BZ WBK: voucher Allegro o wartości 200 zł za zaciągnięcie kredytu gotówkowego + budujemy pozytywną historię kredytową w BIK-u

BZ WBK w ostatnich miesiącach promuje się na potęgę. Okazuje się, iż oprócz zakładania rachunków, bank postanowił zachęcić klientów do skorzystania również z oferty kredytu gotówkowego. Do zdobycia jest 200 zł premii w formie bonu Allegro. Jak pewnie się domyślacie kredyt nie jest darmowy. Jednak BZ WBK nie narzuca minimalnej kwoty pożyczki, zatem korzystając z “oferty minimalnej” możecie wyjść na spory plus. Dodatkowo trwa obecnie promocja obniżonej prowizji za udzielenie kredytu. Wisienką na torcie jest wartość dodana w postaci budowy pozytywnej historii kredytowej w BIK-u. Pisałem o tym między innymi w analizach darmowego kredytu od Getin Banku oraz Mini Ratki w PKO BP z RRSO 3,46%.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów BZ WBK. Ci pierwsi mogą zdobyć nie 200 zł, a nawet 250 zł premii. Warunkiem jest jednak założenie Konta Jakie Chcę, co nie jest w tym przypadku za bardzo opłacalne. O wiele lepszą opcją jest skorzystanie z promocji 150 zł na start w programie poleceń + 300 zł za wpływ wynagrodzenia.

Skupmy się zatem na obecnych klientach BZ WBK. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest posiadanie lub współposiadanie ROR-u w BZ WBK na dzień 28 czerwca 2018 roku. Aby przystąpić do promocji, na początek należy wypełnić formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas do 13 lipca 2018 roku, więc warto się pospieszyć. Do tego dnia należy również złożyć wniosek o kredyt. W promocji przewidziano 500 nagród, choć trzeba przyznać, iż akcja jest słabo rozreklamowana, więc wydaje mi się, iż bonów nie powinno zabraknąć.

 

Zasady promocji

Kluczowym elementem promocji jest zawnioskowanie o kredyt gotówkowy. Możecie to zrobić na infolinii lub poprzez bankowość BZWBK24 w ofercie na klik. Osobiście skorzystałem z tej drugiej opcji, jest ona szybka i wygodna, a decyzja kredytowa zapada błyskawicznie. W moim przypadku oferta na klik opiewała na kwotę od 1000 zł do 3000 zł. Wybrałem najniższą wartość, od której bank pobrał 5,99% prowizji (59,90 zł), zatem na konto wpłynęło 940,10 zł. Wybrałem również najkrótszy okres spłaty, a mianowicie 6 miesięcy. Oczywiście kredyt spłacę całkowicie jak tylko otrzymam voucher o wartości 200 zł. Nagrody będą wydawane mailowo do 21 sierpnia 2018 roku. Datę pierwszej spłaty ustaliłem na 31 sierpnia 2018 roku, zatem już po otrzymaniu bonu. Oprocentowanie mojego kredytu wynosi 9,79%. Wydaje się, że to dużo, jednak nominalnie za tak krótki okres i przy tak niskiej kwocie, kwota odsetek będzie naprawdę niska (w moim przypadku, zgodnie z harmonogramem będzie to 14,96 zł).

Aby otrzymać nagrodę należy nie rozwiązywać, nie odstępować od umowy oraz nie dokonywać całkowitej spłaty kredytu gotówkowego, przed upływem 30 dni od daty zawarcia umowy.

Być może kredyt zostawię sobie do końca, tak, aby dłużej widniał on w bazach BIK-u. Dla ciekawskich przesyłam screen harmongramu:

 

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie. RRSO: 14,22%.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Lokata Bezkarna na 3,5% w skali roku + 50 zł bonusu
 
Citi Handlowy: 400 zł premii na start z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
200 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

 

15 Comments

 1. Czy jeśli strona promocji działa, to oznacza, że pula nagród nie została jeszcze wyczerpana? (innymi słowy – czy strona promocji zostanie zamknięta, gdy pula się wyczerpie?)

  • Trudno powiedzieć. Jednak w tego typ promocjach, bank raczej zawsze przyznaje nagrody, żeby nie podpaść klientom.

   • Przyznam, że spodziewałem się odpowiedzi w rodzaju “Zapytaliśmy BZWBK i…” 🙂
    Żeby nie opierać się na gdybaniu, wczoraj poprosiłem bank “o informację czy (i w jaki sposób) Bank BZWBK poinformuje o wyczerpaniu puli 500 nagród w promocji ”
    Dostałem następującą odpowiedź:
    “Panie Damianie,
    jeśli pula nagród zostanie wyczerpana, zamieścimy taką informację na stronie promocji.”
    Mój harmonogram spłat wygląda nawet o kilka złotych lepiej niż opisany w artykule. 🙂

    • Dzięki za info. Użytkownicy bloga też mogą mnie trochę wspomóc w działaniu 🙂

 2. nie mam opcji na klik, tylko kontakt z doradca, mam u nich KK i wchodzi pensja:) bez sensu.
  Widze tam do wyboru 2 kredyty RRSO: 15,29% i RRSO: 12,94%. Skad u Ciebie Jacek wzieło się 9,79%?

 3. nie mam opcji na klik, tylko kontakt z doradca, mam u nich KK i wchodzi pensja:) bez sensu.
  Widze tam do wyboru 2 kredyty RRSO: 15,29% i RRSO: 12,94%. Skad u Ciebie Jacek wzieło się 9,79%?

  • Hej. RRSO uwzględnia oprócz oprocentowania również prowizję za udzielenie kredytu.

 4. Regulamin nie wspomina o tym że jeśli pula zostanie wykorzystana to bank będzie informował. Nie oszukujmy się, bankowi nie zależy na udzieleniu tylko 500 kredytów, tyle ile voucherów. Pierwsi dostaną, reszta weźmie kredyt i za niego zapłaci, spłacając wydane vouchery z nawiązką. Taki to mechanizm. A wskakiwać w promocję w przedostatnim dniu jej trwania jest mocno ryzykowne moim zdaniem.

 5. Czy jeśli kredyt zamówię w rozmowie z doradca a umowę mam podpisac w oddziale to czy spełnię warunki promocji? Nie mam opcji na klik i przez infolinie(bo mam rzekomo dopiero 2 wpływy wynagrodzenia).

 6. Kredyt zaciągnięty… Jak dobrze pójdzie to będę 117 zł z groszami do przodu. Czekamy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *