Credit Agricole: 200 zł premii za przeniesienie konta + 50 zł w programie poleceń + lokata na 3% w skali roku + do 500 zł za polecenia

Wraz z początkiem lipca, Credit Agricole ponownie udostępnił kombo swoich promocji, dzięki którym można zyskać naprawdę sporo pieniędzy. Za założenie konta w formie przeniesienia rachunku z innego banku otrzymacie standardowo 200 zł. Spełniając warunki programu poleceń, premię podstawową zwiększycie o dodatkowe 50 zł. Kolejne 500 zł możecie zyskać dzięki polecaniu kont Credit Agricole swoim znajomym. Wisienką na torcie jest 60-dniowa lokata powitalna na 3% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł.

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Credit Agricole docenia zarówno całkiem nowych jak i powracających klientów banku. Zgodnie z regulaminem:

Z Promocji nie może skorzystać Klient, który w okresie do 1 roku przed datą otwarcia Konta był Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez Bank.

Przykładowo jeśli umowę podpisywalibyście 5 lipca 2017 roku, wówczas wasze poprzednie konto powinno być zamknięte rok temu, czyli przed 5 lipca 2016 roku.

 

Powyższe warunki obowiązują zarówno w promocji “Polacy wybierając Credit Agricole”, jak i w programie poleceń.

 

Teraz dobierzcie konto według własnych preferencji

 •  1 Konto (dla osób do 27 roku życia)

– prowadzenie konta jest bezpłatne, karta debetowa jest bezpłatna w przypadku wykonania 1 transakcji bezgotówkowej (na minimum 1 zł), w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 2,90 zł. Pieniądze z bankomatów wypłacicie za 0 zł z maszyn należących do sieci Euronet, BZWBK24 oraz umieszczonych w placówkach banku. Wypłaty z pozostałych bankomatów kosztują 5 zł.

 

 • Konto PROSTOoszczędzające (nie polecam)

– stała opłata za prowadzenie konta 4,90 zł oraz za kartę debetową 3,90 zł.

 

 • Konto PROSTOoszczędzające PLUS 

– opłata za prowadzenie konta 0 zł (jeśli dokonamy wpływ na co najmniej 1500 zł , brak wpłaty – 9,90 zł),

– opłata za kartę debetową 0 zł (przy dokonaniu transakcji bezgotówkowych kartą na co najmniej 500 zł, brak obrotu – 7,90 zł),

– darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

 

 • Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM 

– opłata za prowadzenie konta wyniesie 0 zł, jeśli dokonacie wpływy na łączną kwotę co najmniej 10.000 zł (może być kilka mniejszych wpływów, na przykład 4 x 2500zł), brak wpłaty – 14,90 zł,

– opłata za kartę debetową 0 zł,

– darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

 

Szczegóły kont znajdziecie w Tabeli Opłat i Prowizji. Jeżeli macie mniej niż 27 lat, zdecydowanie polecam 1 Konto. Gdy jesteście starsi, konto w wersji Premium jest najprostsze jeśli chodzi o uniknięcie opłat. Nie musicie posiadać 10.000 zł. Wystarczy, że suma wpływów wyniesie 10.000 zł (np. 5 wpływów po 2000 zł). W przypadku konta Premium karta jest bezwarunkowo darmowa. W przeciwnym wypadku skorzystajcie z konta w wersji PLUS i pamiętajcie o płatnościach bezgotówkowych.

 

Jak przystąpić do obu promocji

Aby wziąć udział w obu promocjach, wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 1 lipca 2017 roku do 30 września 2017 roku. Oprócz samego konta, należy również zawnioskować o kartą debetową, dostęp do bankowości elektronicznej oraz elektroniczne wyciągi. Do wyboru macie 4 konta: 1Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. Pamiętajcie również, aby wyrazić zgody marketingowe oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych.

Umowę możecie podpisać za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku. Ustalicie to z konsultantem podczas rozmowy po złożeniu wniosku. Poinformujcie go również o udziale w obu promocjach. Dodatkowym warunkiem będzie złożenie pełnomocnictwa do przeniesienia konta z obecnego banku. Jeśli wybierzecie podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera i tak będziecie musieli udać się do placówki, aby wypełnić to pełnomocnictwo (macie na to 7 dni od podpisania umowy). Wygodniejszą formą będzie podpisanie umowy bezpośrednio w oddziale wraz ze złożeniem pełnomocnictwa do przeniesienia konta. Wizyta nie będzie długa, ponieważ doradca będzie miał już gotowy wniosek, który wypełniliście online.

Podczas wizyty w banku należy również wypełnić „Zlecenie przekazywania środków” na kwotę co najmniej 3000 zł oraz wskazać we wniosku nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez bank o zmianie rachunku bankowego klienta. Jak się jednak zaraz przekonacie (czytając warunki uzyskania premii) wcale nie musicie zapewniać wpływów z wynagrodzenia na wskazaną kwotę, by otrzymać 200 zł premii.

 

Aby otrzymać 50 zł za założenie konta, podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia. Jeżeli nikt z twoich znajomych lub członków rodziny nie bierze udziału w Programie Poleceń – Credit Agricole, możesz wykorzystać mój kod polecenia. W ten sposób masz pewność, że otrzymasz premię, ponieważ spełniam wszelkie warunki jako polecający w programie. Korzystając z mojego kodu dajesz mi oczywiście szansę na zarobienie 50 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje. Aby otrzymać kod polecenia napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt lub zostaw komentarz pod wpisem z adresem e-mail (widocznym tylko dla mnie), na który mam przesłać kod. Poniżej screen przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod podczas wnioskowania o konto.

 

Wielu z czytelników posiada po kilka kont w różnych bankach, które „ostały” się po przeprowadzanych promocjach. Warto więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, a mianowicie zamknąć nieużywane konto, a jednocześnie otworzyć nowe, które zapewni dodatkowy dochód. Credit Agricole załatwi za Was całą procedurę zamknięcia w obecnym banku (po to właśnie składa się pełnomocnictwo).

 

Warunki promocji – 200 zł za przeniesienie konta

Głównym warunkiem promocji (już po otwarciu konta) jest zapewnienie stałych wpływów na rachunek. Pomimo wskazywania instytucji przekazującej wynagrodzenie, w ramach promocji wystarczy zapewnić dowolny wpływ na konto na kwotę nie mniejszą niż 3000 zł. Wpływy należy zapewniać przez co najmniej trzy następujące po sobie miesiące kalendarzowe. Pierwszy wpływ powinien zostać dokonany najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta. Przykładowo podpisując umowę w lipcu, wpływy możecie zapewnić w lipcu, sierpniu oraz wrześniu lub w sierpniu, wrześniu oraz październiku.

 

Zgodnie z regulaminem, wpływ niekoniecznie musi pochodzić z tytułu wynagrodzenia:

Wpływ na Konto – suma transakcji uznaniowych wynikająca z wpłat gotówkowych oraz przelewów na prowadzony w ramach Konta rachunek główny w PLN z wyłączeniem przelewów środków z zakończonej lokaty, wypłat z Rachunku Oszczędzam, Programu Systematycznego Oszczędzania, Antid Progresywnego, przelewów wykonanych w wyniku odkupienia jednostek uczestnictwa w Funduszu Inwestycyjnym dystrybuowanym przez Bank lub przelewów pomiędzy rachunkami konta (w tym z rachunków prowadzonych w walutach innych niż PLN), a ta przez Bank, jeżeli Klient jest ich posiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika;

Zgodnie z definicją wpływu na konto, może to być na przykład wpłata gotówkowa lub przelew z waszego konta w innym banku. Dodatkowo potwierdza to doświadczenie wyniesione z poprzednich edycji promocji.

 

Wypłata premii nastąpi nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu wszystkich warunków określonych w regulaminie. Zgodnie z naszym przykładem będzie to zatem październik lub listopad. W dniu wypłaty premii wasze konto i karta debetowa muszą być aktywne. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji “Polacy wybierają Credit Agricole” oraz na stronę promocji.

 

50 zł w programie poleceń

Aby otrzymać 50 zł w programie poleceń wystarczy, że w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty otwarcia konta: 

 • zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 500 zł w przypadku 1 Konta albo co najmniej 1500 zł w przypadku pozostałych pakietów kont, lub
 • zapewnicie transakcje bezgotówkowe dokonane główną kartą debetową wydaną do konta na łączną kwotę minimum 300 zł.

Oczywiście pierwszy wariant jest o wiele łatwiejszy. Na potrzeby promocji wystarczą przelewy z waszego konta w innym banku. Po tak dokonanym przelewie, środki możecie z powrotem przerzucić na wasze główne konto.

Premia zostanie wypłacona tradycyjnie w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym spełnicie po raz ostatni warunki promocji. Jeśli przykładowo umowę podpiszecie w lipcu, a wpływy zapewnicie w sierpniu, wrześniu i październiku, wówczas 50 zł premii trafi do Was w listopadzie. Oczywiście w tym momencie wasze konto i dostęp do bankowości elektronicznej muszą być aktywne (wraz z wyrażonymi wcześniej zgodami).

Premia wynosi 62 zł, aczkolwiek bank pobiera i odprowadza 19% zryczałtowanego podatku dochodowego, dzięki czemu otrzymujecie 50 zł netto.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu programu poleceń.

 

Złóż wniosek o konto w Credit Agricole

 

Do 500 zł premii za polecanie konta znajomym

Jeśli posiadacie już rachunek w Credit Agricole lub macie zamiar założyć go w niniejszej promocji, będziecie mogli polecać konta swoim znajomym. W ten sposób uzyskacie 50 zł za skuteczne polecenie. Maksymalna kwota premii do uzyskania to 500 zł (za 10 poleconych). Program poleceń trwa od 1 marca 2017 roku do odwołania (bank poinformuje o zakończeniu programu z 30-dniowym wyprzedzeniem). Aby zostać polecającym należy zarejestrować się na stronie programu poleceń, wybierając opcję Chcę Polecać Konto. Po rejestracji otrzymacie kod polecenia, który następnie będziecie przekazywać swoim bliskim. Kod otrzymacie w formie wiadomości mailowej oraz SMS. Pamiętajcie, aby wyrazić odpowiednie zgody oraz nie odwoływać ich w czasie trwania programu. Z programu wykluczeni są pracownicy banku.

Premia za polecenie zostanie wypłacona w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Jednorazowa premia wynosi 62 zł, aczkolwiek bank pobiera i odprowadza 19% zryczałtowanego podatku dochodowego, dzięki czemu otrzymujecie 50 zł netto. Skuteczne polecenie ma miejsce wtedy, gdy polecony otworzy konto w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku oraz nie odstąpi lub nie wypowie umowy przed wypłatą premii.

Jeżeli Polecający zawarł umowę Konta tego samego dnia, w którym przystąpił do Programu, to może dokonać Polecenia najwcześniej kolejnego dnia.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu programu poleceń.

 

Lokata w ofercie powitalnej na 3% w skali roku

Na deser, dobrze oprocentowana lokata w ofercie powitalnej. Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy założą poniższą lokatę w ciągu 6 miesięcy od daty otwarcia konta oraz posiadają kartę debetową wydaną do rachunku.

 • Oprocentowanie 3% w skali roku (stałe)
 • Okres – 2 miesiące
 • Kwota minimalna – 1000 zł
 • Kwota maksymalna – 50.000 zł

Oprocentowanie standardowe lokaty wynosi 0,5%. Jednak dzięki promocyjnemu dodatkowi – 2,5 punktu procentowego, ostateczne oprocentowanie lokaty wynosi 3% w skali roku.

Więcej na temat lokaty w regulaminie oferty powitalnej.

 

Złóż wniosek o konto w Credit Agricole

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

6 Comments

 1. Czy te wpływy 10 000 to może być mój przelew z innego konta, po czym przelewam te środki z powrotem na konto pierwotne i ponownie robię przelew na konto w CA.

  • Może tak być. W ten sposób spełnisz warunek. Liczy się zaksięgowanie wpływu. 🙂

 2. Czy mogę przenieść konto z innego banku jednocześnie korzystając z kodu polecenia od znajomego? Czy to się łączy i można liczyć na premię 250zł?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *