Getin Bank: 3,5% w skali roku (przez 12 miesięcy) na koncie oszczędnościowym do 10.000 zł

W Getin Banku ruszyła promocja w ramach której możecie skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym i to przez okres 12 miesięcy. Akcja promocyjna skierowana jest do osób, które otworzą jedno z kont dostępnych w ofercie Getin Banku oraz będą zapewniać regularne wpływy na ROR w kwocie co najmniej 1500 zł. Oprócz tego do waszej dyspozycji będzie szereg innych korzyści oferowanych przez Getin Bank: konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dla nowych środków (do 200.000 zł), 800 punktów powitalnych w programie MasterCard Priceless Specials (wymienialnych przykładowo na bilet do Cinema City), karta kredytowa z 150 zł premii na start oraz darmowy kredyt gotówkowy do 2000 zł.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Akcja skierowana jest do osób nieposiadających ROR w Getin Banku od 1 maja 2017 roku do 10 maja 2018 roku. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest założenie Konta Proste Zasady, Konta Osobistego Noble lub Konta Osobistego Noble Private Banking wraz z wyrażeniem zgód marketingowych. Promocja trwa od 11 maja 2018 roku do 31 sierpnia 2018 roku.

 

Złóż wniosek o Konto Proste Zasady

 

Warunki promocji

Preferencyjne oprocentowanie dla kwoty do 10.000 zł będzie obowiązywało przez kolejne 12 miesięcy, licząc od dnia przystąpienia do oferty. Warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania jest wpływ wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1500 zł w danym miesiącu oraz nieprzerwane posiadanie aktywnego konta wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi na Tak. Na szczęście regulamin dość liberalnie precyzuje definicję wynagrodzenia:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 500 zł…

Promocyjne odsetki zostaną wypłacone osobno, do 15. dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Nadwyżka ponad 10.000 zł będzie oprocentowana zgodnie z aktualną tabelą oprocentowania. Przez 4 pierwsze miesiące skorzystacie dodatkowo z promocji “Na nowe środki” zapewniającej oprocentowanie 2,5% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł.

Szczegóły w:

 

Złóż wniosek o Konto Proste Zasady

 

Szczegóły Konta Proste Zasady

Wystarczy, że w danym miesiącu wykonacie jedną płatność kartą, a w zamian otrzymacie:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę debetową,
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
  • 0 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie banku,
  • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie,
  • więcej w tabeli opłat i prowizji.

W przypadku niewykonania co najmniej jednej płatności kartą, bank pobierze opłatę ryczałtową w wysokości 8 zł miesięcznie. Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,6% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

Ogólnie rzecz biorąc, korzystając w dość tradycyjny sposób z usług Getin Banku, nie zapłacicie ani złotówki z tytułu posiadania konta. Czy jest to dobry kandydat na “główny rachunek”? Myślę, że tak, szczególnie dla osób, które lubią korzystać z gotówki. Darmowe bankomaty stają się pomału rarytasem, dostępnym w coraz mniejszej liczbie banków.

 

Warto również wspomnieć o innej wartości dodanej, jaką niesie za sobą posiadanie Konta Proste Zasady. Chodzi o pakiet assistance, któremu bank nadał imię Pakietu Niezawodnego. Pakiet ten umożliwia skorzystanie z nagłej pomocy medycznej oraz assistance domowego. Pomoc medyczna obejmuje między innymi wizytę domową lekarza lub pielęgniarki, telefoniczną konsultację medyczną, dostawę podstawowych artykułów spożywczych, transport medyczny, czy pomoc domową. Assistance domowy sprawdzi się w przypadku potrzeby wizyty specjalisty AGD RTV, ślusarza, IT, pomocy sprzątającej, czy też dozoru mienia. Szczegóły dotyczące limitów znajdziecie w karcie produktu Pakiet Niezawodny oraz Warunkach Ubezpieczenia.

Przez pierwsze 6 miesięcy Pakiet Niezbędny będzie dla Was w zupełności darmowy. Później składka miesięczna wynosi 6 zł. Będzie ona pobrana z konta automatycznie. Jeśli będziecie chcieli zrezygnować z pakietu, możecie to zrobić poprzez infolinię banku. Więcej na temat pakietu na stronie banku.

 

Złóż wniosek o Konto Proste Zasady

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
mBank: 300 zł łatwej premii na start z eKontem
 
PKO BP: voucher 100 zł do Allegro z Kontem dla Młodych
 
Citi Handlowy: voucher 300 zł do Hebe z kartą kredytową Simplicity
 
Darmowe konto internetowe Citi Priority z 150 zł premii
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
ING Bank Śląśki: nawet 290 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
Łatwe 200 zł premii za założenie konta w Banku Millennium
 
200 zł do wydania w IKEI z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *