej 2000 zł. Płatności możecie wykonać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie (nie ma żadnych wyłączeń co do kodów MCC). Ba, organizator akceptuje również transakcje gotówkowe w formie wypłaty gotówki z bankomatu lub zlecenia dokonania przelewu środków z karty. W takim przypadku nie obowiązuje okres bezodsetkowy, zatem odsetki będą naliczane od momentu dokonania transakcji. Jeśli jednak kartę spłacicie natychmiastowo (choćby tego samego dnia), wówczas odsetki nie zostaną naliczone. Wypłata gotówki kartą kredytową w bankomatach BGŻ BNP Paribas kosztuje 3,50 zł. Zainwestować 3,50 zł, żeby odebrać 200 zł? Dobry plan! Więcej na temat specyfiki działania kart kredytowych w moim autorskim poradniku Jak działa karta kredytowa?

Karta paliwowa zostanie przesłana listem poleconym do 30 listopada 2018 roku. Jej ważność to 24 miesiące od momentu aktywacji. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Karta kredytowa Mastercard z kartą paliwową BP”.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową z nagrodą o wartości 200 zł

 

Program mamBONUS

Dodatkową nagrodę otrzymacie za udział w programie mamBONUS, zapewniającym wiele zniżek i rabatów. Na start otrzymacie 5000 punktów lojalnościowych pod warunkiem, iż w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonacie co najmniej 4 płatności kartą, każda na kwotę minimum 50 zł. Ponadto w ramach programu za każde wydane 1 zł, zdobędziecie 2 punkty. Zatem po wydaniu 2000 zł, będziecie mieli co najmniej 9000 punktów. Zgodnie z katalogiem nagród otrzymacie za to bilet do Multikina, Helios lub Cinema City (koszt biletu to 6500 punktów), bądź doładowanie telefonu prepaid (25 zł kosztuje 7500 punktów).

Szczegóły w regulaminie promocji 5000 punktów na start.

 

Szczegóły kart kredytowych BGŻ BNP Paribas

W ramach promocji możecie wybrać kartę MasterCard w wersji Standard lub Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Standardowo, roczna opłata za kartę Standard to 72 zł, zaś za kartę Gold 150 zł. Na szczęście w bardzo łatwy sposób unikniecie tych opłat. Warunkiem uzyskania zwolnienia z opłaty za pierwszy rok użytkowania karty jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 500 zł dla karty kredytowej MasterCard Standard lub 1000 zł dla karty Gold. Płatności należy wykonać w czasie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Oznacza to, iż spełniając warunki promocji z bonami, jednocześnie zwalniacie się z opłat za kartę. Dwie pieczenie na jednym ogniu 🙂 a nawet trzy, bo zbieracie jeszcze punkty w programie mamBONUS.

Decydując się na kartą w wersji Gold, będziecie mogli skorzystać z ubezpieczenia zapewniającego pomoc w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych: Bezpieczna KartaBezpieczna Podróż. Na złotą kartę mogą sobie pozwolić osoby o wyższych zarobkach niż przeciętne. Warto spróbować, najwyżej otrzymacie “tylko” kartę Silver.

Więcej na temat opłat w:

W kolejnych latach opłata będzie już pobierana według standardowej stawki (no chyba, że bank zastosuje znowu jakąś promocję). Oczywiście nie ma potrzeby utrzymywania aktywnej karty po tym jak odbierzecie nagrodę.
RRSO 14,42%.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową z nagrodą o wartości 200 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 zł za założenie konta oraz 100 zł za polecenie w Inteligo
 
100 zł na start i 3% na koncie oszczędnościowym od Pekao
 
Nawet 500 zł premii za skorzystanie z platformy Bancovo
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
Kredyt z RRSO 0% do 3000 zł od Credit Agricole
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,44%
 
ING Bank Śląśki: nawet 340 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
15 zł premii dla obu stron w programie poleceń aplikacji Wolt
 
Po 50 zł premii dla obu stron w programie poleceń Azimo
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

3 Comments

  1. Witam
    A jeżeli dokonam zlecenia przelewu środków z karty kredytowej na własny konto w innym banku, to czy też to zostanie zaakceptowane w promocji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *