Citi Handlowy: 400 zł premii na start w promocji darmowej karty kredytowej Citi Simplicity!

W banku Citi Handlowy powraca świetna promocja darmowej karty kredytowej Citi Simplicity. Tym razem w stosunkowo łatwy sposób możecie zdobyć 400 zł premii wypłacanej w formie zasilenia rachunku karty. Główne cechy karty Simplicity to brak opłaty miesięcznej oraz opłaty rocznej, a także darmowe monity i powiadomienia SMS. To jeszcze nie wszystko.

 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę kredytową?

Jeśli zdecydowaliście się na udział w akcji, na początek wypełnijcie formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy, że podacie podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, PESEL, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa do 13 września 2018 roku. Do tej daty należy wypełnić formularz. Sama umowa może być już podpisana później.

Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku dni zadzwoni do Was konsultant, aby przyjąć szczegółowe dane do wniosku o kartę kredytową. Oprócz danych osobowych, konsultant zapyta Was między innymi jak długo pracujecie w obecnej firmie oraz jaki staż pracy posiadacie (warto zarezerwować na tę rozmowę kilka minut). Ponadto konsultant banku poinformuje Was o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej (mogą to być na przykład potwierdzenia wpływów na konto). Jeżeli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Zapewne będzie Was on również namawiał na różne dodatkowe produkty, które mogą nie być opłacalne (na przykład ubezpieczenie). Pamiętajcie, że nie musicie korzystać z żadnych dodatkowych produktów proponowanych przez konsultanta. 

Ostatnim formalnym krokiem będzie wizyta kuriera z umową o kartę. Po podpisaniu dokumentów, zostaną one przesłane do centrali w celu ostatecznej weryfikacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie dosłana tradycyjną pocztą. Teraz pozostanie już tylko aktywacja karty oraz spełnienie głównych warunków promocji.

 

Jak uzyskać 400 zł premii?

Promocja podzielona jest niejako na dwie części. Aby otrzymać bonus o wartości 300 zł należy spełnić dwa warunki. Po pierwsze, musicie co najmniej 1 raz zalogować się (przykładowo w celu aktywacji karty) w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Na wykonanie tej czynności macie czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Drugim warunkiem otrzymania “nagrody bazowej” będzie wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą w ciągu miesiąca. Przykładowo, gdy umowę podpiszecie w czerwcu, wówczas w lipcu lub w sierpniu wykonajcie 5 płatności na dowolną kwotę. Transakcje mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

Dodatkowe zasilenie karty o wartości 100 zł otrzymacie jeśli w tym samym terminie co powyżej wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 2000 zł. Przykładowo, zawierając umowę w czerwcu, na wykonanie transakcji macie czas do końca miesiąca plus lipiec oraz sierpień.

 

Jeśli spełnicie warunki promocji, wówczas w kolejnym miesiącu po ich spełnieniu otrzymacie wiadomość w ramach bankowości online z informacją o przyznaniu nagrody. W naszym przykładzie będzie to zatem wrzesień 2018 roku. W tym samym miesiącu zostanie wypłacona premia na poczet waszego rachunku karty kredytowej. Wypłacona kwota albo zmniejszy aktualnie wygenerowane zadłużenie albo stworzy nadwyżkę, którą będziecie mogli wypłacić lub spożytkować podczas tradycyjnych zakupów. Od wygenerowanej nadwyżki nie pobiera się żadnych opłat.

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja karty Citi Simplicity przeznaczona jest zarówno dla całkiem nowych, jak i dla powracających klientów banku Citi Handlowy. Z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 czerwca 2015 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt w banku lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Druga kwestia w zakresie uczestnictwa w promocji to zdolność kredytowa niezbędna do uzyskania karty kredytowej. Na szczęście bank dość precyzyjnie określa, jakie minima należy spełnić, aby móc wnioskować o “plastik”. Co do wynagrodzenia, minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, mających co najmniej 18 lat, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt). W przypadku przedsiębiorców minimalny wiek to 25 lat, zarobki: 2500 zł, zaś minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej to 2 lata. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w załączniku do regulaminu (ostatnia strona).

Szczegóły w regulaminie promocji „Do 400 zł z Kartą Kredytową Citibank”.

 

Zamów kartę kredytową i odbierz 400 zł premii

 

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?

Konsultant podczas rozmowy zapyta Was, którą kartę kredytową chcecie otrzymać. W ofercie Citibanku znajduje się kilka kart kredytowych, aczkolwiek osobiście rekomenduję jedną – darmową kartę Citi Simplicity. Na czym polega jej darmowość? Oto szczegóły:

 • opłata za wydanie karty – 0 zł,
 • opłata roczna za kartę – 0 zł,
 • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
 • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł.

Karta banku Citi Handlowy wyposażona jest w okres bezodsetkowy sięgający do 56 dni. Oznacza to, że nawet przez 56 dni możecie obracać pieniędzmi banku, podczas gdy wasze środki będą przykładowo procentować w tym czasie na koncie oszczędnościowym. RRSO poza okresem bezodsetkowym wynosi wynosi 10,47%

Jeśli dotychczas nie posiadaliście karty kredytowej i chcecie dowiedzieć się więcej na temat jej funkcjonowania, polecam mój autorski poradnik Jak działa karta kredytowa?

 

Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
 

Karty kredytowe Citi Handlowego obarczone są miesięczną opłatą abonamentową za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Na szczęście, zaraz po aktywacji karty możecie zrezygnować z tej usługi. W tym celu należy zalogować się do serwisu Citionline i w wiadomości wewnętrznej złożyć dyspozycję rezygnacji z usługi Citiphone. Przykładowo, możecie napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone. Więcej na temat opłat związanych z użytkowaniem karty kredytowej w banku Citi Handlowym w tabeli opłat i prowizji.

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
mBank: 300 zł łatwej premii na start z eKontem
 
PKO BP: voucher 100 zł do Allegro z Kontem dla Młodych
 
Citi Handlowy: voucher 300 zł do Hebe z kartą kredytową Simplicity
 
Darmowe konto internetowe Citi Priority z 150 zł premii
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
ING Bank Śląśki: nawet 290 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
Łatwe 200 zł premii za założenie konta w Banku Millennium
 
200 zł do wydania w IKEI z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

6 Comments

 1. “Dodatkowe zasilenie karty o wartości 100 zł otrzymacie jeśli w tym samym terminie co powyżej wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 2000 zł. ”
  Ale prowizja od tych transakcji wyniesie min. 160 zł (8%), więc się raczej nie opłaca…

  • A jednak sprawa nie jest oczywista, bo ta prowizja jest za “Transakcję gotówkową przy użyciu Karty oraz przelew z Rachunku Karty” (cokolwiek to znaczy) a na transakcje bezgotówkowe nie ma prowizji…

   • Transakcje bezgotówkowe (a takie biorą udział w promocji) nie są obarczone prowizją. Są to tradycyjne płatności np w sklepach.

 2. Musze potwierdzić, że założyłem już kartę w wcześniejszej edycji i otrzymałem 300 zł. Kartę zamknąłem w tym miesiącu. Teraz członek rodziny założy ta kartę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *