Citi Handlowy: Konto Citi Priority z premią do 300 zł dla nowych i obecnych klientów – IV edycja

Bank Citi Handlowy ruszył z kolejną edycją promocji „Nagroda na powitanie w Citi Priority!”. W IV edycji promocji możecie zdobyć 300 zł premii za założenie konta Citi Priority oraz spełnienie kilku dodatkowych (aczkolwiek niewygórowanych) warunków. W poprzednich edycjach bank rozgraniczał się na dwa rodzaje premii, 200 zł lub 300 zł w zależności od wybranego wariantu promocji. Tym razem dla wszystkich warunki są takie same. Dodatkowo w ramach promocji możecie założyć 3-miesięczną lokatę na 2,5% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Promocja powinna szczególnie przypaść do gustu posiadaczom karty kredytowej Citi, ale o szczegółach dowiecie się w dalszej części wpisu. Tymczasem przypominam o trwającej równolegle promocji konta Citi Priority, w której możecie zdobyć 400 zł premii. Która promocja ma łatwiejsze warunki do spełnienia? To już oceńcie sami.

 

 

Uczestnicy

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, czyli osób nieposiadających konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego po 30 czerwca 2016 roku. Wykluczenie obowiązuje również w przypadku współposiadania lub bycia pełnomocnikiem do konta. Jeśli natomiast w powyższym okresie mieliście jakiś inny produkt w banku (na przykład kartę kredytową), nie wyklucza Was to z promocji, a może dodatkowo ułatwić spełnienie warunków.

 

Jak przystąpić do promocji

Promocja trwa od 1 lipca 2017 roku do 30 listopada 2017 roku. W tym czasie należy wypełnić formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie promocji oraz podpisać umowę. Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Wami konsultant, aby potwierdzić dane do złożenia wniosku. Jeśli jesteście już klientami Citi, nie będzie nawet potrzeby wysyłania do Was kuriera. Po weryfikacji, umowa zostanie udostępniona w serwisie bankowości elektronicznej. W przeciwnym wypadku, umowa zostanie dostarczona firmą kurierską.

Limit promocyjnych wniosków wynosi 2500 sztuk. W żadnej dotychczasowej promocji konta Citi Priority limit nie został jednak przekroczony, zatem obecnie powinno być podobnie.

 

Zasady promocji

Łączna premia wynosi 300 zł i jest podzielona na sześć części po 50 zł miesięcznie. Bank przewiduje dwa warianty spełniania warunków promocji. Do Was należy wybór bardziej optymalnego wariantu.

 

Wariant nr 1

Ta opcja przeznaczona jest dla osób, które posiadają wolne środki pieniężne na kwotę co najmniej 30.000 zł. Aby otrzymać premię należy do ostatniego dnia siódmego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto, zgromadzić i utrzymać na rachunkach (również na lokatach) średniomiesięczne saldo w wysokości minimum 30.000 zł w sześciu wybranych miesiącach (promocja przewiduje wypłaty 6 premii po 50 zł). Jeśli zatem otworzycie konto w lipcu, średniomiesięczne saldo należy utrzymać od sierpnia do stycznia lub od września do lutego. Dodatkowym warunkiem jest wykonanie minimum 2 transakcji bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 300 zł, w każdym miesiącu, za który wypłacana jest premia. Zgodnie z regulaminem:

Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach uczestnika Oferty w Banku w kolejnych dniach miesiąca podzielonej przez liczbę dni w danym miesiącu kalendarzowym.

Aby środki nie leżały na nieoprocentowanym ROR-ze, w utrzymaniu salda na odpowiednim poziomie może Wam pomóc lokata terminowa stworzona z myślą o uczestnikach niniejszej promocji. Kwotę równą 20.000 zł możecie ulokować z oprocentowaniem 2,5% w skali roku (okres lokaty to 3 miesiące). Lokatę możecie otworzyć do końca miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta. Innym produktem oszczędnościowym dostępnym w Citi jest konto SuperOszczędnościowe zapewniające oprocentowanie wynoszące 1,5% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł oraz 0,1% dla nadwyżki. Prowadzenie konta SuperOszczędnościowego jest darmowe pod warunkiem zapewnienia wpływów na konto Citi Priority w kwocie minimum 3000 zł (w pozostałym przypadku opłata wyniesie niegodne 15 zł).

 

Wariant nr 2

Moim zdaniem drugi wariant jest dużo prostszy. W tym przypadku, aby zdobyć bonus należy w każdym z premiowanych miesięcy wpłacić na konto środki tytułem wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5000 zł oraz posiadać w tym samym miesiącu aktywny jeden z produktów kredytowych: główną kartę kredytową, pożyczkę gotówkową, kredyt hipoteczny lub linię kredytową w koncie. Dodatkowo w każdym miesiącu należy spełnić warunek transakcji bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę minimum 300 zł (co najmniej 2 transakcje).

Posiadając doświadczenie z poprzednich edycji promocji, wiem, że w celu spełnienia warunku wpływu wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku, w tytule którego zawarta będzie fraza “środki tytułem wynagrodzenia”.

Co do produktu kredytowego, najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest posiadanie w pełni darmowej karty Citi Simplicity. Jeżeli nie posiadacie jeszcze takiej karty, możecie ją wyrobić, korzystając na przykład z poniższych promocji:

 

Wypłata premii

Premie będą wypłacane w formie przelewu na konto najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. Jeśli w jednym z kolejnych sześciu miesięcy nie spełnicie warunków promocji, niestety będzie to dla Was oznaczać koniec promocji (kolejne premie nie zostaną wypłacone). Tak samo będzie w przypadku zamknięcia lub zmiany typu konta przed dniem wypłaty premii. Bonusy w promocji zwolnione są z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji oraz na stronę banku.

 

Szczegóły konta Citi Priority

  • 0 zł lub 30 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet

Opłata za konto nie jest pobierana w przypadku spełnienia jednego z poniższych warunków:

  • utrzymywanie średniego salda środków w wysokości minimum 30.000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach),
  • zasilenie konta wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości minimum 5000 zł miesięcznie i posiadanie co najmniej jednego produktu kredytowego (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

Macie naoczny dowód, iż spełniając warunki promocji, jednocześnie zwalniacie się z opłat za konto. Ogólnie rzecz biorąc, z promocji można skorzystać w 100% bezkosztowo. Przy okazji otrzymujecie darmowe bankomaty/wpłatomaty, jeśli jesteście miłośnikami gotówki. Więcej na temat opłat w Tabeli Opłat i Prowizji

 

Otwórz konto Citi Priority i odbierz do 300 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *