Credit Agricole: przenieś konto i odbierz 200 zł premii na start, 50 zł w programie poleceń oraz kredyt do 3000 zł z RRSO na poziomie 0%!

Credit Agricole budzi się z promocyjnego letargu! Zakładając Konto dla Ciebie możecie skorzystać z całego pakietu promocji. Na start, za przeniesienie konta otrzymacie 200 zł, które powiększycie o kolejne 50 zł, jeśli skorzystacie z programu poleceń. Po założeniu konta, sami będziecie mogli polecać ofertę, dzięki czemu na wasze konta trafi nawet 500 zł premii ekstra. Oszczędzający będą mogli ponadto ulokować na Rachunku Oszczędzam do 100.000 zł na 2,5% w skali roku. Natomiast osoby budujące zdolność kredytową będą mogły skorzystać z kredytu do 3000 zł z RRSO 0%. Maksymalna długość kredytu to aż 12 miesięcy! Więcej na temat kredytu przeczytacie w dedykowanym artykule. Konto dla Ciebie w swojej podstawowej formie (oprócz niej dostępny jest również pakiet VIP) zapewnia darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także pakiet assistance bezpłatnie przez 6 miesięcy.

Składanie kolejnych wniosków zostało chwilowo wstrzymane ze względu na niewyrabianie się infolinii z tak liczną ilością napływających zgłoszeń. Brawo! Gdy tylko infolinia zostanie udrożniona, poniższy komunikat zniknie :0

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja “Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie” trwa od 7 stycznia 2018 roku do 31 marca 2019 roku. Zgodnie z regulaminem:

Z Promocji nie może skorzystać klient, który w okresie trwania Promocji był już Posiadaczem konta indywidualnego, którego umowę wypowiedział w tym okresie.

Zatem, aby móc wziąć udział w promocji, wystarczy, że przed 7 stycznia 2019 roku zamknęliście swoje dotychczasowe konto w Credit Agricole lub po prostu jesteście całkowicie nowymi klientami banku. Teraz widzicie, że jednak warto zamykać nieaktywne konta pozostałe po poprzednich promocjach 🙂 

 

W przypadku programu poleceń, okres karencji jest nieco dłuższy, ponieważ wynosi 265 dni:

Polecony – pełnoletnia osoba fizyczna, którą Polecający zachęcił do zawarcia umowy Konta, a która w okresie 265 dni przed zawarciem umowy Konta nie była posiadaczem Konta…

 

200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

W odróżnieniu od innych promocji z premią na start, w tym przypadku oprócz podpisania umowy, waszym zadaniem będzie również wypełnienie pełnomocnictwa do przeniesienia konta, podając w nim między innymi numer konta, które chcecie przenieść. Numer ten podacie na pierwszej stronie wniosku, tak jak w poniższym screenie:

 

Przeniesienie konta polega tak naprawdę na zamknięciu rachunku w obecnym banku i założeniu nowego konta w Credit Agricole. Jednak w tym przypadku nie musicie fatygować się do oddziału obecnego banku, lecz wszelkie formalności załatwi za Was Credit Agricole (po to właśnie udzielacie pełnomocnictwa). Do niedawna lista banków, z których można było przenieść rachunek była ograniczona. Obecnie mamy prawo przenieść konto między wszystkimi bankami, których siedziba znajduje się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Głównym warunkiem promocji jest zapewnienie stałych wpływów na rachunek. Aby zdobyć 200 zł premii, należy zapewniać wpływy na minimum 1000 zł przez co najmniej trzy następujące po sobie miesiące kalendarzowe. Pierwszy wpływ powinien zostać dokonany w miesiącu po założeniu konta. Przykładowo podpisując umowę w styczniu, wpływy zapewnijcie w lutym, w marcu oraz w kwietniu 2019 roku. Dodatkowym warunkiem jest wypełnienie “zlecenia przekazywania środków”. Na szczęście bank nie wymaga, aby wpływy spełniające warunki promocji pochodziły z konkretnego tytułu, więc zlecenie to można potraktować jako pro forma. Warunki promocji spełnicie przykładowo przelewając środki na konto w Credit Agricole ze swojego konta w innym banku. Pamiętajcie, iż na poczet wpływów liczą się środki z zewnątrz.

Premia zostanie wypłacona w miesiącu następującym po zaksięgowaniu ostatniego z wymaganych wpływów. W naszym przykładzie będzie to zatem maj 2019 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji “Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie”.

 

50 zł w programie poleceń

Aby otrzymać 50 zł ekstra w ramach programu poleceń, wystarczy, że podczas zakładania konta wyrazicie zgodę marketingową oraz zgodę na otrzymywania informacji handlowych, a także zawrzecie umowę o bankowość elektroniczną. Pamiętajcie, iż w umowę o konto musicie zawrzeć w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku. Następnie w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty otwarcia konta:

 • zapewnijcie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł lub
 • zapewnijcie transakcje bezgotówkowe dokonane główną kartą debetową wydaną do konta na łączną kwotę minimum 300 zł.

Oczywiście pierwszy wariant jest o wiele łatwiejszy. Na potrzeby promocji wystarczą przelewy z waszego konta w innym banku. Po tak dokonanym przelewie, środki możecie z powrotem przerzucić na wasze główne konto. Jak pewnie zauważyliście, spełniając warunki dla programu poleceń, jednocześnie spełnicie warunki dla premii za przeniesienie konta 🙂

Premia zostanie wypłacona tradycyjnie w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym spełnicie po raz ostatni warunki promocji. Oczywiście w tym momencie wasze konto i dostęp do bankowości elektronicznej muszą być aktywne (wraz z wyrażonymi wcześniej zgodami).

Po szczegóły odsyłam do regulaminu Programu Poleceń II.

 

Aby otrzymać 50 zł za założenie konta, podczas wypełniania wniosku (składanie wniosków chwilowo wstrzymane) należy podać kod polecenia. Jeżeli nikt z twoich znajomych lub członków rodziny nie bierze udziału w Programie Poleceń – Credit Agricole, możesz wykorzystać mój kod polecenia. W ten sposób masz pewność, że otrzymasz premię, ponieważ spełniam wszelkie warunki jako polecający w programie. Korzystając z mojego kodu dajesz mi oczywiście szansę na zarobienie 50 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje. Aby otrzymać kod polecenia napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt, wpisując w tytule maila “Kod polecenia Credit Agricole”. Poniżej screen przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod podczas wnioskowania o konto.

 

 

Złóż wniosek o Konto dla Ciebie w Credit Agricole

(składanie wniosków chwilowo wstrzymane)

 

Do 500 zł premii za polecanie konta znajomym

Jeśli posiadacie już rachunek w Credit Agricole lub macie zamiar założyć go w niniejszej promocji, będziecie mogli uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie konta swoim znajomym. W ten sposób uzyskacie 50 zł za skuteczne polecenie. Maksymalna kwota premii do uzyskania to 500 zł (za 10 poleconych). Druga edycja programu poleceń trwa od 10 kwietnia 2018 roku do 31 marca 2019 roku.

Aby zostać polecającym należy zarejestrować się na stronie programu poleceń, wybierając opcję Chcę Polecać Konto. Po rejestracji otrzymacie kod polecenia, który następnie będziecie przekazywać swoim bliskim. Kod otrzymacie w formie wiadomości mailowej oraz SMS. Pamiętajcie, aby wyrazić odpowiednie zgody oraz nie odwoływać ich w czasie trwania programu. Z programu wykluczeni są pracownicy banku.

Premia za polecenie zostanie wypłacona w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Jednorazowa premia wynosi 62 zł, aczkolwiek bank pobiera i odprowadza 19% zryczałtowanego podatku dochodowego, dzięki czemu otrzymujecie 50 zł netto. Skuteczne polecenie ma miejsce wtedy, gdy polecony otworzy konto w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku oraz nie odstąpi lub nie wypowie umowy przed wypłatą premii.

Jeżeli Polecający zawarł umowę Konta tego samego dnia, w którym przystąpił do Programu, to może dokonać Polecenia najwcześniej kolejnego dnia.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu Programu Poleceń II.

 

2,5% w skali roku na Rachunku Oszczędzam (do 100.000 zł)

Credit Agricole posiada również ciekawą ofertę oszczędnościową. Osoby, które zdecydują się założyć Konto dla Ciebie (w dowolnym pakiecie) będą mogły skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na Rachunku Oszczędzam. Oprocentowanie to wynosi 2,5% w skali roku z kwartalną kapitalizacją odsetek. Maksymalna kwota obowiązywania promocyjnego oprocentowania to 100.000 zł, zaś jego okres to 4 miesiące. Oprocentowanie dla nadwyżki w okresie promocyjnym oraz dla całości środków po 4 pierwszych miesiącach zgodne jest z obowiązującą tabelą oprocentowania. Konto oszczędnościowe zapewnia jedną darmową wypłatę środków w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 10 zł.

 

Złóż wniosek o Konto dla Ciebie w Credit Agricole

(składanie wniosków chwilowo wstrzymane)

 

Analiza Konta dla Ciebie

W przypadku Konta dla Ciebie bardzo łatwo możecie uniknąć wszelkich opłat związanych z obsługą rachunku. Wystarczy, że zapewnicie wpływy na kwotę 1000 zł oraz wykonacie 1 płatność kartą lub BLIKIEM w danym miesiącu, a w zamian otrzymacie:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za kartę debetową,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za wpłatę gotówki w kasie banku,
 • 0 zł za wypłatę gotówki w oddziale,
 • 7 zł za przelew EXPRESS ELIXIR,

W przypadku niespełnienia warunków darmowości, prowadzenie konta będzie Was kosztowało 7 zł miesięcznie, karta debetowa 9 zł, zaś wypłaty z obcych bankomatów 5 zł.

 

Konto dla Ciebie VIP zagwarantuje darmowe prowadzenie rachunku w przypadku zapewnienia wpływu na minimum 10.000 zł miesięcznie lub utrzymywania na rachunkach co najmniej 200.000 zł. Jeśli nie spełnicie wymienionego warunku, konto będzie kosztowało 30 zł. Karta debetowa i wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą są natomiast bezwarunkowo darmowe.

 

Oprócz aspektów kosztowych, warto wspomnieć, iż klienci Credit Agricole mogą korzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej, systemu płatności BLIK, usługi CAsaver, rabatów w Klubie Rabatowym, karty płatniczej z własnym wizerunkiem (koszt to 15 zł) oraz dostępu do ponad 500 placówek.

 

Pakiet assistance Pomoc dla Ciebie

Pakiet assistance Pomoc dla Ciebie to kolejna wartość dodana, jaką niesie za sobą posiadanie Konta dla Ciebie. Przez pierwsze 6 miesięcy będziecie mogli skorzystać za darmo z pakietu Pomoc dla Ciebie PLUS na który składają się:

 • Pomoc ZDROWIE – pomoc lekarza lub pielęgniarki, transport medyczny, dostarczenie leków czy sprzętu rehabilitacyjnego w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania.
 • Pomoc DOM – pomoc fachowca np. ślusarza, hydraulika, elektryka, stolarza – na wypadek zdarzeń takich jak: włamanie, zalanie, pożar. Pomoc specjalisty w zakresie napraw sprzętu AGD/RTV w razie awarii.
 • Pomoc TELEFON i KIESZEŃ – ochrona na wypadek uszkodzenia lub kradzieży telefonu, utraty kluczy lub dokumentów, tablic rejestracyjnych, karty SIM lub gotówki pobranej z bankomatu przy użyciu Twojej karty do konta.
 • Pomoc KOMPUTER i INTERNET – pomoc w przypadku awarii lub cyberataku na Twój sprzęt komputerowy: naprawa sprzętu, odzyskiwanie danych, użyczenie sprzętu.
 • Pomoc SAMOCHÓD – pomoc w przypadku wypadku lub awarii samochodu: naprawa na miejscu zdarzenia, holowanie, auto zastępcze lub zakwaterowanie w hotelu.

Po upływie 6 miesięcy, każde pojedyncze ubezpieczenie kosztuje 4,50 zł. Możecie je jednak ubrać w pakiet Pomoc dla Ciebie (Zdrowie, Dom, Telefon i Kieszeń) za 9,50 zł miesięcznie lub pełny pakiet Pomoc dla Ciebie Plus za 16 zł miesięcznie. 

Szczegóły: Ogólne warunki Ubezpieczenia, Karta produktu, Tabela składek.

 

Karta wielowalutowa i konta walutowe

Credit Agricole posiada również przyzwoitą ofertę pod względem kont walutowych. Do wyboru macie konta w EUR, USD oraz GBP. Opłata miesięczna za dany rachunek wynosi 1 zł. Co ważne, każda z kart debetowych wydawanych przez Credit Agricole ma funkcję “wielowalutowości”. Oznacza to, iż w przypadku dokonania transakcji w walucie obcej (na przykład zakup w sklepie za granicą lub w zagranicznym sklepie internetowym), bank rozpozna automatycznie płatność walutową i bezprowizyjnie zaksięguje ją na poczet danego konta walutowego. Oczywiście w przypadku braku środków na koncie walutowym, kwota zostanie pobrana z rachunku w PLN wraz z prowizją za przewalutowanie wynoszącą 4% wartości transakcji. Karta wielowalutowa to bardzo wygodne rozwiązanie. Raz, że nie musicie nosić przy sobie kilku kart płatniczych, a dwa, iż nie musicie spełniać dodatkowych warunków darmowości dla kart walutowych. Wypłaty z bankomatów zagranicznych kosztują 10 zł w przypadku Konta dla Ciebie, zaś w przypadku konta VIP – 0 zł.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Revolut: 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej!
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
251 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

46 Comments

 1. W regulaminie jest napisane, że Polecony musi mieć wpływy przez 3 miesiące na min. 1000 zł, a nie 1500 zł.

 2. Dodatkowym warunkiem jest wypełnienie “zlecenia przekazywania środków”.

  Czy to znaczy, ze Bank wysle takie zlecenie do pracodawcy?

  • Może wysłać, ale listem zwykłym i żaden pracodawcy nie weźmie tego na poważnie.

 3. “przed 7 stycznia 2019 roku zamknęliście swoje dotychczasowe konto” – zamknięcie to złożenie wypowiedzenia czy koniec miesięcznego okresu wypowiedzenia?

 4. a jaki patent proponujesz z tym przelewaniem wynagrodzenia dla bezrobotnych kogo podać wbanku kto ma mi przelać to wynagrodzenie?

  • Kombinuj, nie mogę tak wprost podpowiadać. Dodam, iż to zlecenie wysyłane jest listem zwykłym i większość instytucji to ignoruje 🙂

   • a co proponujesz w przypadku gdy ktoś pracuje na umowę zlecenie? jeśli podam namiar tego pracodawcy to co on musi zrobić wobec credit agricole żeby spełnić warunki? czy bank wymaga aby wynagrodzenie od pracodawcy wynosiło jakieś minimum?

    • Nic nie musi pracodawca. Może wyrzucić ten list. Warunkiem jest samo wypełnienie zlecenia. Wynagrodzenie nie musi wpływać na konto, możesz sam sobie wpłacać po 1000 zł miesięcznie.

  • To niemożliwe, może aktywował Pan usługę powiadomień, smsy potwierdzające transakcje są bezpłatne.

   • Ja mam to samo. Nic nie aktywowałem. Też myślałem, że smsy potwierdzające transakcje są bezpłatne, ale opłata została naliczona.

 5. Dzwonila do mnie Pani i zostalem poinformowany, ze jezeli moj przychod wynika z dzialalnosci gospodarczej nie moge wziac udziału w promocji. Dziwne…w regulaminie nic o tym nie ma. Komus z Was udalo sie zalozuc konto majac przychodu z tytulu dzialalnosci gospodarczej ?

   • No tak tak ale powiedziała, że nie przyjmie ode mnie wniosku 🙂 Widocznie trzeba iśc w zaparte, że ma się umowę o pracę lub umowę zlecenie

    • Najlepiej z panią nie dyskutować. Ponadto możesz sobie przelewać wynagrodzenie z własnej działalności, nikt ci tego nie zabroni.

  • Infolinia banku została zatkana, wnioski wstrzymane. Poczekaj parę dni, promka długo trwa jeszcze 🙂

   • A co się stanie, gdy załóżę w tej chwili konto bezpośrednio ze strony banku z zakładki “Promocje”? Czy wezmę udział w promocji? Zależy mi trochę na czasie.

 6. Gdzie należy złożyć zlecenie przekazywania środków? W banku?
  Skoro nie jestem zatrudniony, wypełnić mogę fikcyjnymi danymi?
  Sprawdzają to?

 7. Komunikat o wstrzymaniu zapisów można zlikwidować. W środę przez internet wypełniłem wniosek. Potem telefon był o d nich. Dzisiaj podpisałem w oddziale. Znaczy to, że można wysyłać wnioski 😉

  • Jakiego linku używałeś? Bo teraz po kliknięciu na link podany na tej stronie wyświetla się “Niestety wybrana oferta jest nieaktywna.”.

 8. Poproszę;
  Możesz wysłać do mnie jeszcze raz kod jako polecający do otwarcia konta w Credut Aricole?
  Z góry dziękuję.

  • Heh… Czy możesz wysłać do mnie jeszcze raz kod jako polecający do otwarcia konta w Credit Aricole?

 9. Dostałem SMS, w którym informują, że “bank nie uczestniczy w procesie przeniesienia konta. Prosimy o kontakt z bankiem przekazującym.” Co teraz? Jest w ogóle szansa na udział w promocji? Trzeba przynieść jakieś zaświadczenie z drugiego banku?

 10. Teraz (od 23.03) juz do uzyskania aż 300+50 pln !
  Przy wpływach od 3000/m-c przez 3 m-ce mamy aż 300 pln premii.
  Jedyna zmiana : srodków nie można wysyłać z własnego konta, nawet w innym banku.
  Wczoraj aktywowałem konto i progam poleceń z działającym nowym kodem poleceń [wyedytowano]. Potwierdzone sms-em z banku.
  Do 31 marca mozna jeszcze skorzystać z tego programu poleceń i zyskać łatwe +50pln .

 11. Cześć!
  Otrzymałem 50zł z programu poleceń, a 200zł wciąż nie ma…
  Co może być przyczyną? Złożyć reklamację już do Banku czy jeszcze poczekać?

  • Złóż reklamację, bo i tak to trochę trwa (rozpatrzenie). Jak w międzyczasie wpadnie premia to po prostu reklamacja będzie nieważna. Reklamację złóż przez pocztę wewnętrzną. Zajmie Ci to 2 minuty a głowa spokojna 🙂

   • Potwierdzam słowa Jacka, też dostałem 50 zł, a 200 niby mi się nie należało z powodów formalnych (taką odpowiedź dostałem w poczcie wewnętrznej), po złożeniu reklamacji, ciach, 3 dni i premia na koncie;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *