BNP Paribas: 250 zł premii za założenie Konta Otwartego na Ciebie – bardzo proste warunki!

W ostatnim czasie doświadczyliśmy całej serii promocji Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas. Jednak to dopiero dzisiejsza akcja jest prawdziwym hitem. Po pierwsze – do zdobycia jest 250 zł premii pieniężnej, zamiast voucherów jak to miało miejsce w poprzednich akcjach. Po drugie – okres karencji wynosi rewelacyjne 12 miesięcy. Po trzecie – w ramach promocji można wyrobić Kartę Otwartą na Dzisiaj, która jest darmowa po wykonaniu 1 płatności. Wszystko wygląda super, dlatego pamiętajcie, iż limit wniosków wynosi jedynie 1500 sztuk, zatem warto się pospieszyć. Przy okazji przypominam o promocji karty kredytowej, w której możecie uzyskać 400 zł premii ekstra w postaci vouchera akceptowanego przez sklepy grupy morele.net.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank (oba banki zostały połączone w październiku 2018 roku) w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 20 maja 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 20 maja 2018 roku. Ponadto nie możecie mieć aktywnej umowy ramowej z bankiem, zawartej przykładowo podczas wnioskowania o inny produkt.

Wykluczenie to nie dotyczy klientów BGŻ Optima, ponieważ w przypadku BGŻ Optima zakładane jest wyłącznie konto oszczędnościowe z osobną umową ramową. Dlatego obecni posiadacze konta w BGŻ Optima mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową w promocji możliwe jest do 9 czerwca 2019 roku lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji. To, że akcja zostanie zakończona przed czasem, moim zdaniem jest pewne, ponieważ warunki są naprawdę świetne. Jednak dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 30 czerwca 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Łączna nagroda podzielona jest na dwie transze, odpowiednio po 150 z oraz 100 zł.

Pierwsza nagroda o wartości 150 zł będzie Wam przydzielona pod warunkiem, iż w lipcu 2019 roku:

 • zapewnicie wpływy na konto o łącznej wartości co najmniej 1000 zł oraz
 • wykonacie płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 300 zł.

 

Druga nagroda o wartości 100 zł będzie Wam przydzielona pod warunkiem, iż w sierpniu 2019 roku:

 • zapewnicie wpływy na konto o łącznej wartości co najmniej 1000 zł oraz
 • wykonacie płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 300 zł.

 

Ważne! 

Co do kwestii płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay oraz Blue Media. Wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay.

Wymagany wpływ może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Może to być pojedynczy wpływ na 1000 zł lub suma mniejszych wpływów, na przykład dwa po 500 zł. Zaraz po zaksięgowaniu środków, możecie je z powrotem przelać na swoje konto. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank (w tym rachunków kredytowych).

 

Finalizacja promocji

Do 19 sierpnia 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii na stronie promocji, do której link zawarty będzie w mailu (numer konta w BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Będziecie mieli na to czas do 26 sierpnia 2019 roku. Info o przyznaniu drugiej nagrody rozsyłane odpowiednio do 18 września 2019 roku, lecz w tym przypadku nie będzie już potrzeby ponownego uzupełniania danych.

Wypłata pierwszej nagrody nastąpi do końca sierpnia 2019 roku, zaś drugiej do końca września 2019 roku. W dniu wypłaty premii, konto i karta muszą być nadal aktywne. Jednak to żaden wyczyn, ponieważ prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe, zaś użytkowanie karty debetowej jest bezpłatne po wykonaniu 1 transakcji na dowolną kwotę.

Szczegóły w regulaminie promocji “Zgarnij premię”.

 

 

 

 

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

Analizę Konta Otwartego na Ciebie należy przedstawić w dwóch częściach. Pierwsza dotyczy warunków ogólnych, zaś druga charakterystyki danej karty debetowej. Mówiąc krótko, bazowe konto od BNP Paribas zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz standardowe przelewy internetowe i mobilne. Ponadto francuskiemu bankowi dość dobrze udaje się połączyć tradycję z nowoczesnością. Z jednej strony zapewnia on obsługę gotówkową, ponieważ środki możecie wpłacać bez limitu we wpłatomatach zlokalizowanych w placówce oraz jeden raz w miesiącu u kasjera w oddziale. Kolejne wpłaty wiążą się z opłatą wynoszącą 5 zł dla kwot do 5000 zł oraz 10 zł dla kwot wyższych od 5000 zł. Z drugiej strony, BNP Paribas zapewnia dostęp do najpopularniejszych form płatności mobilnych takich jak BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

 

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

350 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Net Credit: pożycza za darmo do 3000 zł oraz 100 zł premii na zakupy
 
Alior Bank: 200 zł premii za założenie konta + 8 biletów do kina
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 400 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

20 Comments

 1. Rzeczywiście – bardzo proste warunki. Myślę, że większość osób z nich skorzysta. W tym ja, bo akurat się łapię 🙂

  • Posiadanie karty kredytowej wyklucza z promocji (dostaje się komunikat: jesteś użytkownikiem bankowości internetowej).

   • Uzupełniam wg informacji od innych internautów:
    Posiadanie karty kredytowej pozwala otworzyć konto ale tylko w Oddziale. Warunek jest jeden: nie posiadanie konta przez ostatnie 12 miesięcy.

 2. W przypadku zaznaczenia wszystkich zgod marketingowych u zewnetrznej firmy, i nie zaznaczeniu wszystkich zgod marketingowych banku można się pożegnać z bonusem, czy to nie przeszkadza ?

 3. Mamy delikatną nieścisłość.
  W mailu rejestracyjnym “zyskajwpromocji@bnpparibasplus.pl” warunkiem zdobycia nagrody jest: wykonanie Transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł. w lipcu i sierpniu oraz otrzymanie Wpływu na Konto Osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł we wrześniu i październiku.
  Tu w opisie, podobnie jak w regulaminie, który podał autor bloga, mamy zawartą informację, że wymagane są wpływy po 1000zł w lipcu i sierpniu oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę 300zł w lipcu i sierpniu. Po czyjej stronie leży racja?
  Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!

  • Wpis pod którym napisałeś komentarz dotyczy promocji z mają z 250 zł premii 🙂

 4. Maila brak, reklamacja poszła ale czy doszła nie wiadomo bo za potwierdzeniem odbioru a potwierdzenie nie przyszło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *