BZ WBK: voucher Allegro o wartości 200 zł za zaciągnięcie kredytu gotówkowego + budujemy pozytywną historię kredytową w BIK-u

BZ WBK w ostatnich miesiącach promuje się na potęgę. Okazuje się, iż oprócz zakładania rachunków, bank postanowił zachęcić klientów do skorzystania również z oferty kredytu gotówkowego. Do zdobycia jest 200 zł premii w formie bonu Allegro. Jak pewnie się domyślacie kredyt nie jest darmowy. Jednak BZ WBK nie narzuca minimalnej kwoty pożyczki, zatem korzystając z “oferty minimalnej” możecie wyjść na spory plus. Dodatkowo trwa obecnie promocja obniżonej prowizji za udzielenie kredytu. Wisienką na torcie jest wartość dodana w postaci budowy pozytywnej historii kredytowej w BIK-u. Pisałem o tym między innymi w analizach darmowego kredytu od Getin Banku oraz Mini Ratki w PKO BP z RRSO 3,46%.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów BZ WBK. Ci pierwsi mogą zdobyć nie 200 zł, a nawet 250 zł premii. Warunkiem jest jednak założenie Konta Jakie Chcę, co nie jest w tym przypadku za bardzo opłacalne. O wiele lepszą opcją jest skorzystanie z promocji 150 zł na start w programie poleceń + 300 zł za wpływ wynagrodzenia.

Skupmy się zatem na obecnych klientach BZ WBK. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest posiadanie lub współposiadanie ROR-u w BZ WBK na dzień 28 czerwca 2018 roku. Aby przystąpić do promocji, na początek należy wypełnić formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas do 13 lipca 2018 roku, więc warto się pospieszyć. Do tego dnia należy również złożyć wniosek o kredyt. W promocji przewidziano 500 nagród, choć trzeba przyznać, iż akcja jest słabo rozreklamowana, więc wydaje mi się, iż bonów nie powinno zabraknąć.

 

Zasady promocji

Kluczowym elementem promocji jest zawnioskowanie o kredyt gotówkowy. Możecie to zrobić na infolinii lub poprzez bankowość BZWBK24 w ofercie na klik. Osobiście skorzystałem z tej drugiej opcji, jest ona szybka i wygodna, a decyzja kredytowa zapada błyskawicznie. W moim przypadku oferta na klik opiewała na kwotę od 1000 zł do 3000 zł. Wybrałem najniższą wartość, od której bank pobrał 5,99% prowizji (59,90 zł), zatem na konto wpłynęło 940,10 zł. Wybrałem również najkrótszy okres spłaty, a mianowicie 6 miesięcy. Oczywiście kredyt spłacę całkowicie jak tylko otrzymam voucher o wartości 200 zł. Nagrody będą wydawane mailowo do 21 sierpnia 2018 roku. Datę pierwszej spłaty ustaliłem na 31 sierpnia 2018 roku, zatem już po otrzymaniu bonu. Oprocentowanie mojego kredytu wynosi 9,79%. Wydaje się, że to dużo, jednak nominalnie za tak krótki okres i przy tak niskiej kwocie, kwota odsetek będzie naprawdę niska (w moim przypadku, zgodnie z harmonogramem będzie to 14,96 zł).

Aby otrzymać nagrodę należy nie rozwiązywać, nie odstępować od umowy oraz nie dokonywać całkowitej spłaty kredytu gotówkowego, przed upływem 30 dni od daty zawarcia umowy.

Być może kredyt zostawię sobie do końca, tak, aby dłużej widniał on w bazach BIK-u. Dla ciekawskich przesyłam screen harmongramu:

 

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie. RRSO: 14,22%.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Millennium, czyli nawet 300 zł do zdobycia
 
BNP Paribas: 350 zł premii na start za założenie konta osobistego
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

 

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

41 Comments

 1. Czy jeśli strona promocji działa, to oznacza, że pula nagród nie została jeszcze wyczerpana? (innymi słowy – czy strona promocji zostanie zamknięta, gdy pula się wyczerpie?)

  • Trudno powiedzieć. Jednak w tego typ promocjach, bank raczej zawsze przyznaje nagrody, żeby nie podpaść klientom.

   • Przyznam, że spodziewałem się odpowiedzi w rodzaju “Zapytaliśmy BZWBK i…” 🙂
    Żeby nie opierać się na gdybaniu, wczoraj poprosiłem bank “o informację czy (i w jaki sposób) Bank BZWBK poinformuje o wyczerpaniu puli 500 nagród w promocji ”
    Dostałem następującą odpowiedź:
    “Panie Damianie,
    jeśli pula nagród zostanie wyczerpana, zamieścimy taką informację na stronie promocji.”
    Mój harmonogram spłat wygląda nawet o kilka złotych lepiej niż opisany w artykule. 🙂

    • Dzięki za info. Użytkownicy bloga też mogą mnie trochę wspomóc w działaniu 🙂

 2. nie mam opcji na klik, tylko kontakt z doradca, mam u nich KK i wchodzi pensja:) bez sensu.
  Widze tam do wyboru 2 kredyty RRSO: 15,29% i RRSO: 12,94%. Skad u Ciebie Jacek wzieło się 9,79%?

 3. nie mam opcji na klik, tylko kontakt z doradca, mam u nich KK i wchodzi pensja:) bez sensu.
  Widze tam do wyboru 2 kredyty RRSO: 15,29% i RRSO: 12,94%. Skad u Ciebie Jacek wzieło się 9,79%?

  • Hej. RRSO uwzględnia oprócz oprocentowania również prowizję za udzielenie kredytu.

 4. Regulamin nie wspomina o tym że jeśli pula zostanie wykorzystana to bank będzie informował. Nie oszukujmy się, bankowi nie zależy na udzieleniu tylko 500 kredytów, tyle ile voucherów. Pierwsi dostaną, reszta weźmie kredyt i za niego zapłaci, spłacając wydane vouchery z nawiązką. Taki to mechanizm. A wskakiwać w promocję w przedostatnim dniu jej trwania jest mocno ryzykowne moim zdaniem.

 5. Czy jeśli kredyt zamówię w rozmowie z doradca a umowę mam podpisac w oddziale to czy spełnię warunki promocji? Nie mam opcji na klik i przez infolinie(bo mam rzekomo dopiero 2 wpływy wynagrodzenia).

 6. Kredyt zaciągnięty… Jak dobrze pójdzie to będę 117 zł z groszami do przodu. Czekamy…

 7. U Mnie dziś pojawił się bon dziękuje Jacku za opis tej promocji,olałem w pierwszej chwili to zaproszenie ale po wpisie na blogu wszedłem w to i jestem 130 zeta do przodu.

 8. Czy ten bon na allegro ma sie pojawic na poczcie banku czy na poczcie email bo wzialem udzial i narazie nie dostalem i nigdzie nie widze zadnego bonu, czy ktos ma podobnie czy wszyscy ktorzy brali udzial dostali bon?

 9. Dziś mija termin dostarczenia bonów a ani ja ani żona ani szwagier nie dostaliśmy bonów 🙁 U mnie dziś poszła reklamacja, z żony reklamacją poczekam do jutra. Najciekawsze jest to że mamy z żoną uruchomiony kredyt ale nie zostaliśmy obciążeni opłatą ok 80zł o której piszecie…

 10. Ani ja ani żona i szwagier nie dostaliśmy bonów choć dziś mija termin. Ja złożyłem dziś reklamacje, żonie jutro złożymy. Najciekawsze jest to że nie zostaliśmy z żoną obciążeni prowizją ok 80zł o której piszecie…

 11. Bon dotarł. Wystarczy teraz spłacić całość kapitału i pierwszą kwotę odsetek (czyli np. 14,96 zl) i kredyt splacony?

 12. Bon dotarł jeszcze wczoraj. Dyspozycja spłaty całkowitej kredytu zlecona poprzez zakładkę “Więcej” – “Obsługa kredytu”.

  • Tytuł: “Nagroda w promocji “Bankujesz – kupujesz z BZ WBK”. U mnie w gmailu wpadł do spamu. Wysyłka 17:30.

  • Też dostałem o 17:30, z tym że wpadł do SPAM. Reklamacja niepotrzebna i zbyt pochopna 🙂

 13. W ramach ciekawostki: Reklamacja odnośnie tej promocji ciągnie się u mnie do dzisiaj 🙁 Co chwilę otrzymuję smsem informacje, że rozpatrzenie potrwa jeszcze trochę. Bardzo słabe podejście banku, ale może kiedyś się doczekam bonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *