BZ WBK: 50% zniżki na abonament Cinema City Unlimited za wyrobienie karty kredytowej, nawet 294 zł oszczędności w skali roku

Bank Zachodni WBK organizuje ciekawą promocję przeznaczoną dla kinomaniaków. W zamian za wyrobienie karty kredytowej oraz spełnienie niezbyt wygórowanych warunków możecie otrzymać 50% zniżki na abonament Cinema City Unlimited. Po obniżce miesięczny abonament wyniesie odpowiednio 24,50 zł do wszystkich kin w Polsce lub 21 zł (do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy). Nie da się ukryć, iż  w ten sposób cena miesięcznego abonamentu może być niższa niż cena pojedynczego biletu w weekend. Wykupując abonament możecie niemal bez ograniczeń oglądać filmy 2D.

 

 

Uczestnicy

Uczestnikiem promocji może być osoba, która w ciągu ostatnich 90 dni przed momentem przystąpienia do promocji nie była posiadaczem karty kredytowej BZ WBK. Dodatkowo, z promocji wykluczone są osoby, które:

 • złożyły sprzeciw wobec działań marketingowych banku,
 • uczestniczyły w pierwszej, bądź drugiej edycji programu lojalnościowego Cinema City UNLIMITED.

 

Jak przystąpić do promocji

Pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza przystąpienia do promocji na dedykowanej stronie. Po rejestracji należy złożyć wniosek o kartę kredytową. Czas pomiędzy wypełnieniem formularza przystąpienia do promocji, a złożeniem wniosku o kartę nie może być dłuższy niż 10 dni, przy czym kolejność wykonywania tych czynności jest dowolna. Jeśli bank wyda pozytywną decyzję kredytową, pozostanie Wam podpisanie umowy o kartę. Pamiętajcie, aby wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz kontakt telefoniczny dla celów marketingu bezpośredniego. Do promocji możecie przystąpić od 1 stycznia do 30 czerwca 2017 roku.

Jeśli wasza karta będzie już aktywna, kolejnym krokiem będzie przystąpienie do programu Unlimited na stronie Cinema City. Aby otrzymać 50% zniżki należy wybrać transakcję powtarzalną (co miesiąc, z karty będzie automatycznie pobierana odpowiednia kwota).

Dodatkowym warunkiem jest wykonywanie co najmniej trzech płatności bezgotówkowych kartą kredytową. Zniżka będzie wypłacana w formie zwrotu na konto, w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków. Jeśli, w którymś miesiącu zapomnicie spełnić warunków, nadal będziecie mogli korzystać z promocji w kolejnych miesiącach:

Brak spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody w jednym z miesięcy nie powoduje braku możliwości otrzymania nagrody w innych miesiącach w Okresie trwania Promocji.

Maksymalny zwrot w ciągu 12 miesięcy może wynieść:

 • 294 zł (24,50 zł x 12) w przypadku wariantu w całej Polsce
 • 252 zł (21 zł x 12) w przypadku wariantu bez Warszawy.

 

O samym programie Unlimited poczytajcie na stronie Cinema City. W tym miejscu dodam tylko, iż z kartą Unlimited, w ramach abonamentu, możecie oglądać filmy 2D bez żadnych dodatkowych opłat, a za seanse w formatach specjalnych: 3D, Imax, 4DX, VIP zapłacicie niewielką dopłatę, która jest uzależniona od standardowej ceny biletu w wybranym dniu oraz wybranym kinie. Szczegóły w regulaminie.

Natomiast po szczegóły promocji banku BZ WBK odsyłam do regulaminu promocji sprzedaży kart kredytowych.

 

 

Oferta kart kredytowych BZ WBK

Spośród kart kredytowych dostępnych w ofercie BZ WBK, najtańszą opcją jest karta MasterCard Silver. Opłata roczna za kartę w pierwszym roku wynosi 0 zł pod warunkiem rozliczenia minimum 5 transakcji (z wyjątkiem przelewów z karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty. Opłata roczna standardowo kosztuje 90 zł.

W kolejnych latach opłata miesięczna wynosi 7,50 zł miesięcznie. W tym przypadku również można ominąć opłatę poprzez wykonanie 5 transakcji, aczkolwiek warunek ten należy spełniać w każdym miesiącu. Oczywiście kwestia ta dotyczy osób, które pozostawią kartę na kolejny rok/lata. Więcej na temat kart kredytowych banku na stronie BZ WBK.

Ponadto możecie skorzystać z promocji “karta kredytowa na start” obowiązującej w przypadku kart kredytowych z limitem od 1000 zł do 4000 zł (obie promocje można łączyć). W jej ramach możecie liczyć między innymi na:

 • 0 zł opłaty rocznej za kartę w pierwszym roku,
 • 0 zł opłat miesięcznych w drugim roku.

Głównym warunkiem jest nieposiadanie w okresie ostatnich 4 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o wydanie karty kredytowej jakiejkolwiek głównej płatniczej karty kredytowej z oferty BZ WBK.

Więcej w regulaminie promocji “karta kredytowa na start”.

 

Alternatywne promocje

Jeśli szukacie karty kredytowej, której zarówno opłata miesięczna jak i roczna wynoszą bezwarunkowe 0 zł, polecam kartę Simplicity w banku Citi Handlowy. Obecnie trwają promocje, w których do zdobycia jest:

 

Przypominam jednocześnie o innych aktualnych promocjach, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Bonus 100 zł za otwarcie konta Inteligo

Bonus 100 zł za otwarcie konta w ING Bank Śląski

iKonto w BGŻ BNP Paribas z 3% moneyback, nawet 200 zł premii

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

11 Comments

  • Hej. Możesz zamknąć obecną kartę i odczekać 90 dni po czym wyrobić nową. Zdążysz, bo oferta trwa do czerwca.

 1. Zależy mi głównie na zniżce. Czy mogę zawnioskować o kartę z małym limitem np. 1000-2000 zł i dzięki temu będzie ona bezpłatna?

    • Na stronie promocji jest napisane “bez zaświadczeń”, więc prawdopodobnie dla limitu do 4000 zł jest uproszczona procedura 😀

  • Zgodnie z regulaminem: “w Okresie przystąpienia do Promocji złoży w Banku za pośrednictwem dowolnego dostępnego w Banku kanału sprzedaży wniosek o wydanie Karty Kredytowej”. Zatem placówka też przejdzie, ale pamiętaj, żeby zarezerwować więcej czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *