Bilet do sieci kin Multikino w zamian za dokonanie transakcji BLIK w banku BZ WBK
+ 100 zł premii dla nowych klientów

To już kolejna promocja polskiego standardu płatności BLIK. Tym razem wystarczy dokonać transakcji typu BLIK w stacjonarnym punkcie handlowo – usługowym bądź w Internecie na kwotę minimum 40 zł. W zamian otrzymacie bilet do sieci kin Multikino. Promocja przeznaczona jest dla klientów banku BZ WBK. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta w BZ WBK, przy okazji możecie zdobyć 100 zł za założenie rachunku. 

 

 

Aby otrzymać voucher do kina, naturalnie trzeba być klientem banku BZ WBK. Ponadto należy zarejestrować się w promocji na dedykowanej stronie. Teraz wystarczy dokonać dowolnej płatności BLIK (w terminalu POS bądź w Internecie) na kwotę co najmniej 40 zł.

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić w okresie od 8 lutego 2016 do 6 marca 2016 roku. Liczba voucherów jest ograniczona do 2000 sztuk, więc warto się spieszyć.

Kod możecie wymienić na dowolny bilet 2D lub 3D w kinach sieci Multikino do 30 czerwca 2016 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Czym jest BLIK

BLIK umożliwia użytkownikom telefonów dokonywanie płatności w sklepach, kawiarniach i punktach usługowych, wypłacanie telefonem gotówki w bankomatach, dokonywanie płatności w internecie. Polski system płatności mobilnych dynamicznie się rozwija. Rośnie sieć tradycyjnych sklepów, restauracji, kawiarni i punktów usługowych, jak i sklepów internetowych. Zwiększa się również sieć bankomatów, w których można wypłacać gotówkę przy pomocy telefonu. Aby być na bieżąco, sprawdź aktualną sieć akceptacji w swojej bankowej aplikacji mobilnej przy pomocy Geolokalizacji.

Za zgodą właściciela

 

Premia 100 zł oraz konto z oprocentowaniem 4%

Jeśli nie macie jeszcze Konta Godnego Polecenia w banku BZ WBK, polecam zapoznać się z aktualnie trwającą promocją. Do zdobycia jest bonus o wartości 100 zł. Warunki prowadzenia konta są zaś znakomite. Oprocentowanie środków 4%, bezpłatne prowadzenie konta, karta debetowa, przelewy oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Więcej na ten temat w artykule Money Mania 3: darmowe konto, karta i wypłaty ze wszystkich bankomatów w banku BZ WBK z oprocentowaniem 4% oraz łatwe 100 zł premii.

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

 

Zapisz się na Newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *