Darmowe Konto dla Młodych w banku PKO BP
z premią 100 zł oraz 10 biletów do kina

graphics_150506

Od pewnego czasu, bank PKO BP prowadzi piątą już edycję programu poleceń “Mam PKO”, w którym do zdobycia jest 100 zł premii w zamian za otwarcie konta i spełnienie niezbyt wygórowanych warunków. Wraz z początkiem września, bank dokłada dodatkową promocję – “Kino za 0” zapewniającą odbiór 10 biletów do sieci kin Cinema City oraz Helios. Według regulaminu, wartość biletów to aż 194,40 zł. Co ciekawe, nie ma żadnych przeciwwskazań, aby połączyć obie te promocje (sytuację tę dodatkowo potwierdzałem w banku, stąd lekkie opóźnienie z publikacją wpisu). Promocja biletowa jest niezwykle prosta. Wystarczy założyć konto, dokonać 1 transakcji bezgotówkowej kartą oraz zarejestrować się w promocji. Sam rachunek “Konto dla Młodych” prezentuje się bardzo okazale. Prowadzenie konta jest darmowe, tak samo jak wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie. Karta będzie za 0 zł, gdy wykonacie nią 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. PKO BP charakteryzuje się szeroką siecią placówek oraz cieszy ogólnym zaufaniem wśród Polaków. Już za niecały miesiąc zaczyna się nowy rok akademicki. Czyżby promocja była zachęceniem studentów do skorzystania z oferty PKO BP?

 

 

Uczestnicy promocji “Kino za 0”

Bank PKO BP jest bardzo liberalny jeśli chodzi o okres karencji. Wystarczy, że nie posiadaliście konta w przeddzień startu promocji, czyli 31 sierpnia 2016 roku, by móc wziąć udział w akcji. Dotyczy to zarówno kont w PKO BP jak i w jego internetowym oddziale Inteligo. Ogólnie rzecz ujmując, promocja przeznaczona jest zarówno dla nowych jak i powracających klientów banku, którzy zdążyli zamknąć swoje konto.

Dodatkowym wymogiem jest wiek uczestników promocji. Promocja przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 lat, ale mają mniej niż 27 lat.

 

Warunki otrzymania 10 biletów

Pierwszym krokiem jest podpisanie umowy o Konto dla Młodych w okresie promocji, to znaczy od 1 września do 16 października 2016 roku. Najlepiej tego dokonać w ramach programu poleceń, o czym będzie mowa nieco później. Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku o konto, zawnioskować również o kartę do konta. Oba produkty muszą być aktywne na dzień wydania nagrody. Ponadto musicie wyrazić zgodę na otrzymywanie od Banku za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz materiałów marketingowych, promocyjnych i innych informacji handlowych oraz propozycji zawarcia umów podmiotów współpracujących i nie odwołać tej zgody do dnia wydania nagrody.

Następnie, już po aktywacji konta, wystarczy, że wykonacie 1 operację bezgotówkową kartą wydaną do rachunku. Może to być na przykład płatność za zakupy w sklepie na dowolną kwotę. Na wykonanie transakcji macie czas do 10 listopada 2016 roku.

W tym samym okresie należy zarejestrować się w promocji na dedykowanej stronie akcji. Oprócz podania podstawowych danych, w tym momencie wybierzecie również sieć kin, do których chcecie otrzymać bilety (Cinema City lub Helios).

 

Co nieco na temat nagrody

Jak wcześniej wspominałem, nagrodą w promocji jest pakiet 10 biletów do kina o łącznej wartości 194,40 zł. W praktyce, otrzymacie 10 kodów elektronicznych, które możecie wymieniać na bilety w kasach wybranej sieci kin w ciągu 6 miesięcy, licząc od dnia ich wydania. Bilety możecie wykorzystać podczas standardowych seansów 2D, wyłączone są pokazy specjalne czy IMAX. Szczegóły wyłączeń wraz z listą kin biorących udział w promocji znajdziecie w regulaminie. Co ważne, nie ma wyłączeń co do dnia i godziny pokazu. Bilety możecie wykorzystać zarówno we wtorek o 12:00, gdy będziecie sami na sali kinowej 🙂 bądź w sobotę o 21:00.

UWAGA: Liczba wszystkich nagród wynosi 10 000 sztuk (1 sztuka to 10 biletów) i obejmuje:

 • 6000 sztuk nagród do sieci kin Cinema City oraz
 • 4000 sztuk nagród do sieci kin Helios.

Jeśli uważacie tę ofertę za korzystną, dla pewności nie warto zwlekać z decyzją o założeniu konta (choć pula nagród jest dość pokaźna). W przypadku wcześniejszego wyczerpania się puli nagród do jednej sieci kin, będziecie mogli skorzystać tylko z dostępnej jeszcze puli nagród do drugiej sieci.

Elektroniczne kody otrzymacie w ramach wiadomości systemowej w serwisie iPKO. Kody będą wydawane zgodnie z kolejnością spełniania warunków, w pięciu turach (do każdego 15. i ostatniego dnia miesiąca), w dniach od 30 września do 30 listopada 2016 roku.

Więcej na temat promocji “Kino za 0” w regulaminie.

 

100 zł za otwarcie Konta dla Młodych w programie poleceń “Mam PKO”

Dobrnęliśmy do drugiej promocji, w której możecie zdobyć stówkę za otwarcie konta. W tym przypadku okres karencji jest już dłuższy. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy obecnie nie posiadają konta w PKO BP (w tej promocji posiadanie konta w Inteligo nie koliduje z możliwością otwarcia promocyjnego konta w PKO BP) ani nie byli posiadaczami konta w ciągu ostatnich trzech lat (liczonych od daty rozpoczęcia edycji programu). Jeśli zatem chcecie skorzystać z obu promocji, warunkiem jest zamknięcie konta przed 10 sierpnia 2013 roku.

Aby zdobyć omawianą premię należy złożyć wniosek o nowe konto za pośrednictwem strony internetowej Mam PKO BP. Aby otrzymać prawo do premii musicie podać we wniosku kod polecenia (tak zwany kod MGM).

 

Jeżeli chcesz uzyskać kod polecenia, napisz poprzez zakładkę Kontakt lub zostaw komentarz pod wpisem, wraz z adresem e-mail (widoczny tylko dla mnie). W odpowiedzi zwrotnej dostaniesz mój kod MGM. Wówczas dajesz mi szansę na zarobienie 50 zł z tytułu polecenia, dzięki czemu zarabiamy oboje. Pamiętaj, jeżeli chcesz zdobyć własną premię, musisz  założyć konto z czyjegoś polecenia.

 

W przypadku promocji z premią, wystarczy, że w ciągu 30 dni od aktywacji konta wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 200 zł w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (nie mogą to być transakcje internetowe).  Również w tym samym terminie należy wydać poprzez aplikację IKO co najmniej 10 zł, korzystając z kodu lub czeku BLIK (także bez transakcji internetowych). 

Więcej na temat promocji z 100 zł premii w artykule PKO BP: 100 zł premii za założenie konta w V edycji promocji Mam PKO.

 

Jeśli nie możecie wziąć udziału w promocji Mam PKO, a chcecie zdobyć 10 biletów, standardowy wniosek o Konto dla Młodych dostępny jest pod linkiem.

 

Konto dla Młodych

PKO Konto dla Młodych  to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste przeznaczone dla osób w wieku 18 – 26 lat.

 • 0 zł za konto bez żadnych warunków
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 zł do 5 zł w zależności od liczby wykonanych transakcji
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
 • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Lokata z premią 100 zł w Toyota Banku + program poleceń

eKonto z premią do 300 zł + oprocentowanie 3% w mBanku

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Karta kredytowa Simplicity z voucherem 400 zł

Karta kredytowa Simplicity + telefon LG K8 o wartości 549 zł

Bank Millennium: do 360 zł premii w ramach moneyback

PKO BP: Otwórz konto i odbierz 100 zł premii

Konto z Lwem w banku ING z 100 zł premii

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z premią roczną do 500 zł

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub zapisz się na newsletter

.

Zapisz się na Newsletter9 Comments

   • No polecam się zapoznać – zwłaszcza z zasadami V edycji która zawęża listę kont biorącą udział w tej edycji tylko do trzech pierwszych 🙂

    • Ale nawet na stronie promocji jest wniosek o konto dla Młodych z miejscem na wpisanie kodu. Przytocz fragment,który je wyklucza 🙂

     • Przeanalizowałem jeszcze raz regulamin oraz przeczytałem wpis na blogu, który podesłałeś. To nie jest celowe działanie banku, a czyste przeoczenie, pomyłka pisarska w regulaminie. W regulaminie na miejscu nr 3 jest Superkonto Oszczędne, zaś na miejscu nr 5) Konto Dla Młodych. Powinna być zmieniona kolejność nr 5 z 3. Na stronie promocji https://mam.pkobp.pl/polecaj-i-zarabiaj/ wymienione są konta, które biorą udział w bieżącej edycji, wymowna jest ich kolejność , wraz z numeracją:

      Konta osobiste, które możesz polecać w ramach programu “Mam PKO”:
      PKO Konto dla Młodych
      PKO Konto za Zero w tym PKO Konto za Zero dla Rodziny 500+
      PKO Konto bez Granic

      Na podstronie z wnioskami https://mam.pkobp.pl/otworz-konto-z-polecenia/ natomiast nie ma Superkonta oszczędnego, jest za to KDM.

      Przed publikacją artykułu (jak pisałem we wstępie) potwierdzałem w PKO BP czy można połączyć obie promocje w ramach Konta Dla Młodych. Rozmawiałem z 2 konsultantami telefonicznie, wysłałem maila oraz udało mi się skontaktować z osobą odpowiedzialną za “komunikację oferty bankowości detalicznej”. Wszyscy potwierdziły możliwość połączenia obu promocji.

      Mimo wszystko brawo dla spostrzegawczość, pomimo wielu aspektów mówiących o tym, iż KDM bierze udział w promocji, i tak dogłębnie przeanalizowałeś regulamin i znalazłeś błąd. Pomimo ostrych słów “o wprowadzaniu w błąd” serdecznie zapraszam Cię do śledzenia bloga i dzielenia się swoimi uwagami.

      Pozdrawiam 🙂

     • Śledzę Twój blog ale zawsze staram się czytać wszystko dogłębnie 🙂

 1. Poza tym, nie do końca jestem przekonany że to pomyłka pisarska. Regulamin z tego co wiem jest stały od dłuższego czasu. Zmieniają się zasady. Dodatkowo czytają komentarze na innych blogach widać, że wątpliwości jest więcej a co niektórzy nawet potwierdzają je na infolinii i dupa 🙂

  • Sprawdziłem ponownie link do bloga, który wcześniej wysyłałeś. Tam również otrzymali info, iż Konto dla Młodych jednak bierze udział w promocji 🙂 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *