Citi Handlowy: 100 zł premii dla polecającego oraz 400 zł za założenie konta Citi Priority

W banku Citi Handlowy dorobić mogą zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci. Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami konta osobistego lub karty kredytowej z logo Citi, możecie wziąć udział w programie poleceń, w którym do zdobycia jest 100 zł za skuteczne polecenie konta Citi Priority. Jako, że ofertę możecie polecić do 10 razy, łącznie do zdobycia jest okrągły tysiąc złotych. A jak zmotywować bliskich do skorzystania z oferty? Ano na przykład wizją uzyskania nawet 400 zł łatwej premii bez ponoszenia zbędnych kosztów. Dodatkowym wabikiem może być komplementarna propozycja karty kredytowej z 400 zł premii w gotówce lub 500 zł w formie vouchera do znanej i lubianej BIEDRONKI 😉

 

 

Jak wziąć udział w programie poleceń

W przeciwieństwie do programów poleceń innych banków, Citi Handlowy nie wymaga rejestracji w swoim programie. Osobą poleconą może być nowy klient, a mianowicie osoba, która nie posiada ani nie posiadała żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w Citi Handlowym po 1 stycznia 2017 roku. Aby polecić konto danej osobie, w pierwszym kroku wystarczy wypełnić formularz polecenia na dedykowanej stronie programu poleceń. Formularz wypełnia polecający, wpisując w nim podstawowe dane, zarówno swoje, jak i osoby poleconej. Polecający zobligowany jest uzyskać wcześniej zgodę od poleconego na użycie jego danych w formularzu. Nie możecie ot tak uzupełniać formularza, nie informując o tym fakcie znajomych, do których będzie później dzwonił konsultant Citi. Program poleceń trwa do 30 sierpnia 2018 roku. Pula nagród w promocji wynosi 1000 sztuk.

 

Polecający otrzyma 100 zł nagrody, jeżeli polecony:

 • podczas rozmowy z konsultantem złoży wniosek o konto oraz wyrazi zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie otrzymania nagrody przez polecającego (konsultant zapyta również o imię i nazwisko polecającego),
 • podpisze umowę o konto najpóźniej do 30 września 2018 roku,
 • wykona co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 300 zł do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym zostanie otwarte konto (mogą to być transakcje stacjonarne lub internetowe), 
 • w okresie do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otwarto konto, spełni jeden z następujących warunków:

– zgromadzi i utrzyma na rachunkach średniomiesięczne saldo w wysokości minimum 30.000 zł lub
– uzyska saldo dzienne w wysokości 5000 zł.

Oczywiście wariant numer dwa jest o wiele łatwiejszy do spełnienia i racjonalne jest wybór właśnie tej opcji. Aby spełnić wymieniony warunek, wystarczy, iż na waszym koncie znajdzie się 5000 zł, po czym utrzymacie je na koncie przez co najmniej jedną noc. W kolejnym dniu możecie już wypłacić środki. Wpływ może pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku.

 

Polecający otrzyma swoją premię w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji. Zostanie ona wypłacona na konto lub na rachunek karty kredytowej (zmniejszając saldo zadłużenia i/lub tworząc nadwyżkę). 

Szczegóły w regulaminie programu poleceń – edycja V oraz na stronie programu.

 

Artykuły dotyczące bieżących promocji Citi Handlowego

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

11 Comments

 1. Skąd to “400 zł” dla poleconego? Czy tu oprócz premii 100 zł za założenie konta też jest moneyback? W regulaminie chyba nic o tym nie ma.

  • No przecież jest odnośnik do promocji, gdzie jest opisana promocja z 400 zł premii 😀

 2. Należy pamiętać o warunkach braku opłaty za konto, tj. posiadanie produktu kredytowego.

  • Czy przejdzie opcja założenia konta z polecenia, wówczas ja 100 zł osoba polecona do 400 zł, dodatkowo wyrobienie karty i znów do 400zł?
   W takim przypadku – najpierw konto, później karta czy odwrotnie?

     • Najpierw niech żona otworzy kartę, bo jak jej nie dostanie to będzie miała płatne konto 🙂

     • Przerabiałem to na sobie. W tej promocji nie widzę zapisów, że nie można mieć żadnego produktu. Wcześniej były i po wyrobieniu karty już nie mogłem skorzystać z cashback na koncie. Dali mi jednak możliwość zamiast 12 miesięcy tylko 6 🙁

     • Tak, ale jak żona nie dostanie karty, to konto kosztuje 30 zł miesięcznie, gdy nie ma się produktu kredytowego.

 3. Czy jak już posiadam od roku kartę kredytową Citi Simplicity to mogę założyć konto i otrzymać 400zł za założenie konta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *