BGŻ BNP Paribas: E-karta podarunkowa do wykorzystania na empik.com o wartości 200 zł dla obecnych posiadaczy karty kredytowej

BGŻ BNP Paribas dołącza do grona banków, które starają się udobruchać nie tylko nowych, ale i dotychczasowych klientów. W ramach promocji dla posiadaczy karty kredytowej możecie uzyskać  voucher o wartości 200 zł do wykorzystania na empik.com. Warunkiem otrzymania bonusu jest wykonanie przelewu gotówki z karty kredytowej. Co prawda, usługa ta jest płatna, aczkolwiek i tak wyjdziecie na spory plus. To kolejny argument, iż warto być klientem banku o francuskim rodowodzie. Przypominam, iż aktualnie trwają dwie świetne promocje: 150 zł za założenie Konta Optymalnego oraz 300 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która posiada dowolną kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas oraz otrzymała od banku zaproszenie do wzięcia udziału w promocji. Z informacji uzyskanych od czytelnika Michała, któremu dziękuję za trzymanie ręki na pulsie, wiem, iż zaproszenia wysyłane były w formie SMS. Promocja trwa od 16 listopada 2018 roku do 14 grudnia 2018 roku.

 

Zasady promocji

Jeśli otrzymaliście zaproszenie, wystarczy, że wykonacie operację gotówkową polegającą na złożeniu zlecenia polecenia przelewu środków pieniężnych z rachunku karty na własne konto lub konto innej osoby. Takowe zlecenie możecie złożyć poprzez infolinię banku, online lub w oddziale. Minimalna kwota operacji musi wynieść co najmniej 2000 zł. Koszt takiego zlecenia to 4,9% wartości transakcji. W związku z tym, dla kwoty 2000 zł, prowizja wyniesie 98 zł. Dodatkowo, już od momentu wypłaty środków, będą naliczane odsetki. Zatem, aby uniknąć zbędnych kosztów, jak najszybciej spłaćcie wygenerowane zadłużenie.

Dodatkowym warunkiem jest utrzymanie aktywnej karty do końca promocji. Jeśli spełnicie wszystkie warunki, E-karta podarunkowa zostanie udostępniona na platformie programu mamBONUS w ciągu 5 dni roboczych od daty
zaksięgowania transakcji. Do 30 grudnia 2018 roku musicie się tam zarejestrować, aby odebrać voucher. Dla pewności, zróbcie to przed dokonaniem transakcji. 

 

 

Nie posiadasz jeszcze historii kredytowej? Zbuduj ją za darmo z Credit Agricole w promocji kredytu gotówkowego z RRSO na 0%.

 

 

Zasady wykorzystania E-karty podarunkowej

E-kod może być wykorzystany do 31 grudnia 2018 roku poprzez:

  • wykorzystanie e-kodu podczas zakupów na empik.com – przy wyborze sposobu płatności należy wybrać E-karta, a następnie wpisać jej kod,
  • doładowanie środków do konta w sklepie internetowym empik.com – środki pozostaną do wykorzystania w sklepie internetowym przez 12 miesięcy od dnia doładowania.

 

Więcej na temat promocji:

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 zł za założenie konta oraz 100 zł za polecenie w Inteligo
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Nawet 550 zł premii w ramach promocji mBanku
 
Po 5/10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
200 zł łatwej premii z Kontem Optymalnym
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Smartfon Xiaomi o wartości 449 zł z darmową kartą kredytową
 
ING Bank Śląśki: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
BGŻ BNP Paribas: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową
 
Łatwe 200 zł premii w promocji Banku Millennium
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *