BGŻ BNP Paribas: rekordowe 350 zł premii do zdobycia w promocji Konta Maksymalnego oraz 100 zł w promocji płatności mobilnych

Takiej promocji w BGŻ BNP Paribas dawno nie było. 350 zł premii w promocji konta osobistego zdarza się naprawdę rzadko, zatem jeśli dotychczasowo mieliście wątpliwości, czy warto wiązać się z BGŻ BNP Paribas, teraz jest na to prawdopodobnie najlepszy moment. Konto Maksymalne z jednej strony zapewnia solidne 200 zł na start, z drugiej zaś oferuje do 150 zł moneyback. Mało tego, w łatwy sposób unikniecie wszelkich opłat związanych z użytkowaniem rachunku. Konto Maksymalne zapewnia między innymi bezwarunkowo bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Jednocześnie przypominam o trwającej promocji karty kredytowej, w której możecie zdobyć voucher o wartości 200 zł na BP oraz promocji “Kupuj Mobilnie” z 100 zł łatwej premii.

 

 

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w ciągu 24 miesięcy od momentu złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 20 sierpnia 2018 roku, wówczas wasze poprzednie konto w BGŻ BNP powinno być zamknięte przed 20 sierpnia 2016 roku.

Jeżeli w powyższym okresie posiadaliście (lub nadal posiadacie) wyłącznie konto oszczędnościowe w BGŻ Optima, śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. W przypadku BGŻ Optima podpisywana jest osobna umowa ramowa, a ponadto jest to tylko konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR.

Z promocji mogą skorzystać również dotychczasowi posiadacze karty kredytowej z logo BGŻ BNP Paribas.

 

Jak założyć promocyjne konto?

Wniosek o konto dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Na stronie rejestracyjnej należy zaznaczyć wszystkie checkboxy, natomiast w dalszej części wniosku zaakceptować regulamin promocji oraz zgody (numer 1 i 5):

 • na przesyłanie na adres e-mail dokumentów lub informacji związanych z realizacją umów zawartych z bankiem (e-korespondencja),
 • na otrzymywanie drogą elektroniczną (SMS, email) informacji banku stanowiących informacje handlowe.

Na zarejestrowanie się w promocji (oraz złożenie wniosku) macie czas do 31 sierpnia 2018 roku lub do wyczerpania puli 1000 wniosków. Zatem lepiej nie zwlekać z rejestracją w akcji. Póki formularz jest aktywny – macie pewność wzięcia udziału w promocji. Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Umowa o konto wraz z kartą debetową (w jednej przesyłce) zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera.

 

Bonus 200 zł, czyli nagrody za aktywność

Łączna premia podzielona jest na trzy transze. Pierwszą z nich w wysokości 75 zł otrzymacie za samo podpisanie umowy o konto oraz aktywowanie aplikacji mobilnej we wrześniu 2018 roku.

Druga część bonusu to 50 zł za wykonanie płatności bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł. Płatności również należy wykonać we wrześniu 2018 roku. Regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Pełną listę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ogólnie mówiąc, standardowe płatności w punktach handlowo-usługowych, czy w sklepach internetowych bez problemu pozwolą Wam spełnić warunki promocji.

Aby zdobyć ostatnie 75 zł należy przez 3 kolejne miesiące (od września do listopada 2018 roku) zapewniać wpływ zewnętrzny na kwotę minimum 1000 zł. Wymagany przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych).

To wszystko. Do 16 listopada 2018 roku otrzymacie maila z prośbą o podanie danych do wypłaty premii. Będziecie mieli na to czas do 27 listopada 2018 roku. Wypłata pierwszej i drugiej transzy nastąpi do 30 listopada 2018 roku, zaś trzecia transza znajdzie się na waszym koncie do końca grudnia 🙂

Szczegóły w regulaminie promocji “Nagrody za aktywność”.

 

150 zł premii za aktywność

Premia za aktywność naliczana jest w wysokości stanowiącej 1 zł od każdej transakcji bezgotówkowej wykonanej kartą o wartości co najmniej 5 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Oznacza to, iż w celu uzyskania maksymalnej premii należy wykonać minimum 25 płatności. Aby jakakolwiek premia była w ogóle wypłacona należy zapewnić co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącu na łączną kwotę minimum 300 zł.

Warunki promocji możecie spełniać już od dnia podpisania umowy (nie trzeba czekać do nowego miesiąca). Premia za dany miesiąc kalendarzowy wypłacana jest 8. dnia kolejnego miesiąca, a jeżeli ten dzień nie jest dniem roboczym, to w najbliższy dzień roboczy następujący po tym dniu.

Szczegóły w regulaminie promocji Premia za aktywność.

 

Szczegóły Konta Maksymalnego

Dla osób w wieku do 26 lat Konto Maksymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługę karty debetowej, standardowe przelewy internetowe oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Wypłaty z bankomatów zagranicznych również są darmowe, aczkolwiek w tym przypadku należy liczyć się z kosztami przewalutowania lub kosztami narzucanymi przez operatora bankomatu.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej w przypadku wykonania płatności na kwotę co najmniej 300 zł lub bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, w pozostałych przypadkach opłata wynosi 12 zł,
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
 • 0 zł za sprawdzenie salda w bankomacie,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji

 

Weź udział w promocji i odbierz nawet 350 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

BNP Paribas: 250 zł premii w promocji Konta Otwartego na Ciebie
 
Nawet 680 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląśki: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Łatwe 200 zł premii w promocji Banku Millennium
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

14 Comments

 1. Ciekawa historia z tego konta się zrobiła… miałem kiedyś konto w BGŻ ale nie pamiętałem kiedy zlikwidowałem. Pani na infolinii powiedziala że nie mają mnie w bazie i że pewnie od dwóch albo i więcej lat konta tam nie mam.
  Teraz po odebraniu umowy od kuriera i zalogowaniu widzę że jeszcze w 2017 na początku pisałem z panelu z bankiem więc wtedy konto musiało być dalej aktywne. Co z tym zrobić? Składać reklamację że infolinia wprowadziła w błąd czy rezygnować z promocji bo i tak nic z tego nie będzie?

 2. “Aby zdobyć ostatnie 75 zł należy przez 3 kolejne miesiące (od września do listopada 2018 roku) zapewniać wpływ zewnętrzny na kwotę minimum 1000 zł.”

  Nic nie piszą o czasie, przez który trzeba utrzymać te pieniądze na koncie. Czyżby wystarczyło tylko na chwilę przelać te 1000 zł, a potem można je przelać z powrotem?

  • Wystarczy odnotowanie wpływu. Chwilę potem możesz wypłacić kasę. Wszystko może odbyć się tego samego dnia 🙂

 3. “Do 16 listopada 2018 roku otrzymacie maila z prośbą o podanie danych do wypłaty premii. ”
  Dostałem takiego maila, a w nim:
  “Przypominamy, że w celu przekazania nagrody niezbędne jest uzupełnienie numeru rachunku otwartego w ramach Promocji w Banku BGŻ BNP Paribas do 27 listopada 2018 r.”
  Czyżby trzeba było otworzyć jeszcze jakieś konto “w ramach promocji” w tym banku, żeby dostać nagrodę? Nie mogą jej przelać na nr rachunku karty albo do innego banku?

  • Premia 250 zł przyznawana jest za założenie konta i na to konto wypłacana jest premia. Numer tego konta trzeba podać w formularzu. Nie możesz przelać na numer karty ani do innego banku.

  • Wygląda na to, że tak:

   “W celu odbioru nagrody:
   a) każdy Laureat wraz z informacją o zdobyciu nagrody, otrzyma od Organizatora na podany podczas rejestracji
   adres e-mail wiadomość z linkiem oraz unikalnym kodem, które posłużą do zalogowania się na bezpiecznej
   stronie Organizatora, której dotyczy link;
   b) każdy Laureat do dnia 27 listopada 2018 r., zaloguje się na stronie wskazanej w wiadomości od Organizatora
   za pomocą swojego adresu e-mail, podanego w Formularzu Rejestracyjnym oraz przesłanych uprzednio
   przez Organizatora linku i unikalnego kodu oraz przekaże numer Konta Osobistego, na który zostanie
   wypłacona Nagroda.”

   “Konto Osobiste – indywidualny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy z planem taryfowym Konto Maksymalne prowadzony na podstawie Umowy ramowej;”

   No to zobaczymy, czy uda się założyć “Konto Osobiste” w 10 dni…

   • No tak, ale wypłata nagród będzie teraz. OK, przejrzałem papiery i z tego co rozumiem, to jednak z tą kartą związane jest właśnie “Konto Osobiste z planem taryfowym Konto Maksymalne”, którego numer jest identyczny z numerem rachunku karty. Nie spodziewałem się, że będą chcieli, żebym im przepisywał z systemu numer rachunku karty, za której używanie chcą mi przyznać nagrodę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *