Rekordowa premia i rekordowo proste warunki w promocji BNP Paribas, czyli jak zdobyć 350 zł premii za założenie Konta Otwartego na Ciebie

Bank BNP Paribas dopiero co zakończył promocję z 300 zł premii, a już ruszyła jeszcze lepsza akcja! Tym razem do zdobycia jest aż 350 zł premii na start! Co prawda, premia dostępna jest w formie voucherów na zakupy w Biedronce, jednak popularną “biedrę” znajdziemy na każdym rogu, dlatego uzyskany bonus jest niemal pełnym substytutem gotówki. Niniejsza promocja ma rekordowy charakter zarówno pod względem wartości premii, jak i łatwości spełniania warunków. Nie da się ukryć, iż już kiedyś mieliśmy do czynienia z akcją, w której do zdobycia było 350 zł bonusu, aczkolwiek w tamtym przypadku należało wyrobić płatną kartę bez możliwości uniknięcia opłaty. W niniejszej promocji dostępna jest natomiast Karta Otwarta na Dzisiaj, która będzie darmowa już po wykonaniu 1 płatności miesięcznie na dowolną kwotę. Za to niezmiennie pozostał utrzymany bardzo krótki okres karencji definiujący uczestnika promocji. Aby zgarnąć 350 zł, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 9 miesięcy! Ale uwaga, limit wniosków to tylko 2500 sztuk, dlatego promocja może zakończyć się przed czasem! To jeszcze nie wszystko. Otóż po założeniu konta możecie skorzystać z pomału kończącej promocji karty kredytowej z premią 440 zł do wykorzystania na Allegro. Obie promocje można ze sobą połączyć, dzięki czemu wasz zarobek wyniesie aż 790 zł!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 20 sierpnia 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 20 listopada 2018 roku.

Ponadto nie możecie mieć aktywnej umowy ramowej z bankiem, zawartej przykładowo podczas wnioskowania o inny produkt lub o poprzednie konto. Dość często zdarza się sytuacja, iż wniosek o konto jest odrzucany ze względu na aktywną umowę ramową o bankowość online, pozostałą po poprzednim rachunku (niekiedy zamykając konto osobiste, bank nie zamyka dostępu do bankowości internetowej). Taka sytuacja uniemożliwia udział w promocji takiej jak ta. Na szczęście jest na to łatwy sposób! Wystarczy, że przed złożeniem wniosku udacie się do placówki i wypowiecie umowę ramową w trybie natychmiastowym. Po wykonaniu tego prostego zadania od razu będziecie mogli złożyć wniosek w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

 

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową w promocji możliwe jest do 15 września 2019 roku lub do wyczerpania puli 2500 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane.

Od pewnego czasu BNP Paribas stosuje nowy tryb finalizowania umowy. Otóż umowa zawierana jest zdalnie poprzez SMS z kodem weryfikacyjnym. Później już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową oraz zweryfikuje waszą tożsamość. Na zawarcie umowy macie czas do 20 września 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Łączna nagroda podzielona jest na dwie transze, odpowiednio po 150 zł oraz 200 zł.

 

Pierwszą nagrodę o wartości 150 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

 • we wrześniu 2019 roku wykonacie co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę.

 

Drugą nagrodę o wartości 200 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

 • w październiku zapewnicie wpływy na konto w łącznej kwocie minimum 1000 zł, wykonacie płatności bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 300 zł oraz wykonacie 2 przelewy zewnętrzne na dowolną kwotę (internetowe lub mobilne).

 

Aspekty techniczne 🙂

Wymagane wpływy na łączną kwotę 1000 zł mogą pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Może to być jednorazowy przelew na 1000 zł lub suma kilku mniejszych przelewów, których łączna kwota to co najmniej 1000 zł. W ramach promocji wystarczy samo zaksięgowanie środków, dlatego chwilę później możecie je wypłacić z powrotem.

Co do kwestii płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe nabicie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay oraz Blue Media. Wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay. Co tu kryć, większość sklepów online korzysta z wymienionych platform pośredniczących w płatnościach. Dlatego, jeśli chcecie spełnić warunki promocji poprzez zakupy internetowe, po prostu dodajcie swoją kartę do Google/Apple Pay i dopiero za pośrednictwem aplikacji finalizujcie zakup.

Natomiast przelewy zewnętrzne również możecie wykonać na swoje konto w dowolnym banku.

 

Finalizacja promocji

Do 21 października 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody, zaś info o przyznaniu drugiej nagrody rozsyłane będzie do 20 listopada 2019 roku.

Wydanie pierwszej nagrody nastąpi SMS-owo do końca października 2019 roku, zaś drugiej do końca listopada 2019 roku. W dniu wydania nagrody, konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wystarczy jedna płatność kartą na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta i obsługa karty będą dla Was darmowe.

 

Ważność voucherów upływa 31 maja 2020 roku. SMS-owe E-kody składają się z 13 cyfr, które podajecie kasjerowi po zeskanowaniu ostatniego z produktów. Vouchery mają charakter wielorazowy (nie wydaje się z nich reszty). W przypadku, gdy wartość zakupów przekroczy kwotę pozostałą na voucherze, różnicę dopłacicie w tradycyjny sposób (kartą lub gotówką). Aktualne saldo danego E-bonu możecie sprawdzić w dowolnej kasie. Ponadto saldo E-kodu jest umieszczone na paragonie fiskalnym potwierdzającym zakup towaru lub usługi z wykorzystaniem E-kodu.

 

Szczegóły w regulaminie promocji “Powrót do szkoły”.

 

 

 

 

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

Analizę Konta Otwartego na Ciebie należy przedstawić w dwóch częściach. Pierwsza dotyczy warunków ogólnych, zaś druga charakterystyki danej karty debetowej. Mówiąc krótko, bazowe konto od BNP Paribas zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz standardowe przelewy internetowe i mobilne. Ponadto francuskiemu bankowi dość dobrze udaje się połączyć tradycję z nowoczesnością. Z jednej strony zapewnia on obsługę gotówkową, ponieważ środki możecie wpłacać bez limitu we wpłatomatach zlokalizowanych w placówce oraz jeden raz w miesiącu u kasjera w oddziale. Kolejne wpłaty wiążą się z opłatą wynoszącą 5 zł dla kwot do 5000 zł oraz 10 zł dla kwot wyższych od 5000 zł. Z drugiej strony, BNP Paribas zapewnia dostęp do najpopularniejszych form płatności mobilnych takich jak BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

 

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Revolut: 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej!
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
251 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

16 Comments

 1. Jeśli posiadam konto w ING, to mogę założyć bez problemu w BNP czy muszę zamknąć w ING żeby dostać prawo do tej promocji?

  • Konto możesz zamknąć już po odebraniu vouchera. Korzystanie z vouchera jest już niezależne od posiadania konta 🙂

 2. Czy jeżeli od września będę spłacać raty w tym banku, to koliduje to z przystąpieniem do promocji?

 3. Wniosek poszedł, bardzo wygodnie podpisana umowa, nie posiadałem konta na 9 miesięcy przed złożeniem wniosku, termin liczony zgodnie z kc. Mam nadzieję, że bank nie będzie próbował interpretacji z pełnymi miesiącami, czy czymś podobnym. 😛

  • Fajnie, że sprawnie poszło, bo niektórzy narzekają 🙂 Zgodnie z KC, czyli ze skutkiem na ostatni dzień miesiąca?

   • Termin oznaczony w miesiącach kończy się z upływem dnia, który nazwą lub datą odpowiada początkowemu dniowi terminu. Data upływu okresu wypowiedzenia 23.11, data złożenia wniosku 27.08, więc 9 pełnych miesięcy i jeszcze kilka dni zapasu. Tak to widzę, w razie potrzeby przekonam do tego bank. 😀

    Zapewne niektórzy zostali z aktywną umową ramową, to naprawdę komplikuje życie.

 4. Mam pytanie techniczne dotyczące poprzedniej promocji tego banku. Wykonałem 30 sierpnia kilka płatności kartą debetową. W historii transakcji widnieje jednak informacja, że data realizacji to 2 września/ data waluty 1 września. Czy zatem te płatności, wykonane w rzeczywistości w sierpniu, będą zaliczone do wydatków sierpniowych w ramach promocji “Bezpiecznie w sieci”?

  • Tak, ty wykonałeś zgodnie z regulaminem, a to że bank później sobie zaksięgował to już nie twój problem 🙂

 5. Witam. Czy w warunek na październik przejdzie, gdy zrobię to w takiej kolejności: wyślę sobie przelew na 1000 złotych, z tych 1000 zostawię 300, resztę wyślę z powrotem na konto dwoma przelewami 350 złotych i te 300 zostawię na zakupy i wydam? 🙂

  • Tak, przejdzie 🙂 Przy czym moim zdaniem lepiej zostawić nieco ponad 300 zł, ponieważ ciężko się będzie wstrzelić w równą kwotę 300 zł podczas zakupów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *