BNP Paribas: to absolutny rekord, czyli 350 zł premii za założenie Konta Otwartego na Ciebie oraz darmowe ubezpieczenie CYBER Pomoc

Bank BNP Paribas znowu zaskakuje! W kolejnej z serii promocji bank gwarantuje aż 350 zł premii. Mało tego, skrócony został tak zwany okres karencji. Aby skorzystać z promocji, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Tym razem, do konta dołączana jest Karta Otwarta na eŚwiat, której miesięczny koszt to co prawda 6 zł, aczkolwiek w zamian otrzymujecie darmowe ubezpieczenie CYBER Pomoc. Wiadomo, hakerzy są coraz bardziej aktywni, dlatego tego typu ubezpieczenie będzie jak znalazł. UWAGA! Limit wniosków to tylko 2500 sztuk, dlatego promocja niemal na pewno zakończy się przed czasem! Na dokładkę przypominam o aktualnie trwającej promocji karty kredytowej z premią 440 zł do wykorzystania na Allegro. Obie promocje możecie ze sobą połączyć!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 10 lipca 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 10 października 2018 roku.

Ponadto nie możecie mieć aktywnej umowy ramowej z bankiem, zawartej przykładowo podczas wnioskowania o inny produkt lub o poprzednie konto. Dość często zdarza się sytuacja, iż wniosek jest odrzucany ze względu na aktywną umowę ramową o bankowość online, pozostałą po poprzednim koncie (niekiedy zamykając konto osobiste, bank nie zamyka dostępu do bankowości internetowej). Taka sytuacja uniemożliwia udział w promocji takiej jak ta. Na szczęście jest na to łatwy sposób! Przed złożeniem wniosku wystarczy udać się do placówki i wypowiedzieć umowę ramową w trybie natychmiastowym. Po wykonaniu tego prostego zadania od razu będziecie mogli złożyć wniosek w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Jeśli strona promocji otwiera się niepoprawnie i brakuje przycisku ZAREJESTRUJ SIĘ, należy nieco zmniejszyć stronę używając kombinacji klawiszy ctrl oraz znak “minus”. Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. W tym pierwszym przypadku pamiętajcie jedynie, aby zrobić to w przeglądarce, a nie na przykład bezpośrednio z aplikacji Facebook (w przeciwnym wypadku strona może wyświetlać się niepoprawnie).

 

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową w promocji możliwe jest do 28 lipca 2019 roku lub do wyczerpania puli 2500 rejestracji. To, że akcja zostanie zakończona przed czasem, moim zdaniem jest pewne, ponieważ warunki są naprawdę świetne. Jednak dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

Od pewnego czasu BNP Paribas stosuje nowy tryb finalizowania umowy. Otóż umowa zawierana jest zdalnie poprzez SMS z kodem weryfikacyjnym. Później już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową oraz zweryfikuje waszą tożsamość. Na zawarcie umowy macie czas do 4 sierpnia 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Aby zdobyć pełną pulę, czyli 350 zł, wystarczy, że w miesiącach od sierpnia do listopada (w każdym miesiącu z osobna) wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 300 zł oraz wykonacie minimum 3 przelewy zewnętrzne na dowolną kwotę. To tyle!!!

 

Aspekty techniczne 🙂

Wymagane przelewy możecie wykonać na swoje konto w innym banku lub na konto kogoś bliskiego. Kwota jest dowolna, choćby 1 zł. Przelewy możecie wykonać zarówno poprzez bankowość elektroniczną, jak i aplikację mobilną.

Co do kwestii płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay oraz Blue Media. Wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay. Co tu kryć, większość sklepów online korzysta z wymienionych platform pośredniczących w płatnościach. Dlatego, jeśli chcecie spełnić warunki promocji poprzez zakupy internetowe, po prostu dodajcie swoją kartę do Google/Apple Pay i dopiero za pośrednictwem aplikacji finalizujcie zakup.

 

Finalizacja promocji

Nagroda zostanie wypłacona w dwóch częściach, odpowiednio po 200 zł za spełnienie warunków w miesiącach sierpień-wrzesień oraz 150 zł za spełnienie warunków w październiku i listopadzie.

Do 20 października 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii na stronie promocji. Link do strony promocji zawarty będzie w mailu, zaś niezbędne dane to przede wszystkim numer konta w BNP Paribas. Będziecie mieli na to czas do 25 października 2019 roku. Info o przyznaniu drugiej nagrody rozsyłane będzie do 20 grudnia 2019 roku, lecz w tym przypadku nie będzie już potrzeby ponownego uzupełniania danych.

 

Wypłata pierwszej nagrody nastąpi do końca października 2019 roku, zaś drugiej do końca grudnia 2019 roku. W dniu wypłaty premii, konto i karta muszą być nadal aktywne. Później kartę możecie już zamknąć. Oznacza to, iż w najgorszym przypadku poniesiecie 4-5 opłat z tytułu użytkowania karty.

Szczegóły w regulaminie promocji “Bezpiecznie w sieci”.

 

 

 

 

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

Analizę Konta Otwartego na Ciebie należy przedstawić w dwóch częściach. Pierwsza dotyczy warunków ogólnych, zaś druga charakterystyki danej karty debetowej. Mówiąc krótko, bazowe konto od BNP Paribas zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz standardowe przelewy internetowe i mobilne. Ponadto francuskiemu bankowi dość dobrze udaje się połączyć tradycję z nowoczesnością. Z jednej strony zapewnia on obsługę gotówkową, ponieważ środki możecie wpłacać bez limitu we wpłatomatach zlokalizowanych w placówce oraz jeden raz w miesiącu u kasjera w oddziale. Kolejne wpłaty wiążą się z opłatą wynoszącą 5 zł dla kwot do 5000 zł oraz 10 zł dla kwot wyższych od 5000 zł. Z drugiej strony, BNP Paribas zapewnia dostęp do najpopularniejszych form płatności mobilnych takich jak BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

 

 • Karta Otwarta na eŚwiat

6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie CYBER Pomoc.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

 

 

 

Analiza ubezpieczenia CYBER Pomoc

Ubezpieczenie CYBER Pomoc jest pierwszym na rynku ubezpieczeniem dostępnym dla osób fizycznych na wypadek cyberprzestępstw. Dotychczas tego typu rozwiązania oferowane były wyłącznie klientom korporacyjnym (i to nie tanio). Z ubezpieczenia mogą skorzystać posiadacze aktywnej Karty Otwartej na eŚwiat. Jak wcześniej wspominałem, jej miesięczny koszt to 6 zł. Rocznie wychodzi 72 zł. Oczywiście na rynku jest wiele darmowych kart debetowych, jednak w tym przypadku opłatę możemy potraktować tak naprawdę jako miesięczny koszt ubezpieczenia. CYBER Pomoc obejmuje wsparcie i pomoc prawną w zakresie:

 • kradzieży środków pieniężnych z Konta Otwartego na Ciebie (np. nieupoważnione wykorzystanie w Internecie danych karty debetowej Mastercard przez osobę trzecią),
 • konfliktu ze sklepami on-line (np. brak lub niekompletna dostawa towaru zakupionego w sklepie internetowym),
 • utraty danych z dysku komputera, laptopa czy tabletu,
 • utraty reputacji internetowej (np. umieszczanie o kimś fałszywych informacji),
 • kradzieży tożsamości internetowej (np. w celu zaciągnięcia kredytu w czyimś imieniu).

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Revolut: 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej!
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
251 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

28 Comments

 1. Heh, właśnie miałem brać udział w poprzedniej promocji na 300zł i 10zł opłat miesięcznie, a tu taka niespodzianka, 350 i 6/miesiąc 😀

   • Czy kurier dostarcza umowy na adres domowy,czy mogę podać adres inny( na przykład zakład pracy w którym bywam zwykle do godzin pòźnopołudniowych)?

    • Ogólnie umowę zawierasz przez SMS, zaś kurier dostarcza tylko kartę i potwierdza Twoją tożsamość. Może się to odbyć w innym miejscu niż miejsce zamieszkania.

  • Mam prozaiczne pytanie: żeby spełnić fizycznie warunki płatności kartą , mogę podpiąć ją pod kartę Curve? Wtedy łatwiej z małżonką generować wydatki! Pozdrawiam!!!

   • Mam żelazną zasadę – gdy spełniamy warunki promocji, lepiej nic nie kombinować 🙂 Opcja z Curve przejdzie na 99,9%, ale ja jestem zwolennikiem bezpośredniego spełniania warunków. Z resztą przekonaj się sam, w jaki sposób będą księgowane transakcje za pośrednictwem Curve. Obawy rodzą się o kod MCC jaki zastosuje Curve, a jaki może zostać wykluczony przez BNP Paribas.

   • Ale to wypowiedzenie można złożyć w grudniu?
    Bo do końca grudnia ma być wyplata premii, a trzeba zachować karę i konto do wypłaty premii…
    Więc jak wygląda zamkniecie konta jest 30 dni wypowiedzenia czy można w trybie błyskawicznym?

    • Utrzymaj konto i kartę do wypłaty premii. Później możesz kartę zamknać na infolinii, a konto na spokojnie z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Prowadzenie konta jest darmowe.

     • OK czyli kartę mogę zamknąć na infolinii przed sylwestrem żeby zapłacić tylko za maks 5 miesięcy czyli 30 zł, a konto skoro jest bezwarunkowo za darmo mogę już po nowym roku podejść do placówki. A jeszcze takie pytanie czy za lipiec tez zapłacę za kartę skoro to nie pełny miesiąc czy jest jak w millennium jakiś okres bezpłatny na początku?

     • Za miesiąc cząstkowy nie ma opłaty 🙂

 2. Czy rezygnując z karty trzeba zrezygnować z Ubezpieczenia żeby nie narzucili opłat za Ubezpieczenie?

 3. Link (odnośnik do regulaminu odsyła do innej promocji “zyskaj w promocji” a nie do “Bezpiecznie w sieci”

 4. co mieliście po kliknięciu w mailu od bnp dokończ wniosek? mi sie to długo ładowało a teraz wyskakuje błąd 404, co teraz zrobić?

 5. Koledzy, czy ktos wie czy da sie połączyć pkty z kart różnych banków, ale tego samego wydawcy, czyli np wszystkie master card z roznych bankow albo wszystkir visa z kilku bankow?

 6. dostałem kartę w poniedziałek tydzień temu” ale karty nie widać pomimo iż wniosek został dobrze złożony i dostałem email z potwierdzeniem aktywacji konta Co więcej karty nie może nawet konsultant aktywować bo … jakiś „cudowny pracownik” banku podpiął kartę do nieistniejącego od kwietnia 2018 starego konta zamiast do nowo otwartego …. Co więcej 2 konsultantów obiecywało że zajmą się sprawą i zadzwonią nawet jak nikt nic nie zrobi i nie zmieni karty do właściwego konta Żaden nie oddzwonił…. Sprawa jest kuriozalna bo jeśli nie ma karty choć ją mam nie mogę robić operacji a za 2 tygodnie zacznie się sierpień i 300 zł transakcji trzeba wykonać żeby dostać premie z promocji …” Dodam że w czwartek 18 pani Bałamut obiecała że wyśle kartę nową trybem pilnym i opłata 35 zł zostanie zniesiona (bo błędne przypisanie karty nastąpiło z winy banku) W piątek inny konsultant powiedział … że żadnych wniosków o nową karte nie widzi …. więc jeżeli karta nie dojdzie w 2 dni a pani Bałamut się nie odezwie pomimo prośby od konsultanta o kontakt ze mną w tej sprawie idę do banku wypowiedzieć umowę z trybem natychmiastowym i nikomu nie będę polecał tego banku …. Nigdy w życiu nie spotkało mnie tyle przykrości i problemów z bankiem i zaczynam żałować że dałem się namówić na ta promocje

 7. Ja już miałem DOŚĆ . Zamknąłem konto i karte w całości z trybem natychmiastowym Najgorsza promocja i tyle kłopotów z jednym bankiem ile nie miałem przez kilka lat z wszystkimi innymi bankami . Dla mnie juz żadna promocja z tym bankiem mnie nie zainteresuje

   • Tak można byłoby powiedzieć gdyby po zgłoszeniu reklamacji mogli je naprawić . Jednak tego nie można powiedzieć o tym banku. Co za bank trzyma w systemie pomimo zamknięcia starego konta , do których przypisuje nowe karty zamiast do nowego rachunku ? Co więcej nic z takim błędem nie da się już zrobić Bo na podstawie rożnych reklamacji, telefonów i zgłoszeń nie można zmienić jeżeli już karta jest przypisana do innego konta (nawet gdy jest ono już ponad rok zamknięte) Nie można też wysłać nowej karty . Więc sytuacja patowa. A nerwów i brak odpowiedzi jest tak wkurzająca że według mnie każdy kto chce brać udział robi to na własne ryzyko (np przelew który zrobiłem z własnych wcześniej przelanych pieniędzy wisiał pół dnia jako czekający na realizacje i saldo było ujemne bo mimo iż wyszedł to bankowości elektr. to nadal “wisiał” ) Podobnych sytuacji jest dziesiątki, wystarczy że przeczyta się form livesmarter do tej promocji. Administrator powinien ostrzec w tytule promocji że promocja na własne ryzyko i kontakt w przypadku reklamacji jest bardzo utrudniony poniżej każdych standardów, a najlepiej nie polecać tego banku w przyszłości. Ja już na żadna promocję z BNP nie dam się nigdy namówić i myślę że wielu potencjalnych klientów również …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *