Ostatni dzień promocji – 30 listopada 2018 roku! Budujemy pozytywną historię w bazach BIK-u, czyli darmowy kredyt do 1000 zł od eurobanku: prowizja 0%, oprocentowanie 0%, RRSO 0%

Dzisiaj ostatni dzień promocji, wnioski można składać do 23:59!

Decyzja o stworzeniu cyklu wpisów pod hasłem “budujemy pozytywną historię w bazach BIK-u” okazała się strzałem w dziesiątkę. Środowisko niskich stóp procentowych sprawia, iż banki mogą zaproponować nam świetne warunki, dzięki czemu skutecznie możemy polepszyć swój scoring w Biurze Informacji Kredytowej. W dzisiejszym wpisie istny kosior – w pełni darmowa pożyczka gotówkowa od eurobanku. Tak, dobrze zrozumieliście, w pełni darmowa, czyli z RRSO na poziomie 0% i to nie w jakimś parabanku, lecz w jednym z popularniejszych banków w Polsce. Konstrukcja tego kredytu gotówkowego jest bardzo wygodna dla osób, którym zależy wyłącznie na budowie historii kredytowej. Otóż prowizja, jak i oprocentowanie pożyczki wynosi 0%, dzięki czemu warto ją zaciągnąć na maksymalny promocyjny okres 6 miesięcy. Dodatkowo bank nie wymaga ubezpieczenia kredytu. Ogromnym plusem oferty jest fakt, iż możecie z niej skorzystać w pełni online i to bez żadnych zaświadczeń. Promocja skierowana jest zarówno do obecnych, byłych jak i nowych klientów eurobanku.

 

 

Pożyczka do 1000 zł z RRSO 0%

Promocyjne warunki, a mianowicie:

 • prowizja na poziomie 0% oraz
 • oprocentowanie stałe równe 0% w skali roku

obowiązuje w przypadku okresu od 3 do 6 miesięcy. Kwota na jaką możecie zaciągnąć kredyt wynosi od 500 zł do 1000 zł. Przykładowo, zaciągając kredyt na 1000 zł na okres 6 miesięcy, miesięczna rata wyniesie 166,67 zł. W każdym przypadku łączny koszt kredytu wyniesie 0 zł (potwierdza to kalkulator na dedykowanej stronie promocji). Mało tego, wpłacając kwotę pożyczki na konto oszczędnościowe (z oprocentowaniem 2-3% w skali roku) osiągniecie niewielki, ale jakby nie patrzeć dodatkowy dochód wygenerowany pieniędzmi uzyskanymi od banku. Zgodnie z ideą bloga, pamiętajcie, iż środki udzielone przez bank nie podlegają konsumpcji. Ich głównym celem jest wyłącznie zbudowanie pozytywnego śladu w BIK-u.

Co ważne, w przypadku promocyjnej pożyczki nie jest wymagane ubezpieczenie kredytu, ani zakładanie konta osobistego. Do spłaty pożyczki będzie służył rachunek techniczny, na który co miesiąc należy wykonywać zwykły przelew lub zlecenie stałe z waszego konta w dowolnym banku. Numer konta do spłaty otrzymacie mailowo oraz w dokumentacji. Jeśli natomiast będziecie chcieli spłacić kredyt przed czasem – nic nie stoi na przeszkodzie. Opłata za wcześniejszą spłatę kredytu wynosi 0 zł.

RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania. Wskaźnik ten zawiera wszystkie skumulowane koszty kredytu. RRSO obowiązkowo jest podawane w przypadku każdej pożyczki, tak by klient mógł łatwo porównać różne oferty (zawarte tu są całkowite koszty kredytowania). W związku z tym, że wszelkie koszty związane z darmowym kredytem w eurobanku wynoszą 0% (lub 0 zł), RRSO również wynosi 0%, co jest potwierdzeniem braku ukrytych opłat.

Promocja trwa do 30 listopada 2018 roku.

 

Jak zawnioskować o kredyt

Wniosek o promocyjną pożyczkę znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. Wypełnienie wniosku zajmie Wam góra 5 minut, ponieważ kredyt jest przyznawany na oświadczenie. Oprócz podstawowych danych osobowych, bank zapyta jakie są wasze zarobki netto, wydatki na utrzymanie gospodarstwa domowego oraz ile wynoszą wasze miesięczne zobowiązana finansowe (na przykład spłaty innych kredytów). Na końcu należy wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł. Po wykonaniu przelewu, bank w przeciągu kilku minut zweryfikuje wasze dane. Następnie na maila otrzymacie informację z decyzją o przyznaniu kredytu. Jeśli będzie ona pozytywna, w załączniku znajdziecie umowę, harmonogram oraz inne dokumenty związane z udzieleniem pożyczki. Po zapoznaniu się z dokumentami, umowę zatwierdzicie poprzez kliknięcie linku zawartego w mailu (będziecie mieli na to maksymalnie 3 dni). Po zalogowaniu się numerem PESEL pozostanie Wam już tylko potwierdzenie dyspozycji kodem SMS. Środki znajdą się na waszym koncie tego samego dnia lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym. Jeśli podczas składania wniosku wasza przeglądarka zostanie zamknięta, wówczas w pierwszym mailu znajdziecie link do “napoczętego” wniosku o kredyt. Ponadto w przypadku, gdy nie dacie rady samodzielnie złożyć wniosku i zostanie on zaniechany, skontaktuje się z Wami konsultant, aby pomóc Wam w dokończeniu składania wniosku. Co ważne, bank nie wymaga wyrażania jakichkolwiek zgód marketingowych lub handlowych, a także przesyłania skanu dowodu osobistego. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących kwestii technicznych, zapraszam do pozostawiania komentarzy pod wpisem 🙂

 

Złóż wniosek o pożyczkę w eurobanku z RRSO na poziomie 0%

 

Zweryfikuj to sam, czyli dokumenty związane z analizą pożyczki od eurobanku:

 

Po co brać darmowy kredyt?

W tym miejscu zastanowimy się jaki jest sens zaciągania darmowej pożyczki. Ja znalazłem trzy cele, którymi można tłumaczyć skorzystanie z niniejszej promocji:

 • polepszenie zdolności kredytowej – cel główny,
 • ulokowanie środków z kredytu na rachunku oszczędnościowym – cel dodatkowy,
 • praktyczna nauka zaciągania i spłacania kredytu – cel dodatkowy.

 

Jeśli planujecie w przyszłości zaciągnąć jakieś ważne zobowiązanie (zapewne będzie to kredyt hipoteczny) warto zaistnieć w bazie Biura Informacji Kredytowej. Darmowy kredyt od eurobanku jest ku temu bardzo dobrą okazją, gdyż polepszenie scoringu odbędzie się bezkosztowo. Na wielu forach możemy znaleźć zachęty, żeby “wziąć cokolwiek na raty” lub niedużą pożyczkę, by niewielkim kosztem (prowizja, odsetki, ubezpieczenia) zbudować sobie podstawową historię kredytową. Oczywiście wyłącznie terminowa spłata kredytu polepszy wasz scoring. Jeśli nawet przypadkowo zapomnicie o terminowej spłacie, może to Was kosztować “punkty zaufania” w BIK-u. Pamiętajcie jednak, aby pożyczkę koniecznie spłacić jeszcze przed wnioskowaniem o kredyt hipoteczny. W ten sposób powiększycie swoją zdolność kredytową w danej chwili. Poniżej przedstawiam inne praktyczne sposoby na zbudowanie pozytywnej historii w BIK-u:

 

Jeśli natomiast chcecie wiedzieć jak obecnie wygląda wasza sytuacja w BIK-u (ocena punktowa, wskaźnik kondycji finansowej oraz historia dotychczasowych zobowiązań), załóżcie konto na platformie BIK. Już za 39 zł otrzymacie raport, który rozjaśni Wam waszą aktualną sytuację kredytową.

 

Teraz cel numer dwa, czyli ulokowanie środków uzyskanych z kredytu na wybranym produkcie oszczędnościowym. Nie da się ukryć, iż suma odsetek w tym przypadku nie będzie powalająca. Jednak, skoro środków uzyskanych z kredytu i tak nie przeznaczycie na konsumpcję – warto skorzystać z nadarzającej się okazji do uzyskania dodatkowego dochodu. Lokując 1000 zł na rachunku oszczędnościowym z oprocentowaniem 3% w skali roku, po pół roku uzyskamy około 12,15 zł odsetek netto. 

 

Na koniec ostatni cel, czyli przetestowanie czym jest kredyt, jak się go spłaca, jak wygląda harmonogram spłat, umowa kredytowa i tak dalej. Darmowy kredyt możecie potraktować zatem w celach edukacyjnych. Na żywym organizmie wyrobicie sobie nawyk regularnego spłacania rat kredytowych, który może się Wam przydać w przyszłości.

 

Złóż wniosek o pożyczkę w eurobanku z RRSO na poziomie 0%

 

Dlaczego bankowi to się opłaca?

Szukając haczyków (lub dziury w całym) moglibyśmy spodziewać się sytuacji, w której eurobank wyzeruje jedną opłatę, po czym odbije ją sobie w przypadku innej, na przykład prowizji. Oferta jednak promowana jest jako “ile pożyczasz, tyle oddajesz”, dlatego wszelkie ukryte koszty byłyby strzałem w kolano ze strony banku. Klient, który weźmie kredyt ma być zadowolony, tak, by związać się z bankiem na dłużej. Oczywiście to do Was będzie należeć decyzja, czy będziecie chcieli korzystać z innych produktów eurobanku, czy tez poprzestaniecie na samej darmowej pożyczce.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Revolut: 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej!
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
251 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

25 Comments

 1. Witam, czy korzystniejsza opcja pod wzgledem BIKu jest zaciagniecie wiekszej liczby takich drobnych kredytow i regularne ich splacenie czy jeden tego typu kredyt zaciagniety jakis czas temu i spłacony w terminie? Korzystałem nie dawno z promocji kredytu w WBK z bonami do serwisu Allegro, tam oprocz zbudowania historii mozna bylo jeszcze przytulic ok 100zl po odjeciu kosztow. Zastanawiam sie czy ciagle zaciaganie takich kredytow nie wplynie negatywnie na scoring w BIKu?

 2. w regulaminie jest zapis, że “Jeden Uczestnik Promocji może otrzymać jedną
  pożyczkę na warunkach niniejszej Promocji” – więc pomysł z zaciągnięciem kilku dla lepszej histroii w BIK chyba nie przejdzie

 3. I niestety po raz kolejny, już od jakiegoś czasu, moje przelewy weryfikacyjne są odrzucane z niejasnych przyczyn. A oferta nie jest warta czasu potrzebnego na wizytę w placówce. 😛

   • Właśnie poszedł przelew z trzeciego konta, jednak nie ma go na liście Blue Media, więc przelew dojdzie w poniedziałek. Przelewy weryfikacyjne już wykonywałem, dane osobowe bez zmian, nie robię żadnego z kardynalnych błędów – i najgorsze jest to, że nie istnieje możliwość uzyskania informacji o przyczynie odrzucenia weryfikacji. Pozostaje mieć nadzieję, że usuną dane osobowe po nieudanej operacji. 🙂

   • Poddaję się, próbowałem z każdego swojego konta w różnych kombinacjach, nie wiem, czy przypadkiem nie złożyłem łącznie kilkunastu wniosków. Jeszcze nie rozpocząłem współpracy z tym bankiem, a już wiem, że nie chcę więcej próbować. 😀

 4. O tego potrzebowałam. Doradca kazał mi wziąć coś na raty albo jakiś tani kredyt. Tutaj mogę za darmo zrobić historie kredytowa.

 5. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jaki może być powód tego, że mój wniosek jest odrzucany i kierowany jestem do placówki? Podobną sytuację miałem w przypadku Getin Banku, nie mogłem wziąć kredytu przez telefon i niezbędna była wizyta w oddziale, gdzie otrzymałem go bez problemów.

  • Jest tak wiele czynników, że się nie dojdzie, a bank tego nie ujawni. Coś nie przypasowało i już 🙂

 6. a co to te 800zł, miało byc za 0 wszystko:
  Dla promocji “Pożyczka do 1000 zł z RRSO 0%”
  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 800 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 800 zł, 6 rat, w tym 5 miesięcznych równych rat w wysokości 133,33 oraz ostatnia wyrównawcza w wysokości 133,35 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 09.10.2018 r. na przykładzie reprezentatywnym. Promocja jest dostępna w okresie od 15.10.2018 r. do 30.11.2018 r.

 7. Mam na stronie wiadomość “weryfikacja potrwa chwilę dłużej
  wkrótce otrzymasz powiadomienie e-mail z decyzją” i tak od kilku dni. Coś nie tak z przelewem weryfikacyjnym. Czy próbować drugi raz od nowa czy czekać?

 8. Witam.
  Jak wpływa na zdolność kredytową wcześniejszą spłata kredytu? I czy kredyt na 3msc a na 6 msc różni się pod względem “punktów zaufania” w BIK?

  • Neutralnie. Natomiast na punkty w BIK lepiej wpłynie terminowa spłata przez 6 miesięcy.

 9. jako student,utrzymując się głównie ze stypendium raczej nie ma szans na otrzymanie pożyczki? widzę, że nawet nie ma opcji wybranie czegoś w podobie, gdzie w innych bankach socjal też jest traktowany jako dochód

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *