Darmowa pierwsza pożyczka w serwisie Vivus.pl (do 3000 zł) + bon o wartości 300 zł na fly.pl

W opisywanej dzisiaj promocji Lokaty Happy od Idea Banku możecie zdobyć bon do wykorzystania w serwisie fly.pl o wartości 200 zł. Okazuje się, że na rynku dostępna jest promocja oferująca voucher do wykorzystania w tym samym serwisu o jeszcze wyższej wartości. Korzystając z darmowej pierwszej pożyczki (0 zł prowizji, 0 zł odsetek) na kwotę od 100 zł do 3000 zł otrzymacie bon do fly.pl o wartości 300 zł, który można wykorzystać podczas zamówień na kwotę minimum 3000 zł. Warunki promocji są niezmiernie łatwe – wystarczy zawrzeć umowę pożyczki, a bon trafi do Was w ciągu kolejnych 5 dni roboczych. Z promocji mogą skorzystać również dotychczasowi klienci Vivusa, którzy zaciągną kolejną pożyczkę. Jednak ta jak pewnie się domyślacie do tanich nie należy, zatem nie będę jej rekomendował.

 

 

Uczestnicy

Jako, że promowanym produktem jest darmowa pierwsza pożyczka, naturalnie z promocji mogą skorzystać nowi klienci serwisu Vivus.pl. Regulamin promocji wyklucza jedynie pracowników organizatora oraz osób odbywających staże, praktyki absolwenckie, przygotowanie zawodowe, a także członków ich rodzin. Natomiast według polityki Vivusa, z oferty pożyczki może skorzystać osoba w wieku od 19 do 78 lat. Oczywiście, udzielenie pożyczki wiąże się z badaniem waszej zdolności kredytowej (Vivus sprawdzi między innymi w BIK-u i KRD BIG, czy nie zalegacie ze spłatą jakichś zobowiązań). W przypadku odmowy udzielenia pożyczki, niestety nie otrzymacie nagrody.

 

Zasady promocji 

W przypadku pierwszej pożyczki nie zapłacicie ani złotówki prowizji oraz odsetek (RRSO wynosi 0%). Takie zasady funkcjonują wyłącznie w przypadku pożyczki do 3000 zł, której okres spłaty to maksymalnie 30 dni. Promocja dostępna jest od 15 maja 2018 roku do 30 czerwca 2018 roku na dedykowanej stronie Vivus.pl. Maksymalne parametry darmowej pożyczki ustawione są domyślnie. Oczywiście wnioskując o mniejszą kwotę i/lub krótszy okres, również otrzymacie ofertę „za zero”. Do Was należy decyzja o jaką kwotę zawnioskujecie oraz na jaki okres. Jeśli macie zamiar zdeponować kwotę pożyczki na koncie oszczędnościowym lub lokacie, po 30 dniach otrzymacie 7,50 zł odsetek brutto (3000 zł na 3% w skali roku). Jeśli nie interesuje Was zabawa w zarabianie pieniędzy pożyczonych za darmo od Vivusa, pożyczkę możecie spłacić w zasadzie zaraz po jej zaciągnięciu. Minimalna kwota pożyczki uprawniająca do zdobycia bonu to 100 zł. Jednak w przypadku wnioskowania o tak niską kwotę, Vivus może wyczuć, że zależy Wam wyłącznie na bonie do fly.pl i zaraz po otrzymaniu pożyczki, spłacicie ją i powiecie adieu, sayonara lub po prostu dziękuję za współpracę 🙂 W takim przypadku pożyczkodawca może odmówić Wam przyznania pożyczki, nawet jeśli macie wspaniałą wiarygodność kredytową. Bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie zawnioskowanie o normalną kwotę na realny okres.

 

Jeśli nigdy nie korzystaliście z pożyczki chwilówki, warto wspólnie prześledzić jak wygląda proces wnioskowania o promocyjną pożyczkę. W przypadku Vivusa jest on o wiele szybszy i prostszy niż na przykład wnioskowanie o konto osobiste. Po wyborze kwoty i okresu pożyczki klikacie na pomarańczowy kwadrat “Weź pożyczkę”. Pojawi się Wam teraz formularz, w którym należy wypełnić dane identyfikacyjne. Po rejestracji Vivus zapyta Was, w którym banku posiadacie konto. To właśnie z tego konta dokonacie przelewu weryfikacyjnego na 1 grosz, by potwierdzić swoją tożsamość. Całość zajmie Wam 3-5 minut. Ostatni krok należy do firmy pożyczkowej. Może ona udzielić Wam pożyczki w żądanej wysokości, zaproponować niższą kwotę lub odmówić udostępnienia środków. Pieniądze na koncie pojawią się nawet w 15 minut, ale licząc od momentu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Ciężko powiedzieć ile potrwa sama weryfikacja.

 

Vouchery do fly.pl o wartości 300 zł zostaną Wam przesłane w formie kodów w wiadomości SMS w ciągu 5 dni roboczych licząc od dnia udzielenia pożyczki. Bon możecie wykorzystać na stronie fly.pl podczas zakupów na kwotę za minimum 3000 zł (z wyłączeniem zakupów samych biletów lotniczych oraz wycieczek z dojazdem własnym). Bon wakacyjny jest ważny do 31 grudnia 2018 roku. Co ciekawe, promocja łączy się z innymi promocjami fly.pl, chyba, że regulamin innej promocji wyklucza łączenie się kilku akcji promocyjnych.

 

Realizacja vouchera – cytaty z regulaminu

Regulamin dość precyzyjnie określa jak możecie wykorzystać voucher w praktyce. Przewiduje on 3 warianty:

Uczestnik podczas składania zamówienia na stronie www.fly.pl podaje w polu przeznaczonym do pozostawienia komentarzu numer Bonu wakacyjnego.Następnie pracownik Fly.pl sp. z o.o. skontaktuje się telefonicznie z uczestnikiem celem potwierdzenia złożenia zamówienia oraz dokona przeliczenia kwoty do zapłaty zgodnie z wartością bonu wakacyjnego, uczestnik będzie zobowiązany do dokonania zapłaty za wykonane zamówienie zgodnie z informacją podaną przez pracownika Fly.pl sp. z o.o.

W przypadku gdy uczestnik dokonał zamówienia za pośrednictwem strony www.fly.pl i dokonał zapłaty za zamówienie z góry, Fly.pl sp. z o.o. zwróci uczestnikowi nadpłatę w wysokości równej wartości bonu wakacyjnego. Zwrot kwoty, o której mowa w zdaniu uprzednim nastąpi na wskazany przez uczestnika rachunek bankowy. W takim przypadku pracownik Fly.pl sp. z o.o. skontaktuje się z uczestnikiem celem odebrania numeru bonu wakacyjnego oraz przeliczenia ostatecznej kwoty zamówienia i zwrotu nadpłaconych środków.

W przypadku, gdy uczestnik dokona zamówienia za pośrednictwem centrum telefonicznej obsługi klienta Fly.pl sp. z o.o. uczestnik winien podać podczas rozmowy numer bonu wakacyjnego. Tym samym pracownik Fly.pl sp. z o.o. obniży wartość zamówienia o wartość bonu wakacyjnego. Uczestnik będzie zobowiązany do zapłaty kwoty wskazanej przez pracownika Fly.pl sp. z o.o.

 

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „FLY”.

 

Złóż wniosek o darmową pożyczkę na Vivus.pl

 

Podsumowanie

Jeśli zależy Wam głównie na otrzymaniu bonu do fly.pl, najlepszym rozwiązaniem będzie stosunkowo jak najszybsze spłacenie pożyczki. Dokonacie tego poprzez tradycyjny przelew bankowy na wskazane konto (w tytule wpisując: Spłata pożyczki nr…). Dodatkowym zarobkiem może być kilka złotych odsetek dzięki ulokowaniu kwoty pożyczki na depozycie.

Jeśli jednak przekroczycie dopuszczalny termin spłaty pożyczki to…zrobicie bardzo źle. Opłaty za nieterminową spłatę pożyczki w instytucjach pozabankowych są bardzo wysokie i należy się ich wystrzegać.

Wpis przeznaczony jest jedynie dla osób odpowiedzialnych, które świadomie kontrolują swój budżet domowy. Prostota oraz „darmowość” pierwszej pożyczki może być uzależniająca. Najgłupszym rozwiązaniem byłoby wykupienie wycieczki za pieniądze uzyskane dzięki pożyczce. W ten sposób możecie wpaść w spiralę zadłużenia, co będzie niosło za sobą wiele negatywnych konsekwencji.

 

Złóż wniosek o darmową pożyczkę na Vivus.pl

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 zł za założenie konta oraz 100 zł za polecenie w Inteligo
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Nawet 550 zł premii w ramach promocji mBanku
 
Po 5/10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
200 zł łatwej premii z Kontem Optymalnym
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Smartfon Xiaomi o wartości 449 zł z darmową kartą kredytową
 
ING Bank Śląśki: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
BGŻ BNP Paribas: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową
 
Łatwe 200 zł premii w promocji Banku Millennium
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

 

3 Comments

  1. Niestety nie dla Itaka, Coral i Grecos. Zostaje oferta małych biur, których nie wiadomo co można wynaleźć. Słabe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *