Credit Agricole: 200 zł premii w promocji „Twoje mobilne konto” + 50 zł w programie poleceń

W Credit Agricole ruszyła promocja “Twoje mobilne konto”, w której możecie zdobyć 200 zł premii. Promowanym produktem jest 1 Konto, czyli rachunek przeznaczony dla osób w wieku od 18 do 27 lat. Warunki uzyskania bonusu są stosunkowo łatwe, wystarczy zapewniać wpływy na kwotę 500 zł oraz korzystać z aplikacji mobilnej banku. Swoje dodatkowe dochody możecie zwiększyć o kolejne 50 zł, pod warunkiem, że konto otworzycie w ramach programu poleceń. Prowadzenie 1 Konta jest bezwarunkowo bezpłatne, zaś karta będzie darmowa po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej na kwotę minimum 1 zł. Dodatkowym atutem promocji jest możliwość założenia lokaty powitalnej na 3% w skali roku dla kwoty od 1000 zł do 50.000 zł. Nieco starszych czytelników bloga odsyłam do promocji, w której do zdobycia jest 200 zł za przeniesienie konta + 50 zł w programie poleceń.

 

 

Uczestnicy promocji “Twoje mobilne konto”

Zgodnie z regulaminem, z promocji nie może skorzystać klient, który w okresie do 1 roku przed datą zawarcia umowy był posiadaczem lub współposiadaczem konta dla osób fizycznych w Credit Agricole.

Zakładając, że wniosek o konto chcielibyście złożyć przykładowo 13 września 2017 roku, wówczas wasze poprzednie konto powinno być zamknięte przed 13 września 2016 roku. Oczywiście musicie również spełniać podstawowy warunek do założenia 1 Konta, a mianowicie mieć mniej niż 27 lat

 

Jak zdobyć 200 zł premii

Premia podzielona jest na 10 miesięcznych transz po 20 zł każda. Warunkiem otrzymania bonusu w danym miesiącu jest zapewnienie wpływu na konto w kwocie co najmniej 500 zł oraz wykonanie 3 przelewów za pomocą aplikacji mobilnej. Zgodnie z regulaminem:

Wpływ na konto – suma środków wpłaconych na prowadzony w ramach Konta rachunek główny w PLN, które wynikają z wpłat gotówkowych lub z przelewów, m.in. z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń rentowych, stypendiów.

Tak naprawdę wpływ na konto może pochodzić z waszego rachunku w innym banku lub wynikać po prostu z wpłaty gotówki w oddziale (bank nie pobiera opłaty za takową transakcję). Wymienione tytuły po “między innymi” są jedynie przykładami źródeł pochodzenia wpływów. Kwestia ta została sprawdzona i potwierdzona przy okazji poprzednich promocji 1 Konta.

Co do przelewów z aplikacji, regulamin wyklucza przelewy własne w ramach Credit Agricole, doładowania telefonów oraz spłaty kredytów lub pożyczek. Zatem, aby spełnić warunek promocji wystarczy wykonać 3 przelewy na swoje konto w innym banku lub na konto kogoś bliskiego. Kwota przelewu jest dowolna.

 

Wypłata premii

Wypłata comiesięcznej premii nastąpi nie później niż w ostatnim dniu kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zrealizowane zostały wszystkie warunki. Przykładowo, spełniając warunki w październiku, premię otrzymacie do końca listopada itd. Jeśli nawet zapomnicie o spełnieniu warunków w danym miesiącu, nadal możecie otrzymywać premie w kolejnych miesiącach. W momencie wypłat premii musicie posiadać aktywną kartę debetową. Premie zwolnione są z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do stosunkowo krótkiego regulaminu promocji “Twoje mobilne konto”.

 

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

W programie poleceń również stosuje się roczny okres karencji. Aby otrzymać 50 zł w programie poleceń wystarczy, że w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty otwarcia konta:

 • zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 500 zł (warunek ten dotyczy 1 Konta), lub
 • zapewnicie transakcje bezgotówkowe dokonane główną kartą debetową wydaną do konta na łączną kwotę minimum 300 zł.

Oczywiście pierwszy wariant jest o wiele łatwiejszy. Na potrzeby promocji wystarczą przelewy z waszego konta w innym banku. Po tak dokonanym przelewie, środki możecie z powrotem przerzucić na wasze główne konto.

Premia zostanie wypłacona tradycyjnie w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym spełnicie po raz ostatni warunki promocji. Jeśli przykładowo umowę podpiszecie w październiku, a wpływy zapewnicie w listopadzie, grudniu i styczniu, wówczas 50 zł premii trafi do Was w lutym. Oczywiście w tym momencie wasze konto i dostęp do bankowości elektronicznej muszą być aktywne (wraz z wyrażonymi wcześniej zgodami).

Premia wynosi 62 zł, aczkolwiek bank pobiera i odprowadza 19% zryczałtowanego podatku dochodowego, dzięki czemu otrzymujecie 50 zł netto.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu programu poleceń.

 

Do 500 zł premii za polecanie konta znajomym

Jeśli posiadacie już rachunek w Credit Agricole lub macie zamiar założyć go w niniejszej promocji, będziecie mogli polecać konta swoim znajomym. W ten sposób uzyskacie 50 zł za skuteczne polecenie. Maksymalna kwota premii do uzyskania to 500 zł (za 10 poleconych). Program poleceń trwa od 1 marca 2017 roku do odwołania (bank poinformuje o zakończeniu programu z 30-dniowym wyprzedzeniem). Aby zostać polecającym należy zarejestrować się na stronie programu poleceń, wybierając opcję Chcę Polecać Konto. Po rejestracji otrzymacie kod polecenia, który następnie będziecie przekazywać swoim bliskim. Kod otrzymacie w formie wiadomości mailowej oraz SMS. Pamiętajcie, aby wyrazić odpowiednie zgody oraz nie odwoływać ich w czasie trwania programu. Z programu wykluczeni są pracownicy banku.

Premia za polecenie zostanie wypłacona w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Jednorazowa premia wynosi 62 zł, aczkolwiek bank pobiera i odprowadza 19% zryczałtowanego podatku dochodowego, dzięki czemu otrzymujecie 50 zł netto. Skuteczne polecenie ma miejsce wtedy, gdy polecony otworzy konto w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku oraz nie odstąpi lub nie wypowie umowy przed wypłatą premii.

Jeżeli Polecający zawarł umowę Konta tego samego dnia, w którym przystąpił do Programu, to może dokonać Polecenia najwcześniej kolejnego dnia.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu programu poleceń.

 

Szczegóły 1 Konta

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za kartę debetową w przypadku wykonania minimum 1 transakcji bezgotówkowej na kwotę co najmniej 1 zł, w przeciwnym razie opłata wynosi 2,90 zł miesięcznie,
 • 0 zł za przelewy mobilne i internetowe,
 • 0 zł za wypłaty gotówki  z bankomatów w placówkach Credit Agricole, a także w bankomatach sieci BZWBK24 oraz Euronet,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Lokata w ofercie powitalnej na 3% w skali roku

Na deser, dobrze oprocentowana lokata w ofercie powitalnej. Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy założą poniższą lokatę w ciągu 6 miesięcy od daty otwarcia konta oraz posiadają kartę debetową wydaną do rachunku.

 • Oprocentowanie 3% w skali roku (stałe)
 • Okres – 2 miesiące
 • Kwota minimalna – 1000 zł
 • Kwota maksymalna – 50.000 zł

Oprocentowanie standardowe lokaty wynosi 0,5%. Jednak dzięki promocyjnemu dodatkowi – 2,5 punktu procentowego, ostateczne oprocentowanie lokaty wynosi 3% w skali roku.

Więcej na temat lokaty w regulaminie oferty powitalnej.

 

Jak połączyć obie promocje

Jako, że obie promocje mają taki sam okres karencji, warto je połączyć i zdobyć w ten sposób 250 zł premii. Aby wziąć udział w obu promocjach, wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 11 września 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku. Oprócz samego konta, należy również zawnioskować o kartą debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Pamiętajcie również, aby wyrazić zgody marketingowe oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych. 

Aby otrzymać 50 zł za założenie konta, podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia. Jeżeli nikt z twoich znajomych lub członków rodziny nie bierze udziału w Programie Poleceń – Credit Agricole, możesz wykorzystać mój kod polecenia. W ten sposób masz pewność, że otrzymasz premię, ponieważ spełniam wszelkie warunki jako polecający w programie. Korzystając z mojego kodu dajesz mi oczywiście szansę na zarobienie 50 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje. Aby otrzymać kod polecenia napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt. Poniżej screen przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod podczas wnioskowania o konto.

 

 

Umowę możecie podpisać za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku. Ustalicie to z konsultantem podczas rozmowy po złożeniu wniosku. Poinformujcie go również o udziale w obu promocjach. 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *