BGŻ BNP Paribas: rekordowe 300 zł premii pieniężnej za założenie darmowego Konta Optymalnego + 100 zł za płatności mobilne!

Takiej promocji w BGŻ BNP Paribas dawno nie było. Francuski bank idzie na całość i oferuje aż 300 zł premii pieniężnej w zamian za założenie darmowego Konta Optymalnego (bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku i karty debetowej). Plusem promocji jest stosunkowo krótki, 2-letni okres karencji. Musicie się jednak pospieszyć. Limit wniosków w promocji to tylko 1000 sztuk! A jeśli będziecie sprytni to otrzymacie dodatkowo 100 zł w formie bonów do Biedronki i Allegro w łatwej promocji płatności mobilnych. Przy okazji przypominam również o promocji karty kredytowej, w której do zdobycia są vouchery BP o wartości 200 zł. Łącząc wszystkie promocje możecie zyskać nawet 600 zł premii!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 6 września 2018 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 6 września 2016 roku.

Jeżeli w powyższym okresie posiadaliście (lub nadal posiadacie) wyłącznie konto oszczędnościowe w BGŻ Optima, śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. W przypadku BGŻ Optima podpisywana jest osobna umowa ramowa, a ponadto jest to tylko konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR.

Z promocji mogą skorzystać również dotychczasowi posiadacze karty kredytowej z logo BGŻ BNP Paribas.

 

Jak założyć konto w promocji

Zanim jeszcze złożycie wniosek o konto, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji, jednocześnie akceptując regulamin wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Rejestracja w promocji oraz złożenie wniosku możliwe jest do 30 września 2018 roku lub do wyczerpania puli 1000 promocyjnych wniosków. Jak sami się przekonacie, warunki promocji są na tyle dobre, iż z pewnością akcja zostanie zakończona przed czasem. Jeśli zatem spełniacie warunki uczestnictwa – nie ma sensu zwlekać z rejestracją. Pamiętajcie, iż póki strona rejestracyjna jest aktywna – macie pewność wzięcia udziału w promocji.

Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 15 października 2018 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Pierwsze 50 zł premii należy Wam się już za samo podpisanie umowy i zalogowanie do aplikacji mobilnej. Mówiąc bardziej szczegółowo, w październiku 2018 roku musicie pobrać aplikację GOmobile i się w niej zalogować. Spokojnie, jest ona dostępna na oba najpopularniejsze systemy operacyjne 🙂

Druga nagroda to 100 zł. Otrzymacie ją w przypadku spełnienia powyższego warunku, a także zapewnienia wpływu na co najmniej 1000 zł oraz wykonaniu płatności bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 300 zł w październiku 2018 roku.

Aby zdobyć ostatnie 150 zł premii należy spełnić warunki dla drugiej nagrody oraz przez 2 kolejne miesiące (czyli w listopadzie oraz grudniu 2018 roku) zapewniać wpływ na kwotę minimum 1000 zł oraz wykonać płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 300 zł. 

 

Podsumowując: od października do grudnia zapewniacie wpływy po 1000 zł oraz płacicie kartą po 300 zł. Oprócz tego logujecie się do apki i 300 zł jest wasze! 😀

Teraz technikalia. Wymagany przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Co do płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ogólnie mówiąc, standardowe płatności w punktach handlowo-usługowych, czy w sklepach internetowych bez problemu pozwolą Wam spełnić warunki promocji.

Do 16 listopada 2018 roku otrzymacie maila z prośbą o podanie danych do wypłaty premii (numer konta w BGŻ BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Będziecie mieli na to czas do 27 listopada 2018 roku. Wypłata pierwszej i drugiej transzy nastąpi do 30 listopada 2018 roku, zaś trzecia transza znajdzie się na waszym koncie do końca stycznia. Wcześniej, bo 17 stycznia 2019 roku dostaniecie dodatkowo informację o przyznaniu 150 zł premii.

Szczegóły w regulaminie promocji “Korzystaj i Zyskaj”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 300 zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 300 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 680 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

21 Comments

 1. Mam pytanie. Mój partner wziął kartę kredytową w Carrefour (BGŻ Paribas) , a ja dostałam kartę dodatkową. Brał tylko moje dane. Czy mogę skorzystać z tej promocji?

 2. Co znaczy wpływ 1000zł na konto. Wystarczy ze wysle z jednego banku tutaj i za 5min zrobie przelew spowrotem skąd wysłałem na poczatku ?

  • Dokładnie tak. Zaraz gdy środki pojawią się na koncie, możesz je wypłacić. Liczy się sam fakt zaksięgowania środków na koncie.

 3. Zarejestrowałem się, kliknąłem załóż konto i wywaliła się strona, po prostu biały ekran. Teraz wywala mi że dane nie prawidłowe jak chce się ponownie zarejestrować, no bo moje dane są już zarejestrowane a założyć konta nie mogę bo nie ma przycisku załóż konto tylko zarejestruj się w promocji. Cóż, szkoda.

  • Znajdź maila od organizatora (w przypadku Gmaila wpada do spamu). Wyłącz adblocka. Kliknij w link prowadzący do wniosku. Nic straconego!

 4. Czy zakładając Konto Optymalne też muszę zaznaczyć wszystkie zgody, czy do wzięcia udziału w promocji wystarczą te obowiązkowe? 🙂

  • W formularzu rejestracyjnym wszystkie, aczkolwiek są one związane wyłącznie z realizacją promocji. W samym wniosku o konto, regulamin nie narzuca żadnych konkretnych zgód 🙂

   • Posiadacze umowy ramowej są wyłączeni z promocji
    Chyba każdy kto ma kartę kredytową ma taką umowę

    • Zgodnie z regulaminem nie są, ponieważ: Umowa – „Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty orazElektronicznych Kanałów Dostępu” zawarta pomiędzy Bankiem a Współposiadaczami.

     W praktyce, rzeczywiście odrzuca wnioski, co jest niespójne z regulaminem.

 5. Czy adres zamieszkania to adres zameldowania i czy musi być on zgodny z danymi z dowodu osobistego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *