Darmowa pierwsza pożyczka w serwisie Vivus.pl (do 3000 zł na 30 dni) + bon o wartości 500 zł do fly.pl oraz konkurs z cennymi nagrodami

W opisywanej dzisiaj promocji Lokaty Happy od Idea Banku możecie zdobyć bon do wykorzystania w serwisie fly.pl o wartości 200 zł. Okazuje się, że na rynku dostępna jest promocja oferująca voucher do wykorzystania w tym samym serwisu o wartości…500 zł. Nie jest to jednak klasyczna promocja bankowa, lecz propozycja jednej z najpopularniejszych “pożyczkodajni” Vivus.pl. Korzystając z darmowej pierwszej pożyczki (0 zł prowizji, 0 zł odsetek) na kwotę od 100 zł do 3000 zł otrzymacie bon do fly.pl o wartości 500 zł, który można wykorzystać podczas zamówień na kwotę minimum 3000 zł. Warunki promocji są niezmiernie łatwe – wystarczy zawrzeć umowę pożyczki, a bon trafi do Was w ciągu kolejnych 5 dni roboczych. Dodatkowo możecie wziąć udział w urodzinowym konkursie Vivusa, w którym do wygrania są samochody, bony na wycieczki, rowery oraz vouchery na Allegro.

 

 

Uczestnicy

Jako, że promowanym produktem jest darmowa pierwsza pożyczka, naturalnie z promocji mogą skorzystać nowi klienci serwisu Vivus.pl. Regulamin promocji wyklucza jedynie pracowników organizatora oraz członków ich rodzin. Natomiast według polityki Vivusa, z oferty pożyczki może skorzystać osoba w wieku od 20 do 78 lat. Oczywiście, udzielenie pożyczki wiąże się z badaniem waszej zdolności kredytowej (Vivus sprawdzi między innymi w BIK-u i KRD BIG, czy nie zalegacie ze spłatą jakichś zobowiązań). W przypadku odmowy udzielenia pożyczki, niestety nie otrzymacie nagrody. Jeśli posiadacie aktywną usługę Alerty BIK, o której pisałem tutaj, przy okazji przetestujecie jej działanie w praktyce.

 

Zasady promocji 

W przypadku pierwszej pożyczki nie zapłacicie ani złotówki prowizji oraz odsetek. Takie zasady funkcjonują wyłącznie w przypadku pożyczki do 3000 zł, której okres spłaty to maksymalnie 30 dni. Promocja dostępna jest do 31 lipca 2017 roku na dedykowanej stronie Vivus.pl. Maksymalne parametry darmowej pożyczki ustawione są domyślnie. Oczywiście wnioskując o mniejszą kwotę i/lub krótszy okres, również otrzymacie ofertę „za zero”. Do Was należy decyzja o jaką kwotę zawnioskujecie oraz na jaki okres. Jeśli macie zamiar zdeponować kwotę pożyczki na koncie oszczędnościowym lub lokacie, po 30 dniach otrzymacie 7,5 zł odsetek brutto (3000 zł na 3% w skali roku). Jeśli nie interesuje Was zabawa w zarabianie pieniędzy pożyczonych za darmo od Vivusa, pożyczkę możecie spłacić w zasadzie zaraz po jej zaciągnięciu. Minimalna kwota pożyczki uprawniająca do zdobycia bonu to 100 zł. Jednak w przypadku wnioskowania o tak niską kwotę, Vivus może wyczuć, że zależy Wam wyłącznie na bonie do fly.pl i zaraz po otrzymaniu pożyczki, spłacicie ją i powiecie adieu, sayonara lub po prostu dziękuję za współpracę 🙂 W takim przypadku pożyczkodawca może odmówić Wam przyznania pożyczki, nawet jeśli macie wspaniałą wiarygodność kredytową. Bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie zawnioskowanie o normalną kwotę na realny okres.

 

Jeśli nigdy nie korzystaliście z pożyczki chwilówki, warto wspólnie prześledzić jak wygląda proces wnioskowania o promocyjną pożyczkę. W przypadku Vivusa jest on o wiele szybszy i prostszy niż na przykład wnioskowanie o konto osobiste. Po wyborze kwoty i okresu pożyczki klikacie na pomarańczowy kwadrat “Weź pożyczkę”. Pojawi się Wam teraz formularz, w którym należy wypełnić dane identyfikacyjne. Po rejestracji Vivus zapyta Was, w którym banku posiadacie konto. To właśnie z tego konta dokonacie przelewu weryfikacyjnego na 1 grosz, by potwierdzić swoją tożsamość. Całość zajmie Wam 3-5 minut. Ostatni krok należy do firmy pożyczkowej. Może ona udzielić Wam pożyczki w żądanej wysokości, zaproponować niższą kwotę lub odmówić udostępnienia środków. Pieniądze na koncie pojawią się nawet w 15 minut, ale licząc od momentu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Ciężko powiedzieć ile potrwa sama weryfikacja.

 

Vouchery do fly.pl o wartości 500 zł zostaną Wam przesłane w formie kodów w wiadomości SMS w ciągu 5 dni roboczych licząc od dnia udzielenia pożyczki. Bon możecie wykorzystać na stronie fly.pl podczas zakupów na kwotę za minimum 3000 zł (z wyłączeniem zakupów samych biletów lotniczych). Bon wakacyjny jest ważny do 31 grudnia 2017 roku. Co ciekawe, promocja łączy się z innymi promocjami fly.pl, chyba, że regulamin innej promocji wyklucza łączenie się kilku promocji (przepraszam za kilkukrotne użycie słowo promocja, ale nie miałem jak go zastąpić).

 

Realizacja vouchera – cytaty z regulaminu

Regulamin dość precyzyjnie określa jak możecie wykorzystać voucher w praktyce. Przewiduje on 3 warianty:

Uczestnik podczas składania zamówienia na stronie www.fly.pl podaje w polu przeznaczonym do pozostawienia komentarzu numer Bonu wakacyjnego. Następnie pracownik Fly.pl sp. z o.o. skontaktuje się telefonicznie z Uczestnikiem celem potwierdzenia złożenia zamówienia oraz dokona przeliczenia kwoty do zapłaty zgodnie z wartością Bonu wakacyjnego, Uczestnik będzie zobowiązany do dokonania zapłaty za wykonane zamówienie zgodnie z informacją podaną przez pracownika Fly.pl sp. z o.o.

W przypadku gdy Uczestnik dokonał zamówienia za pośrednictwem strony www.fly.pl i dokonał zapłaty za zamówienie z góry, Fly.pl sp. z o.o. zwróci Uczestnikowi nadpłatę w wysokości równej wartości Bonu wakacyjnego. Zwrot kwoty, o której mowa w zdaniu uprzednim nastąpi na wskazany przez Uczestnika rachunek bankowy. W takim przypadku pracownik Fly.pl sp. z o.o. skontaktuje się z Uczestnikiem celem odebrania numeru Bonu wakacyjnego oraz przeliczenia ostatecznej kwoty zamówienia i zwrotu nadpłaconych środków.

W przypadku, gdy Uczestnik dokona zamówienia za pośrednictwem centrum telefonicznej obsługi klienta Fly.pl sp. z o.o. Uczestnik winien podać podczas rozmowy numer Bonu wakacyjnego. Tym samym pracownik Fly.pl sp. z o.o. obniży wartość zamówienia o wartość Bonu wakacyjnego. Uczestnik będzie zobowiązany do zapłaty kwoty wskazanej przez pracownika Fly.pl sp. z o.o.

 

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Bon wakacyjny 500 zł – pierwsza pożyczka”.

 

Złóż wniosek o darmową pożyczkę na Vivus.pl

 

Konkurs urodzinowy Vivusa

Zaciągając darmową pożyczkę możecie przy okazji skorzystać z urodzinowego konkursu Vivusa. Konkurs trwa do 31 lipca 2017 roku, zatem daty obowiązywania obu promocji idealnie się dopasowują. Nagrody w konkursie są solidne i jest ich dość sporo:

  • nagroda główna: 3 x samochod osobowy Nissan Micra o wartości 40.000 zł albo nagroda pieniężna w wysokości 40.000 zł,
  • nagroda drugiego stopnia: 10 x bon urlopowy o wartości 6000 złotych do wykorzystania na fly.pl,
  • nagroda trzeciego stopnia: 30 x rower o wartości 1000 zł albo nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł,
  • nagroda czwartego stopnia: 100 x voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro.pl.

Oprócz tego organizator funduje środki, które zostaną przeznaczone na pokrycie podatku od uzyskanych nagród.

 

Zasady konkursu są bardzo proste. Po tym jak podpiszecie już umowę o darmową pożyczkę, zarejestrujcie się na stronie konkursu oraz jak to podczas urodzin – złóżcie życzenia Vivusowi z okazji 5. urodzin. Oprócz tego wypełnijcie podstawowe dane identyfikacyjne wraz z numerem pożyczki. Komisja konkursowa do 10 sierpnia 2017 roku wybierze najciekawsze i najbardziej oryginalne życzenia. Wyniki konkursu będą dostępne na stronie konkursowej od 17 sierpnia 2017 roku (przez 2 tygodnie).

Szczegóły w regulaminie konkursu “Urodziny Vivusa”.

 

Podsumowanie

Jeśli zależy Wam głównie na otrzymaniu bonu do fly.pl oraz udziale w konkursie, najlepszym rozwiązaniem będzie stosunkowo jak najszybsze spłacenie pożyczki. Dokonacie tego poprzez tradycyjny przelew bankowy na wskazane konto (w tytule wpisując: Spłata pożyczki nr…). Dodatkowym zarobkiem może być kilka złotych odsetek dzięki ulokowaniu kwoty pożyczki na depozycie.

Jeśli jednak przekroczycie dopuszczalny termin spłaty pożyczki to…zrobicie bardzo źle. Opłaty za nieterminową spłatę pożyczki w instytucjach pozabankowych są bardzo wysokie i należy się ich wystrzegać.

Wpis przeznaczony jest jedynie dla osób odpowiedzialnych, które świadomie kontrolują swój budżet domowy. Prostota oraz „darmowość” pierwszej pożyczki może być uzależniająca. Najgłupszym rozwiązaniem byłoby wykupienie wycieczki za pieniądze uzyskane dzięki pożyczce. W ten sposób możecie wpaść w spiralę zadłużenia, co będzie niosło za sobą wiele negatywnych konsekwencji.

 

Złóż wniosek o darmową pożyczkę na Vivus.pl

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Millennium, czyli nawet 300 zł do zdobycia
 
BNP Paribas: 350 zł premii na start za założenie konta osobistego
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

 

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

4 Comments

  1. Jakie warunki musi spełniać osoba polecająca? Czy musi mieć aktywną kartę? Czy samo konto wystarczy?

    • Hej. Komentarz raczej pod złym wpisem. Tu nie ma programu poleceń i konta 🙂

  2. Podczas rejestracji trzeba zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i marketingu bezpośredniego (chodzi mi o 3 ostatnie z 7 zgod)?

    • Hej. Regulamin nie wspomina o konieczności wyrażania zgód marketingowych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *