BZ WBK: 1600 punktów powitalnych (czyli na przykład 2 bilety do Cinema City) za rejestrację karty w programie Priceless Specials

Mamy kolejny dowód na to, iż BZ WBK słynie z hojności wobec swoich obecnych klientów. Tym razem możecie zdobyć 1600 punktów powitalnych w programie MasterCard Priceless Specials. Aby zdobyć nagrodę, wystarczy zarejestrować się w programie oraz wykonać 1 płatność bezgotówkową. Punkty powitalne możecie wymienić przykładowo na 4 bilety 2 bilety do Cinema City, doładowanie telefonu o wartości 20 zł lub zestaw z Telepizzy (dwie średnie pizze i Pepsi 0,5 l).

[aktualizacja: początkowo stwierdziłem, iż za 1600 punktów można nabyć 4 bilety do Cinema City. Wynikało to z faktu, iż w ramach ofert specjalnych, jeden bilet do Cinema City “kosztuje” 400 punktów. Okazuje się jednak, iż w promocyjnej “cenie” można nabyć tylko jeden bilet. W związku z tym za 1600 punktów możecie zdobyć 2 bilety i zostanie Wam jeszcze 400 punktów na saldzie. Przepraszam za niedopatrzenie.]

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób posiadających jedną z kart wydawanych przez BZ WBK: karta debetowa Dopasowana Mastercard, karta kredytowa Mastercard Silver, karta MasterCard Mobile debetowa lub kredytowa. Jeśli nie posiadacie żadnej karty w BZ WBK lub posiadacie, ale z logo VISY, wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie wyrobienie darmowej karty mobilnej. Kartę wygenerujecie w aplikacji mobilnej BZ WBK w zakładce Zapłać zbliżeniowo. Musicie jednak posiadać smartfona wyposażonego w technologię NFC oraz system Android w wersji 4.4 lub wyższej.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

 

Zasady promocji

Na początek zarejestrujcie swoją kartę w programie, korzystając ze strony promocji. Macie na to czas od 1 stycznia 2018 roku do 31 marca 2018 roku. Następnie wykonajcie zarejestrowaną kartą co najmniej 1 płatność bezgotówkową na dowolną kwotę w terminie do 30 czerwca 2018 roku. Punkty zostaną przydzielone w ciągu kolejnych 5 dni roboczych. Na ich wykorzystanie będziecie mieli 1 miesiąc od momentu dodania punktów do salda. Po tym okresie, punkty powitalne zostaną wyzerowane, dlatego lepiej wykorzystać je jak najszybciej.

Szczegóły promocji w regulaminie. Na stronie promocji znajdziecie natomiast informacje na temat korzyści płynących z uczestnictwa w programie Priceless Specials.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

9 Comments

  1. Hojność raczej przez CH bo ich link aktywacyjny nie działa , trzeba aktywować u konsultanta , ale .. część z nich nie ma pojecia o co chodzi , więc to loteria!
    Nie zmyslam mam to przetrenowane na sobie , do dzis nie mam rejestracji , a minęło 35 dni !!

    • Hej. W ofertach specjalnych można nabyć 1 bilet za 400 punktów. To moje niedopatrzenie, myślałem, że w “cenie” 400 punktów można nabyć więcej niż jeden bilet. Zatem za 1600 punktów można odebrać 2 bilety i zostanie jeszcze 400 punktów (czyli inaczej mówiąc starczy a 2,5 biletu). Dzięki za czujność i już poprawiam 🙂

  2. Do zalogowania sie potrzebny jest cały numer karty mobilej, gdzie znajde skoro mam tylko niezbędne 6 pierwszych i 4 ostatnie cyfry???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *