Ostatni dzień promocji: 300 zł premii gotówkowej za wyrobienie karty kredytowej Simplicity oraz do 400 zł bonusu z kontem Citi Priority

Tylko do dzisiaj (23 maja 2018 roku) macie szansę załapać się na świetną promocję darmowej karty kredytowej Simplicity od Citibanku. W ostatnim czasie Citi Handlowy regularnie organizuje akcje, w których do zdobycia są różnej maści vouchery. W niniejszej promocji możecie natomiast zdobyć 300 zł w formie przelewu na rachunek. Aby zdobyć premię wystarczy wykonać 10 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę (po 5 płatności w jednym miesiącu). W przypadku karty Citi Simplicity nie nalicza się żadnej opłaty za wydanie karty, opłaty miesięcznej, czy też opłaty za wznowienie. Ponadto otrzymujecie darmowe monity i powiadomienia SMS. W przypadku terminowego spłacania karty, korzystanie z niej będzie dla Was zupełnie bezkosztowe. Swoje dochody będziecie mogli dodatkowo zwiększyć o kolejne 400 zł, jeśli zdecydujecie się na udział w osobnej akcji promocyjnej konta Citi Priority.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2015 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produktu banku Citi Handlowy lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Druga kwestia w zakresie uczestnictwa w promocji to zdolność kredytowa niezbędna do uzyskania karty kredytowej. Na szczęście bank dość precyzyjnie określa, jakie minima należy spełnić, aby móc wnioskować o „plastik”. Co do wynagrodzenia, minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, mających co najmniej 21 lat, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt). W przypadku przedsiębiorców minimalny wiek to 25 lat, ponadto powinniście prowadzić swoją działalność gospodarczą nie której niż 2 lata. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w załączniku nr 1 do regulaminu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój autorski poradnik Jak działa karta kredytowa?

 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę

Jeśli zdecydowaliście się na udział w promocji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, PESEL, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Na wypełnienie formularza macie czas do 23 maja 2018 roku.

Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku dni zadzwoni do Was konsultant, który podczas rozmowy pobierze wasze dane osobowe oraz dochodowe, a także poinformuje Was o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. W trakcie spisywania wniosku należy również wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie przez bank danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem w trakcie trwania umowy, a w przypadku niezawarcia umowy albo po jej rozwiązaniu, wygaśnięciu lub odstąpieniu od niej, o produktach banku i ww. podmiotów,
 • otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną dotyczących oferty Banku oraz podmiotów współpracujących z Bankiem w trakcie trwania umowy, w przypadku jej nie zawarcia albo po jej rozwiązaniu, wygaśnięciu lub odstąpieniu od niej.

Jeśli podczas rozmowy z konsultantem okaże się, iż wstępna decyzja jest pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera z umową. Po podpisaniu umowy, karta zostanie dosłana tradycyjnym listem.

 

Warunki otrzymania premii

Gdy już otrzymacie swoją kartę, wówczas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę, zalogujcie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podczas pierwszego logowania możecie na przykład aktywować swoją kartę.

Drugim, a zarazem głównym warunkiem otrzymania nagrody będzie wykonanie 5 transakcji  bezgotówkowych przez okres dwóch kolejnych miesięcy. Przykładowo, gdy umowę podpiszecie w lutym, wówczas w lutym i marcu lub w marcu i kwietniu wykonajcie po 5 płatności na dowolną kwotę (czyli łącznie 10 płatności). Pamiętajcie, iż transakcje muszą być również zaksięgowane w danym miesiącu, dlatego lepiej nie czekać z ich wykonaniem do końcówki miesiąca. Płatności mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

 

To wszystko! Zgodnie z regulaminem, premia zostanie wypłacona w ciągu miesiąca od momentu spełnienia warunków (w naszym przykładzie będzie to zatem kwiecień lub maj 2018 roku). Dodatkowo fakt ten zostanie potwierdzony poprzez wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Zastanawiacie się w jaki sposób zostanie zaksięgowana wypłata premii? Otóż, jeśli w ramach rachunku karty wygenerowane będzie zadłużenie, wówczas przelew zredukuje je o kwotę 300 zł. Wypłacona premia może również utworzyć nadwyżkę na rachunku karty. Wówczas możecie ją po prostu wydać podczas kolejnych zakupów lub zlecić (poprzez wiadomość w poczcie wewnętrznej) dokonanie wypłaty środków na wasze konto bankowe. Operacja ta jest bezpłatna. 

 

Złóż wniosek i odbierz 300 zł premii

 

Szczegóły karty kredytowej Simplicity
 • opłata za wydanie karty – 0 zł,
 • opłata miesięczna za kartę – 0 zł,
 • opłata roczna za kartę – 0 zł,
 • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
 • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%,
 • opłata za korzystanie z usługi Citiphone – 6 zł (można z niej zrezygnować w serwisie Citionline, zaraz po aktywacji karty),
 • więcej w tabeli opłat i prowizji. 

 

 
Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
 
 

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli zrezygnować z karty (mimo, iż jest bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić zaraz po odebraniu nagrody i to bez wychodzenia z domu (kartę zamyka się w pełni online). To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty.

Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji. 

 

Złóż wniosek i odbierz 300 zł premii

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

20 Comments

 1. Proszę mi powiedzieć czy kartę /konto w banku citi bank można zamknąć po odebraniu nagrody 300zl?czy jest jakaś karencja w banku ze w przypadku korzystania z promocji musi konto pozostać 1rok ??i czy Ew.po roku korzystania z karty przewidziane są opłaty (nie korzystając z żadnych kredytów)po prostu zobowiązania roczne samej karty kredytowej…?

  • Tak, można zamknąć bez konsekwencji zaraz po odebraniu nagrody i to w pełni przez Internet. Karencji nie ma. Karta Simplicity jest darmowa na zawsze 🙂

 2. Dzwonili dziś do mnie z banku. Nie usłyszałem telefonu. Liczę że jutro zadzwonia ponownie. Jeśli ja sam do nich oddzwonie to nadal będą mnie traktować jako polecenie od Ciebie?

  • Jak nie zadzwonią w ciągu kilku dni to wypełnij formularz raz jeszcze 😀

 3. Mam ważne pytanie dostałem kartę citi bank I na koncie głównym mam saldo dostępne 12000 zł z innego banku przelałem tylko 50zl aby miec to na transakcje aby odebrać nagrodę 300zl czyli po 5 transakcji w przeciągu 2 miesięcy ..czy ten limit 12000 zł jest domyslnie ustawiony bo nic nie ustalałem (tak karty kredytowe maja)? jesli go nie wykorzystam żadne dodatkowe koszta nie będą generowane ?po przelaniu mam teraz 12050zl czyli te 50zl które przelałem na Citi śmiało moge wykorzystac aby nie przekraczać tamtego pułapu? Te saldo 12000 które znalazło się na koncie nie muszę się martwić bo tak na kartach kredytowych jest nigdy nie miałem ..?

  • Nie musiałeś przelewać tego 50 zł. Po to jest karta kredytowa, żeby płacić pieniedzmi banku a dopiero później spłacać wygenerowane zadłużenie. Robi się to przelewem, tak samo jak wpłaciłeś 50 zł. Jeśli pełną kwotę spłacisz w okresie podanym na wyciągu z banku, wówczas bank nie naliczy Ci odsetek. 12.000 zł to limit podany podczas rozmowy z konsultantem, znajdziesz go również na umowie. Nie jest on stały, uzależniony jest od zdolności kredytowej, w tym przede wszystkim zarobków.

 4. Jeśli chodzi o karty kredytowe to Twój limit 12000 jest do wykorzystania. Nie musisz przelewać pieniądze ponad to co masz już przyznane. Ważne jest abyś po miesiecznym sumowaniu spłacił karte całą kwote zadłużenia co da Tobie znowu 12000 do wykorzystania.
  Z citi nie dzwonili ponownie. Wypełnie formularz ponownie na Twojej stronie.

 5. Dziekuje bardzo za odpowiedz proszę mi napisać bo mam taki komunikat w zawiązku z tymi 50zl które przelałem i saldo wynosi 12050zł.komunikat brzmi Saldo zadłużenia twojej karty zostało nadpłacone ..gdy wejdę na kartę mam kwotę tych 50zl na zielono jako saldo obecnego zadłużenia (czy to jest Ok)ten moj przelew 50zl nadwyżki nad ta kwotę 12000zl to o to chodzi? A czemu to jest nazwane zadłużenie skoro zrobiłem przelew na 50zl aby korzystać na te transakcje aby otrzymać zwrot 300zl?tymi 12000zl mam ignorować i się nie przejmować jesli nie bede tego ruszac ?I teraz bede mógł swobodnie z tych 50zl korzystać jako moje środki czy tez jak wykorzystam to bede musiał powrócić do tego salda nowo ustalonego czyli 12050zl?aby spłacić ?

  • Jest OK. Wystarczy wrócić do salda 12.000 zł. Moim zdaniem lepiej jednak będzie abyś na potrzeby skorzystał z tradycyjnego użytkowania karty kredytowej to znaczy oprócz tych 50 zł, normalnie wygeneruj zadłużenie i potem je spłać. Wtedy na 100% spełnisz warunki regulaminu.

 6. Jak dorobić. Powiem Tobie, że Ty tutaj ładnie proponujesz produkty bankowe a po moim zgłoszeniu oceniam , że Banki nie zachowują się najlepiej. Wysłałem drugi raz formularz zgłoszeniowy przezTwoją stronę. Bank przy pierwszym razie zadzwonił tylko raz w ciagu tygodnia. Po drugim razie zadzwonił dziś ale akurat rozmawiałem i miałem zajęty telefon. Już potem nie dzwonili. Wydaje mi, że widząc że zgłoszenie jest od osoby polecającej robią tylko jeden telefon by nie dać zarobić osobie polecającej. Gdyby mi nie zależało byś ty coś z mojej rejestracji miał to juz dawno bym sam do nich zadzwonił. Wydaje mi się, że ten bank trochę przegina na Twoją niekorzyść. Mogę się mylić ale dziwna sytuacja. Czekam dalej…

 7. Ok. Dziś pójdzie drugi wniosek na karte przez formularz na Twojej stronie. Napisałem wiadomość na Jakdorobić na facebooku. Odczytaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *