Getin Bank: Lokata mobilna na 4% w skali roku (do 20.000 zł, na okres 3 miesięcy), 50 zł premii na start oraz bilety do kina Cinema City

Dobra zmiana w Getin Banku! Po tym jak jakiś czas temu, Getin Bank podniósł oprocentowanie lokaty z 3% na 4% w skali roku, tak teraz został wydłużony okres deponowania środków z 2 na 3 miesiące. Dzięki temu lokatę mobilną śmiało możemy uznać za najlepszy depozyt na rynku. Nowi klienci oprócz dobrego oprocentowania, otrzymają 50 zł bonusu na start. Warto jednak pamiętać, iż akcja z premią potrwa wyłącznie do 31 stycznia 2019 roku  promocja została przedłużona do 30 kwietnia 2019 roku! Aby zdobyć premię należy co prawda założyć konto, aczkolwiek można je później łatwo zamknąć poprzez bankowość internetową. Jeśli 20.000 zł, jakie można ulokować na lokacie mobilnej to dla Was nadal za mało, kolejne środki będziecie mogli ulokować na Lokacie na Nowe Środki oraz na koncie oszczędnościowym. Oba produkty oprocentowane są na 3,5% w skali roku i posiadają bardzo wysokie limity środków. Dodatkowo, wyrabiając kartę debetową, otrzymacie punkty powitalne Priceless Specials, wymienne przykładowo na bilety do kina Cinema City. Na koniec, program poleceń, czyli możliwość zdobycia nawet 500 zł za polecanie oferty Getin Banku swoim bliskim.

 

Konkrety na początek 🙂

 • Lokata Mobilna oprocentowana na 4% w skali roku,

 • Kwota lokaty: 500 zł – 20.000 zł,

 • Okres: 3 miesiące,

 • Bonus 50 zł bez względu na fakt skorzystania z lokaty,

 • Konto oszczędnościowe na 3,5% w skali roku (do 410.000. zł), 

 • Możliwość założenia Lokaty na Nowe Środki na 3,5% w skali roku dla kwoty do 1 miliona złotych,

 • Bilety do kina Cinema City w promocji Mastercard Priceless Specials.

 

Uczestnicy promocji – 50 zł premii na start

Ogromnym plusem promocji jest bardzo krótki okres karencji, czyli data definiująca nowego klienta. Mianowicie, aby wziąć udział w akcji, wystarczy na dzień 1 listopada 2018 roku nie posiadać jakiegokolwiek konta osobistego w Getin Banku. Posiadanie innego produktu, jak na przykład samego kredytu, karty kredytowej, czy lokaty nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

 

Jak założyć konto w promocji?

W celu skorzystania z promocji na początek należy założyć konto osobiste. Jeśli nie nosiliście się z zamiarem otwierania kolejnego konta, już uspokajam. Po pierwsze, nie musicie udawać się do placówki (umowę dostarczy Wam kurier), zaś  po drugie, uniknięcie wszelkich opłat związanych z rachunkiem jest bardzo proste. Wniosek o promocyjne konto dostępny jest na dedykowanej stronie banku (na stronie promocji zawarta jest informacja również o dodatkowej promocji związanej z kontem oszczędnościowym). Podczas wypełniania wniosku, wyraźcie zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych Getin Banku (w tym przesyłanie informacji handlowych). Promocja z premią na start trwa do 31 stycznia 2019 roku 30 kwietnia 2019 roku.

 

Kluczowym elementem uczestnictwa w promocji jest wpisanie na drugiej stronie wniosku kodu polecenia. Wpisanie kodu gwarantuje Wam odbiór 50 zł premii po spełnieniu pozostałych warunków promocji. Kod polecenia otrzymacie pisząc do mnie poprzez zakładkę Kontakt. Wystarczy, że w tytule i treści wiadomości napiszecie “kod polecenia Getin Bank” lub podobną frazę. Kody staram się wysyłać jak najszybciej, maksymalnie w ciągu kilku godzin. Poniżej screen z wniosku przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod polecenia.

 

 

 

Po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane. Umowa może być do Was dostarczona już kolejnego dnia roboczego! Kurier firmy TNT przyjedzie pod wskazany przez Was adres (można to doprecyzować z konsultantem), do domu, szkoły, pracy, gdzie tylko będzie Wam wygodnie podpisać umowę.

 

Jakie warunki należy spełnić, by odebrać 50 zł bonusu

Po otwarciu konta, wystarczy, że przez 3 kolejne pełne miesiące będziecie zapewniali wpływy na konto w kwocie co najmniej 1000 zł. Może to być przykładowo wpływ z rachunku osobistego w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank. Przelew z waszego konta w innym banku bez problemu spełni warunki promocji! Dla przykładu, zakładając konto w styczniu, wpływy należy zapewnić w lutym, w marcu oraz w kwietniu, zaś zgodnie z naszym przykładem, wypłata premii nastąpi w maju 2019 roku.

 

Jak założyć Lokatę Mobilną na 4% w skali roku?

Po podpisaniu umowy przyjdzie czas na założenie Lokaty Mobilnej. Aby to zrobić, na początek zainstalujcie aplikację mobilną. Oczywiście jest ona dostępna na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne. Następnie po zasileniu konta, przejdźcie do zakładki Lokaty, a następnie wybierzcie Lokatę Mobilną na 4% w skali roku. Z lokaty możecie skorzystać jednorazowo, ma ona charakter nieodnawialny. Oznacza to, iż po terminie zapadalności, środki powędrują z powrotem na wasze konto.

 

Lokata na Nowe Środki oraz Konto Oszczędnościowe

Jak wspominałem we wstępie, oba produkty oprocentowane są na bardzo dobre 3,5% w skali roku. Szeroko na ich temat opowiadałem w dedykowanym artykule. W tym miejscu wyłącznie zahaczę o technikalia. Lokatę na Nowe Środki będziecie już mogli założyć za pośrednictwem bankowości internetowej. W tym celu należy przejść do zakładki Lokaty, a następnie wybrać opcję e-Lokata na Nowe Środki VII – 6 edycja (4M). Okres lokaty to 4 miesiące. W ramach promocji możecie założyć tylko jedną e-Lokatę na nowe środki.

 

Jak odebrać bilety do kina sieci Cinema City?

Zakładając Konto Proste Zasady warto dodatkowo wyrobić kartę debetową Mastercard. Otóż rejestrując ją w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials, na start otrzymacie 1600 punktów powitalnych. Od razu możecie je wymienić na 2 bilety do kina sieci Cinema City. W ten sposób, wartość waszych bonusów rośnie o kolejne kilkadziesiąt złotych. 

Szczegóły na ten temat w regulaminie promocji (ważny od 1 lutego 2019 roku).

 

Otwórz konto z premią oraz lokatą na 4% w skali roku

.

100 zł premii dla polecających

Po założeniu konta, sami możecie polecać ofertę swoim bliskim. Za skuteczne polecenie konta otrzymacie 100 zł premii. Maksymalnie możecie polecić konto 5 osobom, co pozwala dorobić kolejne 500 zł. Aby zostać polecającym wygenerujcie kod polecenia w bankowości online (zakładka Oferty) lub w aplikacji mobilnej. Aby móc polecać konto, musicie wyrazić zgody marketingowe oraz na przekazywanie informacji handlowych. Po przekazaniu kodu, polecający powinien złożyć wniosek na tej stronie.

 

 

Konto Proste Zasady – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę (w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł),
 • 0 zł za obsługę karty/kart debetowej/debetowych, 
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie banku,
 • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie,
 • darmowy pakiet assistance Pakiet Niezawodny na 6 miesięcy.

Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,6% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

 

 

Jak zamknąć konto po odebraniu premii

Po odebraniu premii, konto możecie zamknąć w pełni online. Wniosek o zamknięcie rachunku dostępny jest w zakładce Oferta i wnioski, a następnie Obsługa. Po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dyspozycję. Z doświadczenia mogę Wam podpowiedzieć, iż konsultant zaproponuje Wam promocję zapewniającą 5% moneyback za płatności kartą lub BLIKIEM. Okres obowiązywania promocji to 6 miesięcy, zaś maksymalny zwrot to 30 zł miesięcznie. Oznacza to, iż łącznie do zdobycia jest nawet 180 zł. Miejmy nadzieję, iż oferta retencyjna będzie utrzymywana jak najdłużej 🙂

 

Ważne dokumenty:

 

Otwórz konto z premią oraz lokatą na 4% w skali roku

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Pekao S.A., czyli 200 zł na start
 
Credit Agricole: kredyt do 3000 zł z RRSO 0% na platformie FinAi
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
250 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
1700 zł premii w promocji iKonta Biznes od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

15 Comments

  • Skoro to takie sprytne, polecam również założyć bloga. 5 lat pisania, po 12 godzin pracy, bycie online 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu 🙂 Pozdrawiam

 1. Chyba po to też się prowadzi takiego bloga, żeby coś z tego mieć, to ludzka rzecz, za tyle poświęconych godzin i pracy zdecydowanie się należy. Poza tym w promocjach każdy coś zyskuje i wszyscy są zadowoleni, a to właśnie dzięki temu sprytnemu Panu. Jak ktoś nie chce brać udziału w promocjach i uważa to za stratę czasu i pieniędzy to po prostu niech nie czyta 😉

 2. Nie rozumiem – ktos znajduje fajne oferty, przedstawia je na ogolnie dostepnym forum i takie teksty?:( Wrrrr
  Panie Jacku – kawal dobrej roboty! Oby tak dalej! Czytuje Pana blog regularnie, nie komentuje, ale te komentarze mnie po prostu wkurzyly!

 3. Te wpływy na konto to jednorazowa kwota musi byc minimum 1000zł czy może być kilka mniejszych przelewów?

  • Jednorazowo 🙂 Później od razu (nawet tego samego dnia) środki możesz wypłacić z powrotem.

 4. Czy lokatę mobilną na 4% można założyć przed założeniem konta czy musze najpierw założyć konto i przyjąć kuriera?

 5. Co najpierw zrobić założyć lokate mobilną czy założyć konto proste zasady wrazz kontem oszczędnościowym? Czy do mobilnej wymagane jest posiadanie konta?

 6. Czy promocja z oprocentowaniem lokaty ma jakiś termin zakończenia, czy bank może ją z dnia na dzień wycofać bez ostrzeżenia?

 7. “Otóż rejestrując ją w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials, na start otrzymacie 1600 punktów powitalnych”

  Ja otrzymałem 100 punktów po rejestracji. Promocja się skończyła czy robię coś nie tak?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *