Citi Handlowy: karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem do Biedronki o wartości 300 zł oraz do 600 zł premii z kontem Citi Priority

Po ogromnym sukcesie październikowo-listopadowej promocji karty kredytowej Simplicity z voucherem do Biedronki, bank Citi Handlowy postanowił reaktywować tę akcję promocyjną. W drugiej edycji promocji do zdobycia jest voucher o wartości 300 zł. Warunki otrzymania nagrody pozostały niezmiennie łatwe. Wystarczy, że wyrobicie kartę Citi Simplicity oraz wykonacie nią 10 płatności na dowolną kwotę. Co ważne, w przypadku karty Citi Simplicity nie jest pobierana ani opłata za jej wydanie, ani miesięczna opłata z tytułu użytkowania karty. Oznacza to, iż terminowo spłacając kartę, z promocji skorzystacie w pełni bezkosztowo. Oczywiście voucher ma charakter wielorazowy, więc zakupy w Biedronce będziecie mogli rozłożyć na kilka razy. Po wyrobieniu karty, możecie również skorzystać z promocji konta Citi Priority zapewniającego do 600 zł premii w postaci 5% zwrotów od transakcji kartą debetową.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2015 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produktu banku Citi Handlowy lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Druga kwestia w zakresie uczestnictwa w promocji to zdolność kredytowa niezbędna do uzyskania karty kredytowej. Na szczęście bank dość precyzyjnie określa, jakie minima należy spełnić, aby móc wnioskować o „plastik”. Co do wynagrodzenia, minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, mających co najmniej 21 lat, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt). W przypadku przedsiębiorców minimalny wiek to 25 lat, ponadto powinniście prowadzić swoją działalność gospodarczą nie której niż 2 lata. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w załączniku nr 1 do regulaminu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój autorski poradnik Jak działa karta kredytowa?

 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę

Jeśli zdecydowaliście się na udział w promocji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, PESEL, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Na wypełnienie formularza macie czas od 3 stycznia 2018 roku do 5 lutego 2018 roku.

Podczas rozmowy z konsultantem pobrane zostaną wasze dane osobowe i dochodowe oraz zostaniecie poinformowani o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. W trakcie spisywania wniosku należy również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Jeśli wstępna decyzja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera z umową. Po podpisaniu umowy, karta zostanie dosłana tradycyjnym listem.

 

Warunki otrzymania premii

Gdy już otrzymacie swoją kartę, wówczas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę, zalogujcie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podczas pierwszego logowania możecie na przykład aktywować swoją kartę.

Drugim, a zarazem głównym warunkiem otrzymania nagrody będzie wykonanie 5 transakcji  bezgotówkowych w dwóch kolejnych miesiącach po miesiącu, w którym zawarliście umowę o kartę (data ta będzie widoczna na umowie). Przykładowo, gdy umowę podpiszecie w styczniu, wówczas w lutym wykonajcie 5 płatności, a następnie w marcu kolejne 5 płatności. Pamiętajcie, iż transakcje muszą być również zaksięgowane w danym miesiącu, dlatego lepiej nie czekać z ich wykonaniem do końcówki miesiąca. Płatności mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

 

Przyznanie i wykorzystanie vouchera

Jeśli spełnicie wszystkie warunki promocji, voucher zostanie do Was przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki oferty (w naszym przykładzie będzie to zatem kwiecień 2018 roku).

Z vouchera możecie korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania środków w ramach salda. Gdy wasze zakupy przekroczą wartość środków pozostałych na saldzie vouchera, wówczas różnicę możecie dopłacić w tradycyjny sposób (kartą lub gotówką). Bon będzie składał się z 13-cyfrowego kodu (możecie go wydrukować lub spisać na kartce), który będziecie podawać podczas płatności w kasie Biedronki. Z racji tego, że Biedronka od pewnego czasu uczestniczy już w wielu „voucherowych” promocjach, kasjerzy nie mają już problemów z realizacją tego typu bonów. Kod vouchera podajecie po zeskanowaniu ostatniego produktu, ale przed momentem dokonania płatności.

Ważność vouchera upływa 31 grudnia 2018 roku. Będziecie mieli zatem naprawdę dużo czasu, by na spokojnie wykorzystać bon. W międzyczasie będzie Wielkanoc, także wiecie… 🙂

Więcej na temat realizacji vouchera znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu (ostatnie strony).

 

Złóż wniosek i odbierz voucher o wartości 300 zł

 

Szczegóły karty kredytowej Simplicity
 • opłata za wydanie karty – 0 zł,
 • opłata miesięczna za kartę – 0 zł,
 • opłata roczna za kartę – 0 zł,
 • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
 • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%,
 • opłata za korzystanie z usługi Citiphone – 6 zł (można z niej zrezygnować w serwisie Citionline, zaraz po aktywacji karty),
 • więcej w tabeli opłat i prowizji. 

 

 
Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
 
 

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli zrezygnować z karty (mimo, iż jest bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić zaraz po odebraniu nagrody i to bez wychodzenia z domu (kartę zamyka się w pełni online). To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty.

Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji. 

 

Złóż wniosek i odbierz voucher o wartości 300 zł

 

Do 600 zł premii w promocji konta osobistego Citi Priority

To jeszcze nie wszystko. Po wyrobieniu karty możecie zdobyć kolejne 600 zł w ramach promocji konta Citi Priority. Bonus wypłacany będzie w formie 5% zwrotów od transakcji kartą debetową wydaną do konta. Konto Citi Priority zapewnia darmowe użytkowanie karty debetowej, przelewy, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty we wpłatomatach Euronetu. Ponadto w łatwy sposób możecie uniknąć opłaty z tytułu prowadzenia rachunku, dzięki czemu z promocji skorzystacie bezkosztowo. Łącząc bonusy za kartę kredytową oraz konto możecie zdobyć aż 900 zł premii! Więcej na temat promocji konta Citi Priority znajdziecie w tym artykule.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

7 Comments

 1. A jeśli miałem umowę na okres próbny, a teraz mam nową, normalną to te okresy się sumuję, by spełnić warunek min. 3 m-cy zatrudnienia u obecnego pracodawcy?

 2. Jak to jest w przypadku zakupów internetowych?
  Pobierana jest jakaś opłata? Bo to działa na zasadzie przelewów, np. za zakup biletu PKP.

   • Hej, nie ma żadnej prowizji. To jest traktowane jak normalna płatność bezgotówkowa. Podajesz dane karty, potem przychodzi SMS z potwierdzeniem i tyle 🙂 Nie jest to przelew, a płatność bezgotówkowa z normalnym okresem bezodsetkowym.

 3. Jeśli spełnicie wszystkie warunki promocji, voucher zostanie do Was przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki oferty (w naszym przykładzie będzie to zatem marzec 2018 roku).

  a nie kwiecień? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *