eurobank: łatwe 250 zł premii + 50 zł rabatu do Media Expert + 720 zł w ramach 5% moneyback

W ofercie eurobanku znajduje się ciekawa promocja zapewniająca 250 zł premii za założenie konta w pakiecie Active lub Prestige. Łączna premia podzielona jest na pięć miesięcznych bonusów po 50 zł. Głównym warunkiem uzyskiwania premii jest comiesięczne zapewnianie minimum 3 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł. Oprócz tego, możecie skorzystać z 5% moneyback od wybranych transakcji, ciekawych produktów oszczędnościowych oraz rocznego zwolnienia z opłat za prowadzenie rachunku oraz obsługi karty debetowej. 

 

 

Uczestnicy promocji

Uczestnikiem promocji może być osoba, która w okresie 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta dla osób fizycznych prowadzonego przez eurobank.

 

Jak założyć promocyjne konto

Aby wziąć udział promocji należy w okresie trwania akcji promocyjnej (czyli od 11 września 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku) wykonać zakupy w sklepie Media Expert (sklepy stacjonarne lub sklep internetowy) za minimum 50 zł i zachować dowód zakupu. Następnie w tym samym okresie wypełnijcie formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji, podając w nim: imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail oraz numer dowodu zakupu (paragonu lub faktury). Po wypełnieniu formularza zostaniecie przeniesieni do właściwego wniosku o konto. Należy go wypełnić do końca grudnia bieżącego roku. Pamiętajcie, aby zawnioskować również o kartę debetową.

Umowę o konto możecie podpisać przelewem inicjującym lub za pośrednictwem kuriera. Podpisanie umowy musi nastąpić do 15 stycznia 2018 roku. Jeśli zdecydujecie się złożyć wniosek w placówce, umowę musicie podpisać rzecz jasna w dniu złożenia wniosku, czyli do 31 grudnia 2017 roku. 

 

Warunki promocji

Premia za założenie konta podzielona jest na pięć części po 50 zł miesięcznie. Aby uzyskać zwrot w wysokości 50 zł miesięcznie należy zapewnić minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł (liczy się data wykonania płatności, a nie data ich zaksięgowania).

Spełnianie warunków promocji należy rozpocząć w ciągu dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy o konto. Niespełnienie warunku w jednym miesiącu nie ma wpływu na wypłacanie nagród w kolejnych okresach, jednak premia za dany miesiąc po prostu Wam przepadnie. Wypłata premii następuje do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym zapewniliście transakcje. Premie zwolnione są z opodatkowania.

W ramach promocji przewidziany jest również dodatkowy bonus w postaci kodu rabatowego o wartości 50 zł do wykorzystania w Media Expert. Kod otrzymacie SMS-owo po spełnieniu warunków dla pierwszego miesiąca promocji. Minimalna wartość zamówienia umożliwiająca skorzystanie z kodu to 750 zł.

 

Ważnym elementem promocji jest również 12-miesięczne zwolnienie z opłat za prowadzenie konta oraz obsługę karty debetowej, a także zwrot prowizji za udzielenie limitu w koncie (jeśli z niego skorzystacie). W przypadku karty debetowej opłata co prawda będzie pobrana, aczkolwiek bank zwróci ją Wam do 15. dnia kolejnego miesiąca po pobraniu opłaty (warto zatem utrzymywać na koncie nieco gotówki).

Szczegóły: Regulamin promocji “Konto z Media Expert”.

 

Moneyback 5% za płatności kartą

Po założeniu konta oraz przystąpieniu (online, w oddziale lub na infolinii) do promocji “Rodzina i Przyjaciele” nabywacie prawo do otrzymywania 5% zwrotu z tytułu płatności kartą. Moneyback naliczany jest za wydatki w wybranych kategoriach: sport, rozrywka, rekreacja. Szczegółowy wykaz kategorii, za które otrzymacie zwrot znajdziecie w załączniku do regulaminu. Najciekawsze z nich to między innymi: linie lotnicze, koleje, linie autobusowe, hotele, ośrodki wypoczynkowe, restauracje, bary, kina, teatry, muzea, pływalnie, czy inne obiekty sportowe. Transakcje mogą zostać wykonane zarówno w kraju i za granicą. Mogą to być tradycyjne płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i płatności Internetowe (a nawet drogą pocztową lub telefonicznie). Maksymalny zwrot wynosi 60 zł miesięcznie, czyli do 720 zł rocznie. Szczegóły promocji w regulaminie moneyback.

 

Lokata logujesz – lokujesz

Lokata dostępna jest dla osób, które aktywują bankowość mobilną eurobanku (aplikację eurobank mobile) na swoim pierwszym urządzeniu mobilnym – tylko przez 7 dni od daty tej aktywacji. 

  • Oprocentowanie stałe: 3,5% w skali roku
  • Okres trwania lokaty: 1 miesiąc
  • Kwota lokaty: od 200 zł do 10000 zł

Ponadto możecie skorzystać z konta oszczędnościowego Ekstra Zysk na 2,5% w skali roku dla kwoty do 30.000 zł.

 

Szczegóły kont w eurobanku

Jak wcześniej wspomniałem uczestników promocji obowiązuje 12-miesięczne zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i kartę debetową. Inne ważne opłaty to 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł (dotyczy obu pakietów kont). W przypadku niższych kwot opłata wynosi 1,90 zł. Konto Prestige oferuje dodatkowo bezprowizyjne wypłaty gotówki z bankomatów zagranicznych.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Lokata Bezkarna na 3,5% w skali roku + 50 zł bonusu
 
Citi Handlowy: 400 zł premii na start z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
200 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

3 Comments

  1. pytanie co można kupić za 50 zł sensownego aby nie wydawać niepotrzebnie.. szkoda że nie stacja benzynowa 😀

  2. No tak, jeszcze pytanie: moneyback 5% jest 720zł/max rocznie, tzn. że obowiązuje on permanentnie na tym koncie? Nie ma określonych miesięcy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *