Getin Bank: 3% w skali roku do 200.000 zł na koncie oszczędnościowym oraz masa promocji dla nowych i obecnych klientów banku

Getin Bank idzie za ciosem. Oprócz całego pakietu promocji, o którym pisałem tutaj, Getin postanowił podwyższyć promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym do 3% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywać przez pierwsze 3 miesiące. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci zielonego banku.

 

 

Konto oszczędnościowe na 3% w skali roku

Preferencyjne oprocentowanie oferowane jest w ramach X edycji promocji “na nowe środki”, która trwa od 11 czerwca 2018 roku do 31 lipca 2018 roku. Aby móc skorzystać z promocji należy posiadać lub założyć konto osobiste w Getin Banku. W tym drugim przypadku polecam promocję z 100 zł premii na start oraz 250 zł w programie poleceń. Dodatkowym warunkiem umożliwiającym skorzystanie z promocji jest wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług Getin Banku za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną. 

W przypadku nowych klientów, promocją objęte są środki od pierwszej złotówki, przez 3 pierwsze miesiące. Nadwyżka ponad 200.000 zł oprocentowana jest na standardowych warunkach, zgodnie z tabelą oprocentowania. Dodatkowo, pierwsze 10.000 zł może być objęte ofertą specjalną zapewniającą 3,5% w skali roku. Więcej na temat tej promocji pisałem tutaj.

 

ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE

 

W przypadku dotychczasowych klientów, promocyjne oprocentowanie obowiązuje wyłącznie dla nowych środków. W tym miejscu warto przytoczyć kilka niezbędnych terminów z regulaminu promocji.

Data Salda początkowego – dzień wyliczenia Salda początkowego dla Uczestnika określony jako 6.06.2018 r.

Nowe środki – środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po Dacie Salda początkowego stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych.

Produkty depozytowe – rachunki oszczędnościowe, rachunki terminowych lokat oszczędnościowych, rachunki przejściowe służące do zakładania Lokat oraz indywidualne konta emerytalne prowadzone przez Bank w złotych, których Uczestnik jest właścicielem lub współwłaścicielem.

 

A teraz wyjaśniamy. Sprawdzacie ile środków mieliście na wymienionych produktach depozytowych 6 czerwca 2018 roku. Oprocentowanie 3% w skali roku będzie obowiązywało dla nadwyżki (środków przelanych z zewnątrz) wpłaconej od 7 czerwca 2018 roku. “Stare środki” będą natomiast pracowały według standardowej stawki. Jeśli w dniu bazowym mieliście niewiele środków na produktach depozytowych, wówczas większość wpłaconej gotówki będzie pracować na preferencyjny procent.

Regulamin zawiera dodatkowo wykluczenie dla obecnych klientów:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 11.06.2018 r. do 31.07.2018 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Szczegóły – regulamin X edycji promocji “Na nowe środki”.

 

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. W ciągu miesiąca możecie wykonać również jeden darmowy przelew wychodzący. Każdy kolejny wiąże się z opłatą równą 9 zł.

 

ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Millennium, czyli nawet 300 zł do zdobycia
 
BNP Paribas: 350 zł premii na start za założenie konta osobistego
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

2 Comments

  1. Obecnie korzystam z wcześniejszej promocji na koncie oszczędnościowym Getin banku tzn. 2,5% w skali roku do kwoty 200000 zł przez 4 miesiące.
    Ale co w sytuacji gdy zdecyduję się przelać dodatkowe środki na to konto?
    Nowe środki będą oprocentowane na 3% w skali roku ale jakim procentem będą oprocentowane te wcześniejsze środki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *