Citi Handlowy: do 500 zł w programie poleceń oraz do 400 zł za założenie konta Citi Priority

Jako, że do końca promocji konta Citi Priority zostało jedynie 2 tygodnie, a jednocześnie wielu czytelników bloga zdążyło już założyć promocyjne konto, postanowiłem nieco szerzej przeanalizować program poleceń „Poleć Konto Citi Priority znajomemu”, o którym pisałem już nieco w artykule na początku lipca. Jeśli już otworzyliście promocyjne konto, możecie je teraz polecać swoim bliskim (choć polecającym może być również posiadacz samej karty kredytowej). Za każde skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł (maksymalnie 500 zł w skali promocji). Osoba polecona może natomiast zdobyć do 400 zł premii za założenie konta (100 zł na start i 300 zł w ramach moneyback). Trzeba przyznać, że Citi to prawdopodobnie najhojniejszy bank pod względem promocji. Najbardziej aktywni “wyjadacze wisienek” mogli, a w zasadzie nadal mogą zdobyć 400 zł za kartę kredytową, 400 zł za założenie konta oraz do 500 zł za polecanie konta swoim bliskim.

 

 

Kto może polecać konto Citi Priority

Tutaj sprawa jest prosta. Zgodnie z regulaminem, polecającym może być obecny klient banku Citi Handlowy posiadający aktywne konto osobiste lub główną kartę kredytową.

 

Kto może zostać poleconym w promocji

W tym przypadku bank stosuje nieco ponadroczny okres karencji. Poleconym może zostać osoba fizyczna, która w okresie od 30 czerwca 2016 roku nie posiadała w banku Citi Handlowy konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego (dotyczy również wszystkich współposiadaczy konta) i/lub nie była pełnomocnikiem do konta.

 

Jak wziąć udział w promocji

Aby polecić konto, w pierwszym kroku należy wypełnić formularz polecenia na dedykowanej stronie programu poleceń. Formularz wypełnia polecający, wpisując w nim podstawowe dane, zarówno swoje, jak i osoby poleconej. Polecający zobligowany jest uzyskać wcześniej zgodę od poleconego na użycie jego danych w formularzu. Nie możecie ot tak uzupełniać formularza, nie informując o tym fakcie znajomych, do których będzie później dzwonił konsultant Citi.

Polecający otrzyma 100 zł nagrody, jeżeli polecony:

 • podczas rozmowy z konsultantem złoży wniosek o konto oraz wyrazi zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej polecającemu w celu otrzymania przez niego nagrody,
 • podpisze umowę o konto do 30 września 2017 roku,
 • wykona co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym zostanie otwarte konto.
 • w okresie do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otwarto konto, spełni jeden z następujących warunków:

– zgromadzi i utrzyma na rachunkach średniomiesięczne saldo w wysokości minimum 30.000 zł lub
– otrzyma wpływ na konto w łącznej wysokości minimum 5000 zł i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca będzie posiadał w banku aktywny jeden z produktów kredytowych.

 

Co do transakcji bezgotówkowych, mogą to być zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Bank zaznacza, iż na potrzeby promocji liczy się data zaksięgowania transakcji.

Jeśli osoba, której polecicie konto nie posiada oszczędności w kwocie 30.000 zł, lepszym pomysłem będzie wybór wariantu numer 2. Wpływ może pochodzić z konta uczestnika promocji, prowadzonego przez inny bank. Ponadto liczy się samo odnotowanie wpływu, zatem zaraz po zaksięgowaniu środków można je z powrotem wypłacić. Co do produktu kredytowego, najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest posiadanie w pełni darmowej karty Citi Simplicity. Jeżeli polecony nie posiada jeszcze takiej karty, może ją wyrobić, korzystając z jednej z korzystnych promocji:

 

No dobrze, ale jak namówić poleconego, żeby spełnił te wszystkie wymienione warunki? Otóż jest na to prosty sposób. Polecony spełniając warunki programu poleceń, jednocześnie zapewnia sobie 100 zł premii w promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority”. Oprócz tego polecony będzie mógł zdobyć dodatkowe 300 zł w formie 6% moneyback od transakcji bezgotówkowych kartą.

 

Ważne wskazówki

Polecający otrzyma swoją premię w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji. Zostanie ona wypłacona na konto lub na rachunek karty kredytowej (zmniejszając saldo zadłużenia i/lub tworząc nadwyżkę). Konto można polecić maksymalnie 5 osobom. Wszystkie podane kwoty premii są kwotami netto, bank zapewnia wszelkie kwestie związane z opodatkowaniem (zarówno dla polecających, jak i poleconych).

Program obowiązuje od 28 czerwca 2017 roku do 31 sierpnia 2017 roku. Pula nagród w promocji wynosi 500 sztuk.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń oraz na stronie programu.
 

Szczegóły konta Citi Priority

 • 0 zł lub 30 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet

Opłata za konto nie jest pobierana w przypadku spełnienia jednego z poniższych warunków:

 • utrzymywanie średniego salda środków w wysokości minimum 30.000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach),
 • zasilenie konta wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości minimum 5000 zł miesięcznie i posiadanie co najmniej jednego produktu kredytowego (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

Uważni czytelnicy z pewnością zauważyli, iż spełniając warunki promocji, można jednocześnie zwalnić się z opłat za konto, dzięki czemu promocja może być zupełnie bezkosztowa. Więcej na temat opłat w Tabeli Opłat i Prowizji

 

Polecaj konta i zdobądź do 500 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

3 Comments

 1. Czy jeśli mam kartę kredytową Citi, a nie mam konta Citi Priority, to mogę mogę sobie polecić to konto? Czy mogę być jednocześnie polecającym i polecanym?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *