BGŻ BNP Paribas: rekordowe 300 zł premii za założenie darmowego Konta Optymalnego!

Takiej promocji w BGŻ BNP Paribas dawno nie było. Francuski bank postanowił podwoić stawkę i w ten sposób oprócz 150 zł premii na start w formie voucherów (do wyboru: Biedronka, H&M lub Decathlon) możecie w łatwy sposób zdobyć dodatkowo 150 zł premii pieniężnej. Plusem promocji jest stosunkowo krótki, 2-letni okres karencji. Dla przypomnienia, Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku oraz obsługę karty debetowej. Pamiętajcie również o promocji karty kredytowej, w której do zdobycia są vouchery o wartości 400 zł. Łącząc obie promocje możecie zyskać nawet 700 zł premii!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w BGŻ S.A., BNP Paribas oraz po połączeniu obu banków w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 19 czerwca 2018 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 19 czerwca 2016 roku.

Jeśli w powyższym okresie posiadaliście (lub nadal posiadacie) wyłącznie konto oszczędnościowe w BGŻ Optima, śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. W przypadku BGŻ Optima podpisywana jest osobna umowa ramowa, a ponadto jest to tylko konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR. Również posiadacze samej karty kredytowej BGŻ BNP Paribas mogą bez przeszkód skorzystać z promocji Konta Optymalnego.

 

Jak założyć konto w promocji

Zanim jeszcze złożycie wniosek o konto, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wybieracie również jaką nagrodę chcecie uzyskać, a także akceptujecie regulamin wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Rejestracja w promocji oraz złożenie wniosku możliwe jest do 8 lipca 2018 roku lub do wyczerpania puli 1500 promocyjnych wniosków. Jak sami się przekonacie, warunki promocji są na tyle dobre, iż z pewnością akcja zostanie zakończona przed czasem. Jeśli zatem spełniacie warunki uczestnictwa – nie ma sensu zwlekać z rejestracją. Pamiętajcie, iż póki strona rejestracyjna jest aktywna – macie pewność wzięcia udziału w promocji.

Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej, a także wyrażenie odpowiednich zgód marketingowych (zgody numer 1,2,4 oraz 6). Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Po podpisaniu umowy, zalogujcie się po raz pierwszy do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej nie później niż do 25 lipca 2018 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Pierwsze 50 zł (w formie premii pieniężnej) należy Wam się już za samo podpisanie umowy i zalogowanie do bankowości online lub mobilnej).

 

Dalsza część promocji dotyczy voucherów do wybranego sklepu. Aby zdobyć wszystkie trzy vouchery (każdy po 50 zł), przez 3 kolejne miesiące wykonajcie co najmniej jeden przelew zewnętrzny (na dowolną kwotę) poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację GOmobile oraz płatności kartą na kwotę minimum 300 zł. Spełnianie warunków promocji należy rozpocząć w miesiącu następującym po miesiącu pierwszego logowania do bankowości elektronicznej. Przykładowo, logując się po raz pierwszy w czerwcu, warunki spełnijcie w lipcu, sierpniu oraz wrześniu. Przelew zewnętrzny może zostać wykonany na wasze konto w innym banku, natomiast regulaminowe płatności kartą mogą być wykonane zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Bank wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłoby posłużyć do zbyt łatwego „nabijania transakcji”. Należą do nich:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

 

Na koniec pozostaje premia pieniężna o wartości 100 zł. Otrzymacie ją jeśli w ciągu trzech powyższych miesięcy będziecie zapewniali wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł.

 

Jak uzyskam nagrodę w promocji

Zacznijmy od voucherów. Nagrody w formie kodów SMS będą wysyłane do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji (w naszym przykładzie będzie to 25 sierpnia, 25 września oraz 25 października 2018 roku). W dniu wydania nagrody, konto, karta debetowa, dostęp do bankowości elektronicznej oraz zgody marketingowe muszą być aktywne.

Teraz premie pieniężne. Informację o przyznaniu 50 zł premii na start otrzymacie do 21. dnia miesiąca następującego po miesiącu pierwszego logowania (w naszym przykładzie będzie to 21 lipca 2018 roku). W przypadku ostatniej premii pieniężnej o wartości 100 zł sytuacja będzie podobna jak powyżej. Mail z informacją o przyznaniu nagrody zostanie wysłany do 21. dnia miesiąca następującego po ostatecznym spełnieniu wszystkich warunków promocji (wpływy na 1000 zł). W naszym przykładzie będzie to zatem 21 października 2018 roku.

Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii pieniężnej. Otóż do 21 sierpnia 2018 roku organizator prześle Wam link do dedykowanej strony, na której należy uzupełnić dane do wypłaty premii (numer Konta Optymalnego + podstawowe dane osobowe). Na wypełnienie danych będziecie mieli czas do 27 sierpnia 2018 roku. Wypłaty premii pieniężnych odbędą się do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymacie informację o przyznaniu nagrody. W naszym przykładzie będzie to 31 lipca 2018 roku (nagroda o wartości 50 zł) oraz 31 października 2018 roku (nagroda o wartości 100 zł).

 

Podsumowując, jeśli pierwsze logowanie wykonacie w czerwcu, wówczas będą Wam obowiązywały wszystkie wymienione przykłady. Jeśli natomiast zalogujecie się po raz pierwszy w lipcu, wówczas wszystkie daty zostaną przesunięte o miesiąc. Gdyby coś było niejasne, pytajcie śmiało w komentarzach 🙂

 

Co nieco na temat voucherów

Ważność voucherów upływa odpowiednio: Decathlon – 31 maja 2020 roku, H&M – 2 listopada 2019 roku, Biedronka – 31 maja 2019 roku. Wszystkie vouchery mają charakter wielokrotnego użytku. Podczas jednych zakupów można wykorzystać wszystkie vouchery łącznie. W przypadku gdy kwota zakupów przekracza wartość pozostałą w ramach bonu, nadwyżkę możecie opłacić gotówką lub kartą płatniczą. 

Szczegóły w regulaminie promocji “Zyskowne konto”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 300 zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych (usługa jest obecnie wdrażana),
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 300 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 zł za założenie konta oraz 100 zł za polecenie w Inteligo
 
100 zł na start i 3% na koncie oszczędnościowym od Pekao
 
Nawet 500 zł premii za skorzystanie z platformy Bancovo
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
Kredyt z RRSO 0% do 3000 zł od Credit Agricole
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,44%
 
ING Bank Śląśki: nawet 340 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
15 zł premii dla obu stron w programie poleceń aplikacji Wolt
 
Po 50 zł premii dla obu stron w programie poleceń Azimo
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

6 Comments

 1. Niestety mimo iz jestem posiadaczem tylko karty kredytowej tego banku, mój wniosek został odrzucony:

  Dziękujemy za zainteresowanie naszym kontem.
  Informujemy, że wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię
  jako użytkownika Bankowości Internetowej. Zapraszamy do oddziału.”

 2. Czy transakcja bezgotówkowa płatność allegro PayU będzie zaliczona jako zapłata kartą w tej promocji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *