Credit Agricole: 50 zł premii w najnowszej edycji programu poleceń + 300 zł na start, Rachunek Oszczędzam na 3% oraz kredyt z RRSO 0%

Po zaledwie weekendowej przerwie, Credit Agricole ruszył z kolejną edycją swojego programu poleceń, tym razem oznaczoną jako “Program poleceń III – edycja 1”. Program rekomendacyjny banku jest niejako uzupełnieniem oferty, dzięki czemu możemy mówić, iż Credit Agricole zapewnia nam kompleksowość rozwiązań. No bo w sumie jak inaczej nazwać sytuację, w której na start otrzymujemy 300 zł premii okraszone 50 zł za skorzystanie z polecenia, 3% w skali roku na rachunku oszczędnościowym do 50.000 zł, darmowy kredyt na rok dla kwoty do 3000 zł, pakiet assistance za darmo przez 6 miesięcy oraz świetne a zarazem darmowe konto osobiste, zapewniające dostęp do Apple Pay, BLIKA, czy też Google Pay. Brzmi dobrze!

 

 

50 zł na start w programie poleceń

Na początek zacznijmy od sprawcy całego zamieszania, a mianowicie programu poleceń. III odsłona programu ruszyła 3 czerwca 2019 roku i potrwa do aż do 31 marca 2020 roku, przy czym kody polecenia wygenerowane w poprzedniej edycji nadal pozostają w mocy. Potwierdza to zapis regulaminu: 

Zgłoszenia dokonane na podstawie Regulaminu „Program Poleceń II – edycja 2” pozostają ważne i nie wymagają ponownej rejestracji po wejściu w życie Regulaminu.

 

 

Aby otrzymać 50 zł w ramach programu poleceń, wystarczy, że podczas zakładania konta wyrazicie zgodę marketingową oraz zgodę na otrzymywania informacji handlowych, a także zawrzecie umowę o bankowość elektroniczną. Pamiętajcie, iż umowę o konto musicie zawrzeć w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku.

Następnie w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty otwarcia konta:

 • zapewnijcie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł lub
 • zapewnijcie transakcje bezgotówkowe dokonane główną kartą debetową wydaną do konta na łączną kwotę minimum 300 zł.

 

Co tu kryć, spełnienie pierwszego warunku będzie o niebo łatwiejsze, ponieważ wystarczą przelewy z waszego konta w dowolnym banku. Premia zostanie wypłacona tradycyjnie w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym spełnicie po raz ostatni warunki promocji. Oczywiście w tym momencie wasze konto i dostęp do bankowości elektronicznej muszą być aktywne (wraz z wyrażonymi wcześniej zgodami).

 

 

Aby otrzymać 50 zł za założenie konta, podczas wypełniania wniosku należy podać kod polecenia. Jeżeli nikt z Twoich znajomych lub członków rodziny nie bierze udziału w Programie Poleceń – Credit Agricole, możesz wykorzystać mój kod polecenia. W ten sposób masz pewność, że otrzymasz premię, ponieważ spełniam wszelkie warunki jako polecający w programie. Korzystając z mojego kodu dajesz mi oczywiście szansę na zarobienie 50 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje. Aby otrzymać kod polecenia napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt, wpisując w tytule maila “Kod polecenia Credit Agricole”. Poniżej screen przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod podczas wnioskowania o konto.

 

 

W przypadku programu poleceń stosowany jest dość krótki, 265-dniowy okres karencji. Regulamin definiuje go w następujący sposób:

Polecony – pełnoletnia osoba fizyczna, którą Polecający zachęcił do zawarcia umowy Konta, a która w okresie 265 dni przed zawarciem umowy Konta nie była posiadaczem Konta…

 

Po szczegóły odsyłam do:

 

Do 500 zł premii za polecanie konta znajomym

Jeśli posiadacie już rachunek w Credit Agricole lub macie zamiar założyć go w niniejszej promocji, będziecie mogli uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie konta swoim znajomym. W ten sposób uzyskacie 50 zł za skuteczne polecenie. Maksymalna kwota premii do uzyskania to 500 zł – za maksymalnie 10 poleconych. Jednak liczba ta sumowana jest z poprzednią edycją programu, trwającą od 1 kwietnia do 31 maja 2019 roku. Mianowicie:

Klient łącznie w ramach edycji Programu Poleceń II –edycja 2 i Programu Poleceń III może polecić w maksymalnie 10 osób.

 

Aby zostać polecającym należy wygenerować swój kod polecenia. Możecie to załatwić na infolinii lub w oddziale banku. Kod otrzymacie w formie SMS. Pamiętajcie, aby wyrazić odpowiednie zgody oraz nie odwoływać ich w czasie trwania programu. Jeśli jednak korzystaliście z poprzedniej edycji promocji, kod polecenia pozostał bez zmian i nie musicie wnioskować o nowy. 

Premia za polecenie zostanie wypłacona w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Jednorazowa premia wynosi 62 zł, aczkolwiek bank pobiera i odprowadza 19% zryczałtowanego podatku dochodowego, dzięki czemu otrzymujecie 50 zł netto. Skuteczne polecenie ma miejsce wtedy, gdy polecony otworzy konto w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku oraz nie odstąpi lub nie wypowie umowy przed wypłatą premii.

Jeżeli Polecający zawarł umowę Konta tego samego dnia, w którym przystąpił do Programu, to może dokonać Polecenia najwcześniej kolejnego dnia.

Po szczegóły odsyłam do:

 

Korzyści dla Ciebie, czyli wybierz jedną z trzech promocji z 300 zł premii

W Credit Agricole sami wybieracie, z której promocji chcecie skorzystać. W każdej opcji do zdobycia jest 300 zł premii, aczkolwiek różnią się ścieżki dotarcia do mety z napisem “bonus”. Do wyboru macie premię za opłacanie rachunków, premię za korzystanie z usługi CAsaver lub bonus na start za przeniesienie konta. Wybór danej promocji odbywa się podczas zakładania konta.

Moim zdaniem najprościej będzie zyskać 300 zł za przeniesienie rachunku. Mimo wszystko, przygotowałem dla Was analizę wszystkich trzech opcji. Promocja “Korzyści dla Ciebie 2019” trwa do 14 lipca 2019 roku. 

Szczegółowo promocję z 300 zł premii na start omawiam w dedykowanym artykule “Korzyści dla Ciebie”.

 

 

 

 

3% w skali roku na Rachunku Oszczędzam (do 50.000 zł)

Preferencyjne oprocentowanie wynosi 3% w skali roku z kwartalną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie dla nadwyżki w okresie promocyjnym oraz dla całości środków po 4 pierwszych miesiącach zgodne jest z obowiązującą tabelą oprocentowania. Konto oszczędnościowe zapewnia jedną darmową wypłatę środków w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 5 zł w pakietach “dla młodych” oraz 10 zł w przypadku standardowego konta oraz w wersji VIP.

Oferta „Na start” dotyczy kont dla osób fizycznych otwartych od 1 maja 2019 roku (z wyłączeniem Pakietu Depozytowego, Podstawowego Rachunku Płatniczego, Podstawowego Rachunku Płatniczego dla Młodych). Dodatkowo, z promocji wyłączone są osoby posiadające konto osobiste w Credit Agricole przed 1 maja 2019 roku.

Szczegółowo rachunek oszczędnościowy omawiam w dedykowanym artykule “Rachunek Oszczędzam”.

 

Darmowy kredyt powitalny do 3000 zł z RRSO 0%

W Credit Agricole do 30 czerwca 2019 roku trwa również kolejna edycja promocji darmowego kredytu powitalnego. Do wzięcia jest nawet 3000 zł i to na okres do 12 miesięcy. Kredyt nie jest obarczony żadnymi kosztami, typu prowizja, czy też ubezpieczenie. Dzięki temu RRSO wynosi okrągłe 0%, zaś wy spłacacie wyłącznie raty kapitałowe, bez żadnych odsetek.

Szczegółowo darmowy kredyt omawiam w dedykowanym artykule “Kredyt powitalny”.

 

 

 

 

Analiza Konta dla Ciebie

W przypadku Konta dla Ciebie bardzo łatwo możecie uniknąć wszelkich opłat związanych z obsługą rachunku. Wystarczy, że zapewnicie wpływy na kwotę 1000 zł oraz wykonacie 1 płatność kartą lub BLIKIEM w danym miesiącu, a w zamian otrzymacie:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za kartę debetową,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za wpłatę gotówki w kasie banku,
 • 0 zł za wypłatę gotówki w oddziale,
 • 7 zł za przelew EXPRESS ELIXIR,
 • możliwość korzystania z BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

W przypadku niespełnienia warunków darmowości, prowadzenie konta kosztuje 7 zł miesięcznie, karta debetowa 9 zł, zaś wypłaty z obcych bankomatów 5 zł. Oprócz aspektów kosztowych, warto wspomnieć, iż klienci Credit Agricole mogą korzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej, usługi CAsaver, rabatów w Klubie Rabatowym, karty płatniczej z własnym wizerunkiem (koszt to 15 zł) oraz dostępu do ponad 500 placówek.

 

Konto dla Ciebie VIP zagwarantuje darmowe prowadzenie rachunku w przypadku zapewnienia wpływu na minimum 10.000 zł miesięcznie lub utrzymywania na rachunkach co najmniej 200.000 zł. Jeśli nie spełnicie wymienionego warunku, konto będzie kosztowało 30 zł. Karta debetowa i wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą są natomiast bezwarunkowo darmowe.

 

Pakiet assistance Pomoc dla Ciebie

Pakiet assistance Pomoc dla Ciebie to kolejna wartość dodana, jaką niesie za sobą posiadanie Konta dla Ciebie. Przez pierwsze 6 miesięcy będziecie mogli skorzystać za darmo z pakietu Pomoc dla Ciebie PLUS na który składają się:

 • Pomoc ZDROWIE – pomoc lekarza lub pielęgniarki, transport medyczny, dostarczenie leków czy sprzętu rehabilitacyjnego w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania.
 • Pomoc DOM – pomoc fachowca np. ślusarza, hydraulika, elektryka, stolarza – na wypadek zdarzeń takich jak: włamanie, zalanie, pożar. Pomoc specjalisty w zakresie napraw sprzętu AGD/RTV w razie awarii.
 • Pomoc TELEFON i KIESZEŃ – ochrona na wypadek uszkodzenia lub kradzieży telefonu, utraty kluczy lub dokumentów, tablic rejestracyjnych, karty SIM lub gotówki pobranej z bankomatu przy użyciu Twojej karty do konta.
 • Pomoc KOMPUTER i INTERNET – pomoc w przypadku awarii lub cyberataku na Twój sprzęt komputerowy: naprawa sprzętu, odzyskiwanie danych, użyczenie sprzętu.
 • Pomoc SAMOCHÓD – pomoc w przypadku wypadku lub awarii samochodu: naprawa na miejscu zdarzenia, holowanie, auto zastępcze lub zakwaterowanie w hotelu.

Po upływie 6 miesięcy, każde pojedyncze ubezpieczenie kosztuje 4,50 zł. Możecie je jednak ubrać w pakiet Pomoc dla Ciebie (Zdrowie, Dom, Telefon i Kieszeń) za 9,50 zł miesięcznie lub pełny pakiet Pomoc dla Ciebie Plus za 16 zł miesięcznie. 

Szczegóły: Ogólne warunki Ubezpieczenia, Karta produktu, Tabela składek.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 680 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

9 Comments

 1. A czy osoba, która juz kiedys korzystala z promocji moze wziac udzial?
  Bo w poprzedniej edycji bylo nie tylko ograniczenie na 265 dni, ale i na udzial w poprzednich edycjach.

 2. Odnośnie przeniesienia konta pytanie:
  Mam kilka rachunków w mBanku. Wystarczy że podam do zamknięcia np. Emax Plus albo emax oszczędnościowy? Czy muszę dac do zamknięcia ekonto?

 3. Wie ktos moze jak wyglada sytuacja z przeniesiem srodkow z zamykanego konta?
  Czyt. mam konto w innym banku na ktorym mam np. 1000zl. To konto,chce zamknac w ramach obecnej promocji. Czy srodki z tego konta zostana przeniesione na to nowe konto?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *