Credit Agricole: Rachunek Oszczędzam na 3% w skali roku (do 50.000 zł) + 250 zł premii za założenie konta i kredyt z RRSO 0% (do 3000 zł)

W Credit Agricole pojawił się kolejny mocny argument zachęcający do założenia konta osobistego. Oprócz solidnej premii za założenie Konta dla Ciebie sięgającej aż 250 zł, francuski bank podwyższył oprocentowanie środków na Rachunku Oszczędzam. Dla osób otwierających konto od dnia 1 maja 2019 roku, oprocentowanie wynosi aż 3% w skali roku dla kwoty do 50.000 zł. Oferta “na start” obowiązuje przez 4 pierwsze miesiące.

 

 

3% w skali roku na Rachunku Oszczędzam (do 50.000 zł)

Preferencyjne oprocentowanie wynosi 3% w skali roku z kwartalną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie dla nadwyżki w okresie promocyjnym oraz dla całości środków po 4 pierwszych miesiącach zgodne jest z obowiązującą tabelą oprocentowania. Konto oszczędnościowe zapewnia jedną darmową wypłatę środków w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 5 zł w pakietach “dla młodych” oraz 10 zł w przypadku standardowego konta oraz w wersji VIP.

Oferta „Na start” dotyczy kont dla osób fizycznych otwartych od 1 maja 2019 roku (z wyłączeniem Pakietu Depozytowego, Podstawowego Rachunku Płatniczego, Podstawowego Rachunku Płatniczego dla Młodych). Dodatkowo, z promocji wyłączone są osoby posiadające konto osobiste w Credit Agricole przed 1 maja 2019 roku. Trzeba przyznać, iż pod tym względem bank jest dość restrykcyjny. Jeśli nie spełniacie tego wymogu, i tak zachęcam Was do założenia konta z premią 250 zł, gdzie warunki określające odbiorców promocji są o wiele bardziej liberalne.

Szczegóły – Tabela oprocentowania Credit Agricole.

 

250 zł premii w promocji Konta dla Ciebie

Na łączny bonus składa się 200 zł w wewnętrznej promocji konta oraz 50 zł w ramach programu poleceń. Jeśli chodzi o pierwszą część, do waszej dyspozycji są aż 3 warianty uzyskania maksymalnej premii. Co więcej, po założeniu konta, będziecie mogli polecać ofertę w ramach programu poleceń, dzięki czemu na wasze konta trafi nawet 500 zł premii ekstra.

Natomiast osoby budujące zdolność kredytową będą mogły skorzystać z kredytu do 3000 zł z RRSO 0%. Maksymalna długość kredytu to aż 12 miesięcy!

Konto dla Ciebie w swojej podstawowej formie (oprócz niej dostępny jest również pakiet VIP) zapewnia darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także pakiet assistance bezpłatnie przez 6 miesięcy. Miłośnicy płatności mobilnych odnajdą w Credit Agricole wszystkie 3 podstawowe rozwiązania, a mianowicie Apple Pay, Google Pay oraz BLIK.

Szczegóły w artykule na temat promocji z premią oraz analizie darmowego kredytu.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Revolut: 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej!
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
251 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

7 Comments

 1. Czesc. Dzieki za przeslanie kodu. – wykorzystalem.
  Teraz jest problem:
  Santander (zalozony za pomoca przelewu weryfikacyjnego) odmówił zamkniecia konta.
  1. Co robic dalej?
  2. Czy przekresla to mozliwosc uzyskania premii 300+50? Uwazam ze warunek przeniesienia konta spelnilem w postaci wypelnienia dyspozycji do przeniesienia konta prze CreditAgricole.

  • Cześć, mam podobny problem i już wkrótce będę wiedział czy CA uzna że spełniłem wymogi formalne czy nie… u mnie odmowę zgłosił mbank, ale też uważam że ze swojej strony spełniłem wszystkie warunki, więc w razie czego będę reklamował.

   • 1. W banku “dawcy” (SANTANDER) złożyłem reklamację:
    potwierdziłem, że składałem dyspozycję, potwierdziłem że jest aktualna, i jako żądanie reklamacyjne wpisałem żądanie wykonania dyspozycji, jaką otrzymał SANTANDER od CREDIT AGRICOLE.

    2. W banku “biorcy” czyli CREDIT AGRICOLE złożyłem zapytanie:
    czy spełniając wszystkie inne warunki otrzymam nagrodę, mimo, że bank SANTANDER odmówił wykonania dyspozycji zamknięcia konta.

    O wyniku lub uzyskanych odpowiedziach z obu banków poinformuję tutaj.
    Czy ktoś miał może podobny problem z odmową zamknięcia konta i mimo tego otrzymał nagrodę?

    • Tak, wypłacają nagrodę mimo nieudanego przeniesienia. Też miałem problem, ale to był jeszcze BZ WBK 🙂 Uparli się i koniec kropka.

     • A mi się bez problemu udało dwa razy “przenieść konto” z żaby (pierwszy raz był to chyba jeszcze bz wbk, za drugim już santander) do krokodyla.
      Ciekawe jest również zamykanie konta w krokodylu – za pierwszym razem w sukurs przyszło mi PSD2 – ale stanowczości wymagało wymuszenie na infolinii zamknięcia konta, do tego musiałem ich jeszcze popędzić, bo oczywiście z automatu nie zamknęli – za drugim zaś razem trochę się rozmowy z dziadkami o kredytach w oddziale nasłuchałem… A przy zamykaniu koleś od razu zastrzegł mi też kartę… Ale premię wypłacili ;>

 2. Konto nie do końca darmowe. Warunkiem 0zł jest dokonanie 1 transakcji karta do konta i wpływ minimum 1000 zł w miesiącu poprzednim. A co z pierwszym miesiącem gdy zakładamy konto?! Otóż trudno spełnić te warunki jak się nie posiadało konta miesiąc wcześniej wiec bank kasuje za wszystko jak za zboże. Tego nie mówią w reklamie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *