BZ WBK: 2 bilety do kina sieci Helios w zamian za wyrobienie dodatkowej karty kredytowej

W BZ WBK ruszyła kolejna odsłona promocji dla osób posiadających kartę kredytową. Jeśli zdecydujecie się wyrobić kartę dodatkową dla bliskiej Wam osoby, zostanie ona nagrodzona dwoma biletami do kina sieci Helios. Co ważne, liczy się sam fakt wyrobienia karty, bez potrzeby wykonywania transakcji bezgotówkowych na określoną kwotę.

 

 

Uczestnicy promocji

Akcja skierowana jest do obecnych posiadaczy jednej z kart kredytowych BZ WBK (1|2|3, Visa Silver Akcja Pajacyk, Mastercard Silver, WORLD Mastercard, Visa Platinum).

 

Zasady promocji

Promocja trwa od 2 stycznia do 31 marca 2018 roku. W tym czasie należy złożyć wniosek o dodatkową kartę kredytową dla innej osoby, na przykład brata, siostry, matki, męża itd. Wniosek o takową kartę możecie złożyć na infolinii lub w oddziale. Z racji, iż wizyta w oddziale będzie niezbędna (w celu podpisania umowy), wniosek możecie złożyć na miejscu. Co ważne, w placówce muszą się stawić zarówno posiadacz karty głównej, jak i przyszły użytkownik karty dodatkowej.

Dodatkowym warunkiem promocji jest wyrażenie zgody przez użytkownika karty dodatkowej na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Voucher w postaci kodu SMS zostanie przesłany w ciągu 14 dni od zawarcia umowy o kartę dodatkową. Będziecie mogli go wymienić na bilet do kina sieci Helios na dowolny seans 2D lub 3D. Ważność voucherów upływa 31 grudnia 2018 roku. Pula nagród wynosi 800 sztuk według zasady kto pierwszy, ten lepszy.

 

Karta dodatkowa BZ WBK – szczegóły

Wydanie i użytkowanie karty dodatkowej jest bezpłatne, dzięki czemu z promocji skorzystacie bezkosztowo. W zasadzie jedynym kosztem będzie czas poświęcony na wizytę w placówce banku.

Karta dodatkowa nie posiada własnego limitu kredytowego, lecz transakcje wykonane za jej pomocą obciążają saldo głównej karty kredytowej. Zatem odpowiedzialność za transakcje wykonane kartą dodatkową spoczywa na posiadaczu karty głównej.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

W chwili obecnej trwają dwie o wiele hojniejsze promocje kart kredytowych. W banku Citi Handlowym możecie wybrać jeden z dwóch voucherów: do Biedronki o wartości 300 zł lub na Allegro o wartości 400 zł. Obie promocje cechują się dość prostymi warunkami przez co cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników bloga. Dodatkową zaletą jest fakt, iż promowana karta Citi Simplicity jest całkowicie darmowe (bank nie pobiera ani opłaty za wydanie karty, ani opłaty rocznej z tytułu jej użytkowania).

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
BZ WBK: 450 zł premii + 2,7% na koncie oszczędnościowym do 120k zł
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon o wartości 200 zł na fly.pl
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *