Citi Handlowy: 50 zł premii do wykorzystania w sklepach IKEA w zamian za podwyższenie limitu na karcie kredytowej

Na początku tego roku bank Citi Handlowy rozdawał vouchery do Biedronki (o wartości 50 zł) w zamian za podwyższenie limitu na karcie i wykonanie 1 płatności bezgotówkowej. Wygląda na to, iż promocja wróciła, lecz w nieco odmienionej formie. Zamiast voucherów do Biedronki, Citi oferuje vouchery do IKEI (również o wartości 50 zł), zaś warunkiem ich zdobycia jest wykonanie transakcji na minimum 100 zł. Ponownie promocja przeznaczona jest dla osób zaproszonych, dlatego dajcie znać w komentarzach, czy to akurat Wy otrzymaliście zaproszenie do promocji. Jeśli nie jesteście jeszcze klientami Citi Handlowego, przypominam o trwających promocjach karty kredytowej z premią 400 zł oraz konta osobistego z bonusem 400 zł. Citi… <3 😉

 

 

Zasady promocji

Akcja „Podnosząc limit Karty Kredytowej Citibank możesz zdobyć kartę upominkową do sklepu IKEA!” skierowana jest do posiadaczy karty kredytowej, którzy zostaną poinformowani o ofercie SMS-owo lub poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej oraz wyrażą zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę w celu jej dostarczenia. W moim przypadku oferta pojawiła się w prawym dolnym rogu po zalogowaniu w bankowości online. Polecam również prześledzenie ostatnich SMS-ów z banku oraz sprawdzenie poczty wewnętrznej.

 

 

Co ciekawe, zgodnie z regulaminem promocja trwa od 28 maja 2018 roku do 30 czerwca 2018 roku. Poinformowałem bank o tej sytuacji, po czym otrzymałem wiadomość zwrotną, iż data w regulaminie została niepoprawiona po poprzedniej promocji i zostanie skorygowana 🙂

Tutaj link do dotychczasowego regulaminu.

 

Gdy już otrzymacie zaproszenie, wystarczy, że poprzez serwis bankowości online zawrzecie aneks w zakresie podwyższenia limitu karty kredytowej zaproponowany przez bank (przykładowo z 4000 zł na 24.000 zł). Podwyższenie limitu nie wiąże się z żadnymi kosztami, bank nie weryfikuje ponownie dochodów, zaś całość odbywa się w pełni online. Co tu kryć, z tego typu promocji wręcz trzeba skorzystać. No chyba, że macie obawy, iż “popłyniecie wraz z podwyższonym limitem” 🙂

Waszym ostatnim zadaniem będzie wykonanie co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej kartą na kwotę minimum 100 zł.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

 

Przyznanie vouchera i jego realizacja

Voucher zostanie do Was przesłany kurierem w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji. Przykładowo, jeśli podwyższycie limit w lipcu oraz w tym samym miesiącu wykonacie płatność, wówczas bon trafi do Was w sierpniu. W dniu otrzymania bonu wasza karta musi być aktywna, nie może znajdować się w fazie wypowiedzenia oraz nie możecie do tego momentu obniżyć limitu. Po odebraniu nagrody możecie za darmo powrócić do poprzedniego limitu, jeśli będziecie mieli jakiekolwiek obawy przed utrzymywaniem tak wysokiego limitu na karcie.

Poniżej wyciąg z regulaminu wykorzystania vouchera:

 

Karta Upominkowa może być użyta wyłącznie w sklepach stacjonarnych IKEA.

Karta Upominkowa jest bezterminowa.

Karta Upominkowa może być wykorzystana w częściach. Nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z Karty Upominkowej, która opiewa na kwotę wyższą niż wartość towaru. Jeśli wartość towaru jest wyższa od wartości Karty Upominkowej, Klient jest zobowiązany dopłacić różnicę w cenie.

Karta Upominkowa może być wykorzystywana wielokrotnie do maksymalnej wartości do wydania 50 zł brutto. Wartość liczona jest na podstawie ceny brutto towarów i nie obejmuje innych opłat czy kosztów, np. dostawy bądź wynikających z dokonanego przez Uczestnika rodzaju płatności.

Szczegółowe zasady realizacji zamówienia z wykorzystaniem Karty Upominkowej są określone przez jego wystawcę IKEA i dostępne w regulaminie Karty Upominkowej IKEA dla klientów indywidualnych na stronie internetowej https://www.ikea.com/ms/pl_PL/customer_service/ikea_services/karta_upominkowa.html.

W przypadku dokonania zwrotu/reklamacji towaru lub towarów zakupionych przy użyciu Karty Upominkowej, środki za zwracany towar/towary Uczestnik otrzyma w formie karty refundacyjnej IKEA na równowartość zwracanych towarów.

Dokonanie zwrotu/reklamacji towaru zakupionego przy użyciu Karty Upominkowej odbywa się u przedsiębiorcy, u którego dokonano zakupu, na zasadach przez niego określonych. W przypadku uznania przez przedsiębiorcę zwrotu/reklamacji towaru oraz odmowy wymiany towarów bądź braku zwrotu kwoty opłaconej Voucherem, Uczestnik informuje Bank o zaistniałej sytuacji (dostarczając jednocześnie potwierdzenie uznania zwrotu/reklamacji przez przedsiębiorcę), a Bank dokona wystawienia nowego Vouchera o wartości 50 zł po zapoznaniu się z przedstawioną przez Uczestnika dokumentacją.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 zł za założenie konta oraz 100 zł za polecenie w Inteligo
 
100 zł na start i 3% na koncie oszczędnościowym od Pekao
 
Nawet 500 zł premii za skorzystanie z platformy Bancovo
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
Kredyt z RRSO 0% do 3000 zł od Credit Agricole
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,44%
 
ING Bank Śląśki: nawet 340 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
15 zł premii dla obu stron w programie poleceń aplikacji Wolt
 
Po 50 zł premii dla obu stron w programie poleceń Azimo
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

One Comment

  1. Podczas procesu wnioskowania o podwyższenie limitu zostałam poproszona o potwierdzenie, że moje miesięczne wydatki na utrzymanie nie przekraczają 845zł, a moje dochody netto to min 8100zł. Nie wiem skąd oni wzięli takie kwoty, ale przy takich dochodach nie potrzebowałabym ani limitu na KK ani marnych 50zł do IKEI.
    Nie ważne, czy sprawdzają potem dochody czy nie, poświadczać nieprawdy nie będę. Ta ‘promocja’ jest według mnie nietrafiona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *