Citi Handlowy: 400 zł premii do wykorzystania w sklepie oleole.pl z darmową kartą Citi Simplicity

Tydzień bez nowej promocji banku Citi Handlowy to tydzień stracony. No, ale jak to się mówi, od przybytku głowa nie boli, szczególnie, że akcje Citibanku są naprawdę dobre. Tym razem wyrabiając darmową kartę Citi Simplicity otrzymacie 400 zł premii w formie vouchera do wykorzystania w sklepie internetowym oleole.pl. Jest to jeden z najpopularniejszych sklepów w branży AGD RTV w Polsce. Oleole.pl słynie z dobrej jakości obsługi klienta oraz bardzo konkurencyjnych cen swoich produktów. Dzięki temu “voucherowe” 400 zł ma realną wartość dodaną, co pozytywnie wpłynie na wasze budżety domowe. Co do samej karty kredytowej, w promocji możecie wybrać darmową kartę Citi Simplicity (brak opłaty za wydanie karty, opłaty miesięcznej, czy opłaty za wznowienie). W przypadku terminowego spłacania karty, promocja będzie dla Was zupełnie bezkosztowa. Przypominam, iż obecnie trwa również promocja, w której do zdobycia jest voucher o wartości 400 zł na Allegro.

 

 

Uczestnicy promocji

Zgodnie z regulaminem, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2015 roku. Ponadto z promocji nie mogą skorzystać pracownicy oraz członkowie władz banku, a także spółek zależnych. Więcej na temat wykluczeń w regulaminie.

Minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia (lub 25 lat w przypadku przedsiębiorców), pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie, kontrakt). W przypadku przedsiębiorców, działalność gospodarczą należy prowadzić przez minimum 2 lata. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o. oraz osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających dochody w załączniku – ostatnia strona regulaminu.

 

Jak wyrobić promocyjną kartę kredytową

Jeśli zdecydowaliście się na udział w promocji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, pesel, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa od 5 września 2017 roku do 31 października 2017 roku.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Jeśli wstępna akceptacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Po podpisaniu dokumentów w obecności kuriera, zostaną one przesłane do centrali w celu weryfikacji. Jeśli ostateczna weryfikacja będzie pozytywna, karta zostanie dosłana listem.

 

Warunki uzyskania bonów o wartości 400 zł

Głównym warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia będzie widoczna na umowie). Przykładowo, gdy umowę podpiszecie we wrześniu, wówczas na wykonanie transakcji będziecie mieli czas do końca listopada 2017 roku (dwa pełne miesiące + część września). Płatności można wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet.

Dodatkowym warunkiem jest co najmniej 1 zalogowanie się (na przykład w celu aktywacji karty) w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Na wykonanie tej czynności również macie czas do końca drugiego miesiąca, licząc od miesiąca podpisania umowy.

 

Jak otrzymam voucher o wartości 400 zł

W ciągu miesiąca od spełnienia warunków promocji, bank prześle Wam wiadomość (w ramach bankowości online) z informacją o przyznaniu premii. W tej samej wiadomości będą znajdował się voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na oleole.pl. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Kod rabatowy jest ważny do 30 czerwca 2018 roku. Voucher zrealizujecie w trakcie realizacji zamówienia w koszyku zakupowym, po wpisaniu go w polu „Jeśli posiadasz kod promocyjny – wprowadź go tutaj:” i kliknięciu “SPRAWDŹ KOD”. Kod możecie wykorzystać jednorazowo, nie może być on wykorzystany w częściach. Nadwyżkę ponad wartość vouchera możecie opłacić w tradycyjny sposób, na przykład kartą debetową. Środki w ramach vouchera nie obejmują kosztów dostawy. 

 

Zamów kartę kredytową z voucherem o wartości 400 zł

 

Szczegóły karty kredytowej Citi Simplicity
  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata roczna za kartę – 0 zł,
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł.

Jeśli z karty będziecie korzystać w rozsądny sposób, za jej użytkowanie nie zapłacicie ani złotówki. Ale co znaczy “w rozsądny sposób”? Wystarczy, że kartę będziecie używać wyłącznie do transakcji bezgotówkowych (czyli głównie do płatności za usługi i towary), zaś wygenerowane zadłużenie będziecie spłacać terminowo. Karta banku Citi Handlowy wyposażona jest w okres bezodsetkowy sięgający do 56 dni. 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój autorski poradnik Jak działa karta kredytowa?

 

Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
 
Karty kredytowe Citi Handlowego obarczone są miesięczną opłatą abonamentową za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Na szczęście, zaraz po aktywacji karty możecie zrezygnować z tej usługi. W tym celu należy zalogować się do serwisu Citionline i w wiadomości wewnętrznej złożyć dyspozycję rezygnacji z usługi Citiphone. Przykładowo, możecie napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone, jednocześnie zostaję zwolniony/a z comiesięcznej opłaty z tego tytułu.
 

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%.

 
A jeśli będę chciał zrezygnować z karty?

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli zrezygnować z karty (mimo, iż jest bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić w każdej chwili. To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać, bank nie narzuca żadnego obowiązkowego okresu utrzymywania karty. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody powinniście być posiadaczami karty. W przypadku chęci zamknięcia karty, wystarczy złożyć stosowną dyspozycję poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej.

Po szczegóły promocji odsyłam do regulaminu.

 

 

Kolejne 700 zł z kontem osobistym Citi Priority

To jeszcze nie wszystko. Po wyrobieniu karty możecie zdobyć kolejne 700 zł w ramach promocji konta Citi Priority. Łączny bonus podzielony jest na 3 części: 100 zł na start, 450 zł w formie 5% zwrotów od transakcji kartą oraz 150 zł premii dodatkowej za lojalność wobec banku. Jak sami się przekonacie, warunki promocji są bardzo proste, szczególnie dla posiadaczy dowolnej karty kredytowej Citi. Ponadto w łatwy sposób unikniecie wszelkich opłat związanych z użytkowaniem konta Citi Priority, dzięki czemu z promocji skorzystacie bezkosztowo. Więcej na temat promocji konta Citi Priority znajdziecie w artykule: Rekordowe 700 zł premii w promocji konta Citi Priority.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
BZ WBK: 450 zł premii + 2,7% na koncie oszczędnościowym do 120k zł
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon o wartości 200 zł na fly.pl
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *