Pośrednik kredytowy FinAi oraz Credit Agricole: darmowy kredyt powitalny z RRSO 0% dla kwoty 3000 zł na okres 12 miesięcy – w pełni online!

Na blogu pojawia się nowy gracz! Platforma internetowa FinAi, bo o niej mowa to nowoczesny pośrednik kredytowy online, zapewniający dostęp do ofert w czasie rzeczywistym. FinAi nie jest jednak typową porównywarką kredytów, odsyłającą nas na strony banków, gdzie informacje mogą się ostatecznie nieco różnić. W przypadku FinAi, cały proces kredytowy odbywa się “wewnątrz serwisu”, co oszczędza czas i gwarantuje warunki przedstawione w kalkulacji. W celu przetestowania platformy możecie skorzystać ze świetnej promocji organizowanej wraz z Credit Agricole. W ramach darmowego kredytu powitalnego, do wzięcia jest nawet 3000 zł i to na okres do 12 miesięcy. Kredyt nie jest obarczony żadnymi kosztami typu prowizja, czy też ubezpieczenie. Dzięki temu RRSO wynosi okrągłe 0%, zaś wy spłacacie wyłącznie raty kapitałowe, bez żadnych odsetek. Stali bywalcy bloga stwierdzą, że tego typu akcja była już analizowana i jest cały czas dostępna. Owszem, aczkolwiek korzystając z pośrednictwa FinAi, uzyskacie dwie ogromne korzyści. Po pierwsze, proces odbędzie się w pełni online (umowę potwierdzicie SMS-em), bez potrzeby udawania się do placówki. Po drugie, w promocji FinAi nie musicie zakładać konta osobistego w Credit Agricole! Kredyt możecie spłacać z konta w dowolnym banku! Podsumowując, nie ruszając się z domu polepszycie swój scoring w BIK bez żadnych kosztów, zaś uzyskane środki będziecie mogli pomnażać na lokacie lub koncie oszczędnościowym.

 

 

Konkrety na początek, czyli na jakich warunkach udzielany jest kredyt powitalny od Credit Agricole?

Promocyjne warunki, a mianowicie:

 • prowizja na poziomie 0% oraz
 • oprocentowanie stałe równe 0% w skali roku,

obowiązuje w przypadku okresu do 12 miesięcy. Kwota na jaką możecie zaciągnąć kredyt wynosi maksymalnie 3000 zł. W przypadku chęci spłaty kredytu przed czasem, bank nie pobierze z tego tytułu żadnej opłaty. Co ważne, Credit Agricole nie wymaga korzystania z ubezpieczenia kredytu

W przypadku zaciągnięcia kredytu na 3000 zł, na 12 rat, miesięczna rata wyniesie 250 zł. Spłacacie sam kapitał, bez jakichkolwiek opłat, czy odsetek.

Oprócz tego, wpłacając kwotę pożyczki na konto oszczędnościowe, dodatkowy dochód zostanie wygenerowany pieniędzmi uzyskanymi od banku. Zgodnie z ideą bloga, pamiętajcie, iż środki udzielone przez bank nie podlegają konsumpcji. Ich głównym celem jest wyłącznie zbudowanie pozytywnej historii w BIK-u.

 

Uczestnictwo w promocji oraz kto może uzyskać kredyt powitalny?

Preferencyjne warunki kredytu na powitanie dostępne są dla klientów, którzy dotychczasowo nie posiadali w Credit Agricole jakiegokolwiek produktu kredytowego. Mówiąc prościej, wystarczy, że nigdy dotychczasowo nie zaciągaliście w Credit Agricole jakiejkolwiek pożyczki lub kredytu, by móc wziąć udział w niniejszej promocji. Zatem nawet obecne posiadanie dowolnego innego produktu (na przykład lokaty lub konta osobistego) nie wyklucza Was z udziału w promocji kredytu powitalnego.

 

O kredyt mogą starać się osoby zatrudnione w ramach umowę o pracę, umowę zlecenie/dzieło, emeryci i renciści, osoby prowadzące gospodarstwo rolne oraz uzyskujące dochody z innych tytułów. Jeśli posiadacie umowę czasową, musi ona wynosić minimum 6 miesięcy. Jeśli umowa jest dłuższa niż 6 miesięcy, ale krótsza niż 12 miesięcy, wówczas umowa kredytu nie może być dłuższa od waszej umowy zatrudnienia. Natomiast w przypadku posiadania umowy na co najmniej 12 miesięcy (lub na czas nieokreślony), będziecie mogli zaciągnąć kredyt na pełny rok.

 

Powitalny kredyt gotówkowy od Credit Agricole na platformie FinAi

Aby móc skorzystać z promocji, na początek należy zarejestrować się na platformie FinAi za pośrednictwem dedykowanej strony promocji. Już na tym etapie możecie ustalić jakiej wartości kredyt i na jak długo chcecie uzyskać (później będziecie mogli to edytować). Jako, że kredyt jest darmowy, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór stawki maksymalnej, czyli 3000 zł. Okres kredytowania również wybierzcie z górnej półki (12 miesięcy), ponieważ im dłuższy kredyt, tym lepiej może to wpłynąć na scoring. Po kliknięciu w Zarejestruj się i złap okazję, załóżcie konto w FinAi oraz potwierdźcie rejestrację klikając w link wysłany na maila. Podczas rejestracji nie ma potrzeby wyrażania zgód marketingowych. Wystarczy tylko drugi i trzeci checkbox, zaś pierwszy jest fakultatywny. Po potwierdzeniu rejestracji, FinAi zapyta Was o kwestie dochodowe i wydatkowe. Proces ten jest bardzo przejrzysty, dlatego poradzicie sobie z nim bez trudu 🙂

 

Na końcu musicie zweryfikować swoją tożsamość. W tym celu posłuży wykonanie selfie twarzy oraz zdjęcia dowodu osobistego. Jest to coraz popularniejsza forma weryfikacji tożsamości stosowana między innymi przez banki N26 i Pekao S.A., czy też fintech Revolut. W tym celu FinAi poprosi Was o numer telefonu, na który zostanie wysłany link do pobrania aplikacji mobilnej niezbędnej w porcesie weryfikacji. Weryfikacja jest bardzo sprawna. Na początek ustalacie pin do aplikacji i zaznaczacie odpowiednie zgody. Następnie waszym zadaniem będzie wykonanie zdjęcia dowodu osobistego z obu stron, a także zdjęcia swojej twarzy. Całość trwa około minuty, a aplikacja bardzo intuicyjnie podpowiada co należy zrobić. Po dokonaniu prawidłowej weryfikacji, możecie wrócić do swojego wniosku na komputerze. Teraz pozostanie już tylko potwierdzenie danych adresowych oraz ostateczne potwierdzenie parametrów kredytu. Przypominam, iż najbardziej optymalną opcją będzie kredyt na 3000 zł, na 12 rat w kwocie po 250 zł. Na koniec FinAi może Was poprosić o przesłanie wyciągów z konta, potwierdzających otrzymywane dochody i/lub wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł.

 

Po wypełnieniu wniosku, FinAi przestawi Wam dostępne oferty. Oprócz oferty promocyjnej Credit Agricole, z pewnością otrzymacie również inne, standardowe propozycje pozostałych banków. Po wyborze danego kredytu, umowę podpiszecie za pośrednictwem SMS-a. Zaraz po przyznaniu pożyczki i zawarciu umowy, środki zostaną przelane ekspresowo na wasze konto w dowolnym banku. Harmonogram spłaty oraz pozostałe dokumenty dostępne będą w panelu FinAi, a także otrzymacie je mailowo.

 

Do Was należy wybór formy spłaty kredytu. Może to być automatyczna spłata z konta w Credit Agricole (jeśli takie posiadacie), polecenie zapłaty lub samodzielna spłata z konta w innym banku (tradycyjnym przelewem lub zleceniem stałym).

 

Z promocji możecie skorzystać do 30 września 2019 roku.
Szczegóły w regulaminie promocji “Kredyt 0%”.

 

 

 

 

Po co w ogóle zaciągać darmowy kredyt?

W tym miejscu zastanówmy się jaki jest w ogóle sens zaciągania darmowej pożyczki. Ja znalazłem trzy cele, którymi można tłumaczyć skorzystanie z niniejszej promocji:

 • polepszenie zdolności kredytowej – cel główny,
 • ulokowanie środków z kredytu na rachunku oszczędnościowym – cel dodatkowy,
 • praktyczna nauka zaciągania i spłacania kredytu – cel dodatkowy.

 

Jeżeli planujecie w przyszłości zaciągnąć jakieś duże i ważne zobowiązanie (zapewne będzie to kredyt hipoteczny), warto abyście “zaistnieli” w bazach Biura Informacji Kredytowej. Na wielu forach internetowych możemy znaleźć porady typu:

weź cokolwiek na raty lub niedużą pożyczkę, by niewielkim kosztem (prowizja, odsetki, ubezpieczenie) zbudować sobie podstawową historię kredytową.

W związku z tym, darmowy kredyt od Credit Agricole będzie ku temu jeszcze lepszą okazją, ponieważ polepszenie scoringu odbędzie się bezkosztowo. Oczywiście wyłącznie terminowa spłata kredytu polepszy wasz scoring. Jeśli nawet przypadkowo zapomnicie o terminowej spłacie, może to Was kosztować “punkty zaufania” w BIK-u. Pamiętajcie jednak, aby pożyczkę koniecznie spłacić jeszcze przed wnioskowaniem o kredyt hipoteczny. W ten sposób powiększycie swoją zdolność kredytową w danej chwili.

 

Teraz cel numer dwa, czyli ulokowanie środków uzyskanych z kredytu na wybranym produkcie oszczędnościowym. Nie da się ukryć, iż suma odsetek w tym przypadku nie będzie powalająca. Jednak, skoro środków uzyskanych z kredytu i tak nie przeznaczycie na konsumpcję – warto skorzystać z nadarzającej się okazji do uzyskania dodatkowego dochodu.

 

Na koniec ostatni cel, czyli przetestowanie czym jest kredyt, jak się go spłaca, jak wygląda harmonogram spłat, umowa kredytowa i tak dalej. Darmowy kredyt możecie potraktować zatem w celach edukacyjnych. Na żywym organizmie wyrobicie sobie nawyk regularnego spłacania rat kredytowych, który może się Wam przydać w przyszłości.

 

 

Jak sprawdzić swój scoring w BIK-u?

Jeśli macie chęć dowiedzieć jak obecnie wygląda wasza sytuacja w BIK-u, załóżcie konto na platformie BIK. Już za 39 zł otrzymacie raport, który rozjaśni Wam aktualną sytuację kredytową. Raport będzie zawierał ocenę punktową, wskaźnik kondycji finansowej oraz historię dotychczasowych zobowiązań)

 

 

Jak działa platforma FinAi?

Platforma kredytowa FinAi zadebiutowała w czerwcu 2018 roku. Nie jest to jednak typowa porównywarka kredytów, jakie dotychczas znaliśmy. Tradycyjne porównywarki odsyłają nas na strony banków, gdzie odbywa się cały proces kredytowy. Mało tego, zawierają one ogólne informacje, które mogą się różnić w zależności od klienta. W przypadku FinAi wszystkie działania odbywają się w ramach platformy. Oferty są “zasysane” od banków, dlatego nie różnią się od tych, zaciąganych bezpośrednio w danej instytucji.

Z racji, iż cała procedura odbywa się w pełni online, pieniądze wypłacane są bardzo szybko (poprzez przelew ekspresowy). Bardzo ciekawa jest również forma porównywania kredytów. Na początku podajecie wszelkie niezbędne dane, by potem banki niejako biły się o wasze względy, przedstawiając swoje spersonalizowane oferty. Oczywiście ostateczny wybór będzie należał do Was. Jednak dzięki FinAi w przejrzysty i rzetelny sposób sprawdzicie, która propozycja jest najkorzystniejsza. 

Ważnym punktem w działalności platformy FinAi jest jej niezależność od banków. Mówiąc prościej, właścicielem platformy nie jest jakakolwiek instytucja finansowa. Obecnie w ramach platformy możecie uzyskać pożyczkę od 4 banków: Credit Agricole, eurobank, InBank oraz Nest Banku.

 

 

 

 

Dlaczego bankowi to się opłaca?

Szukając haczyków (lub dziury w całym) moglibyśmy spodziewać się sytuacji, w której Credit Agricole wyzeruje jedną opłatę, po czym odbije ją sobie w przypadku innej, na przykład prowizji. Oferta jednak promowana jest jako “oto kredyt, który nic nie kosztuje”, dlatego wszelkie ukryte koszty byłyby strzałem w kolano ze strony banku. Domyślnie, klient, który weźmie kredyt na powitanie ma być zadowolony, tak by w przyszłości ponownie skorzystał z oferty banku lub pośrednika kredytowego.

W rzeczywistości, to do Was będzie należeć ostateczna decyzja, czy ponownie skorzystacie z innych produktów Credit Agricole lub kredytów oferowanych za pośrednictwem serwisu FinAi, czy też poprzestaniecie na samej darmowej pożyczce na start.

 

 

RRSO, czyli co?

Skrót RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania. Wskaźnik ten zawiera wszystkie skumulowane koszty kredytu. RRSO obowiązkowo jest podawane w przypadku każdej pożyczki, tak by klient mógł łatwo porównać różne oferty (zawarte tu są całkowite koszty kredytowania). W związku z tym, że wszelkie koszty związane z darmowym kredytem w Credit Agricole wynoszą 0% (lub 0 zł), RRSO również wynosi 0%, co jest potwierdzeniem braku ukrytych opłat.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 000 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł), 12 miesięcznych równych rat w wysokości 250,00 zł. Kalkulacja z 05.05.2019 r. na przykładzie reprezentatywnym.

Promocja „ Kredyt 0%” trwa do 30.09.2019 r.

Z promocji może skorzystać klient, który założy konto na Platformie FinAi i w czasie jej trwania zawrze umowę kredytu gotówkowego z Credit Agricole Bank Polska S.A. w kwocie do 3 000 zł z okresem kredytowania do 12 miesięcy oraz zapozna się z regulaminem promocji i zaakceptuje jego warunki. Z promocji mogą skorzystać tylko jeden raz klienci, którzy nie byli stroną umowy o produkt kredytowy z Credit Agricole Bank Polska S.A.

Warunki promocji opisane są w Regulaminie dostępnym na www.finai.pl

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Revolut: 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej!
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
251 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

15 Comments

  • Przesłanie wyciągów za 6 miesięcy pozwoli na udokumentowanie wpływów na konto z tytułu uzyskiwanych dochodów. Standardowa procedura 🙂

 1. nie dostalem kredytu – farsa

  da sie zmienic jakos wniosek ? z 3000 na 12 miesiecy np. na 2000 na 10 ?
  Nie widze takiej opcji

 2. W artykule jest błąd. Z tej formy kredytu nie mogą skorzystać osoby z DG. Wyskakuje komunikat, że ta forma uzyskiwania przychodów jest jeszcze nieobsługiwana.

  • Dzięki za info. W standardowym kredycie bezpośrednio od CA była taka możliwość. Zweryfikuję to u organizatora 🙂

 3. “Aby móc skorzystać z promocji, na początek należy zarejestrować się na platformie FinAi za pośrednictwem .”

  Czy w tym zdaniu czegoś nie brakuje?

  • U mnie wyświetla się prawidłowo:

   “Aby móc skorzystać z promocji, na początek należy zarejestrować się na platformie FinAi za pośrednictwem dedykowanej strony promocji.”

    • Polecam Google Chrome i wyłączenie adblocka (na czas wysłania wniosku) oraz wyczyszczenie cookies przed składaniem wniosku. Wiedza ta przydaje się przy każdej promocji z “dedykowaną stroną:.

 4. Witam. Czy jest jakiś inny sposób by przesłać im skan dowodu osobistego i selfie. Za każdym razem (a robię to od pół godziny robi mi zdjęcia nieczytelne). Nawet ułożyłem telefon na płaskim, by nie miał on kontaktu z dłońmi podczas robienia zdjęcia, ale dalej to nie pomaga). Ktoś ma jakąś radę, co powinienem zrobić by te zdjęcia wyszły?

  • Robić zdjęcia na parapecie na który pada naturalne światło słoneczne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *