BNP Paribas: 300 zł premii za założenie Konta Otwartego na Ciebie – bardzo proste warunki i krótki okres karencji, warto się pospieszyć!

BNP Paribas niczym Alfred Hitchcock buduje napięcie. Po serii promocji, w których bank stosował coraz lepsze warunki, obecnie mamy istny rekord. 300 zł na start w promocji konta z darmową kartą oraz 12-miesięcznym okresem karencji! Do tego warunkiem zdobycia premii jest wykonanie kilku przelewów i płatności kartą. Ale UWAGA! Limit wniosków to tylko 2000 sztuk, dlatego promocja może zakończyć się przed czasem. Kto pierwszy, ten lepszy!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank (oba banki zostały połączone w październiku 2018 roku) w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 4 czerwca 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 4 czerwca 2018 roku. Ponadto nie możecie mieć aktywnej umowy ramowej z bankiem, zawartej przykładowo podczas wnioskowania o inny produkt.

Wykluczenie to nie dotyczy klientów BGŻ Optima, ponieważ w przypadku BGŻ Optima zakładane jest wyłącznie konto oszczędnościowe z osobną umową ramową. Dlatego obecni posiadacze konta w BGŻ Optima mogą wziąć udział również w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową w promocji możliwe jest do 23 czerwca 2019 roku lub do wyczerpania puli 2000 rejestracji. To, że akcja zostanie zakończona przed czasem, moim zdaniem jest pewne, ponieważ warunki są naprawdę świetne. Jednak dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 9 lipca 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Łączna nagroda podzielona jest na dwie transze po 150 zł.

Pierwszą nagrodę otrzymacie pod warunkiem, iż:

 • do 31 lipca 2019 roku (mówiąc prościej w czerwcu lub w lipcu) aktywujecie aplikację mobilną GOmobile,
 • w lipcu 2019 roku wykonacie dwa przelewy zewnętrzne (internetowe lub mobilne) na dowolną kwotę,
 • w lipcu 2019 roku wykonacie płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 200 zł.

 

Drugą nagrodę otrzymacie pod warunkiem, iż:

 • w sierpniu 2019 roku wykonacie dwa przelewy zewnętrzne (internetowe lub mobilne) na dowolną kwotę,
 • w sierpniu 2019 roku wykonacie płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 200 zł.

 

Ważne! 

Co do kwestii płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay oraz Blue Media. Wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay.

 

Finalizacja promocji

Do 23 sierpnia 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii na stronie promocji, do której link zawarty będzie w mailu (numer konta w BNP Paribas oraz podstawowe dane do wykonania przelewu). Będziecie mieli na to czas do 27 sierpnia 2019 roku. Info o przyznaniu drugiej nagrody rozsyłane odpowiednio do 22 września 2019 roku, lecz w tym przypadku nie będzie już potrzeby ponownego uzupełniania danych.

Wypłata pierwszej nagrody nastąpi do końca sierpnia 2019 roku, zaś drugiej do końca września 2019 roku. W dniu wypłaty premii, konto i karta muszą być nadal aktywne. Jednak to żaden wyczyn, ponieważ prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe, zaś użytkowanie karty debetowej jest bezpłatne po wykonaniu 1 transakcji na dowolną kwotę.

Szczegóły w regulaminie promocji “Premia na lato”.

 

 

 

 

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

Analizę Konta Otwartego na Ciebie należy przedstawić w dwóch częściach. Pierwsza dotyczy warunków ogólnych, zaś druga charakterystyki danej karty debetowej. Mówiąc krótko, bazowe konto od BNP Paribas zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz standardowe przelewy internetowe i mobilne. Ponadto francuskiemu bankowi dość dobrze udaje się połączyć tradycję z nowoczesnością. Z jednej strony zapewnia on obsługę gotówkową, ponieważ środki możecie wpłacać bez limitu we wpłatomatach zlokalizowanych w placówce oraz jeden raz w miesiącu u kasjera w oddziale. Kolejne wpłaty wiążą się z opłatą wynoszącą 5 zł dla kwot do 5000 zł oraz 10 zł dla kwot wyższych od 5000 zł. Z drugiej strony, BNP Paribas zapewnia dostęp do najpopularniejszych form płatności mobilnych takich jak BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

 

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Pekao S.A., czyli 200 zł na start
 
Credit Agricole: kredyt do 3000 zł z RRSO 0% na platformie FinAi
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
250 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
1700 zł premii w promocji iKonta Biznes od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

17 Comments

 1. witam
  co mozna zrobic w ponizszej sytuacji -wniosek zlozony ale na koniec- trwa weryfikacja tozsamosci. i potem otrzymuje mail:
  „Dziękujemy za zainteresowanie naszym kontem. Twój wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię jako użytkownika Bankowości Internetowej BNP Paribas Bank Polska S.A. Aby kontynuować wnioskowanie o nowe produkty konieczne jest zalogowanie do Bankowości Internetowej”.
  Zaznaczam ze mam tylko karte kredytowa mambonus w BNP…
  czy jesli zloze wniosek przez bankowosc internetowa to bedzie on uwzgledniony w promocji?
  a moze mozna to obejsc w iny sposob aby wziasc udział?

 2. Co w momencie gdy podczas składania wniosku złożyłem podpis online, zamiast podpisac umowę po przyjezdzie kuriera? Nie zmienia to warunków promocji?

   • W pewnym momencie podczas skladania wniosku zostalem poinformowany, ze w kolejnym kroku umowa zostanie podpisana podpisem elektronicznym – polegał on na przepisaniu kodu z przychodzącego sms’a.

    • Wszystko jest OK. Kurier i tak będzie ale tylko z potwierdzeniem tożsamości.

 3. Hej 🙂 Pomóżcie. Złożyłam wniosek w promocji, podpisałam elektronicznie umowę, ale nie mogę zalogować się do bankowości internetowej, wyskakuje błąd dot. bezpieczeństwa i później, że taka storna nie istnieje. Co zrobić ?

 4. Gdzie jest ten załącznik nr 2 do regulaminu? Bo chciałabym wiedzieć czy płatność kartą w paczkomacie inPost za pobraniem też się zaliczy do płatności kartą na 200zł?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *