Nowe warunki promocji Priceless Specials w Getin Banku, czyli 1600 punktów powitalnych wyłącznie dla jednej karty debetowej

Po kilku seriach przedłużeń promocji punktów powitalnych, Getin Bank zmienia zasady gry. Od teraz, punkty będzie można otrzymać wyłącznie za jedną kartę debetową. To i tak niesamowite, że zielony bank dopiero teraz podjął takową decyzję. Nie jest tajemnicą, iż otrzymanie punktów za kilkanaście kart nie było zbyt dużym wyczynem. Ogólnie, dla standardowych klientów, punkty wymienne na 2 bilety do Cinema City będą bardzo miłym dodatkiem do darmowego Konta Proste Zasady. Oprócz tego mogą oni otrzymać 50 zł premii na start oraz skorzystać z Lokaty Mobilnej na 4% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł.

 

 

Zasady promocji

Niniejsza promocja trwa od 1 lutego 2019 roku do 31 marca 2019 roku. Jej uczestnikami mogą być osoby, które zawnioskowały o kartę debetową w trakcie trwania promocji lub przed jej startem, ale dotychczasowo nie zgłaszały jeszcze swojej karty do programu.

Rejestracja karty dostępna jest na dedykowanej podstronie Getin Banku. Pamiętajcie w tym miejscu również o wyrażeniu zgód na informację handlową. Oprócz rejestracji, waszym zadaniem będzie wykonanie minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę w ciągu 60 dni od dnia przystąpienia do programu.

Promocyjne punkty w programie Priceless Specials zostaną przydzielone w ciągu 14 dni roboczych, licząc od momentu wykonania piątej kwalifikowanej transakcji. Będziecie mogli je następnie wykorzystać w ciągu 3 miesięcy. Jeden uczestnik może otrzymać w promocji nie więcej niż jedną nagrodę.

Szczegóły w regulaminie promocji (ważny od 1 lutego 2019 roku do 31 marca 2019 roku).

 

A co z dotychczasowymi posiadaczami kart debetowych Getin Banku?

Co tu kryć, to już koniec eldorado dla osób, które posiadały po kilkanaście kart w Getin Banku. Teraz można uzyskać wyłącznie jedną nagrodę. Bank poświęcił temu dość długi zapis w regulaminie:

Jeden Uczestnik może otrzymać w Promocji nie więcej niż jedną Nagrodę (tj. niezależnie od liczby Umów o Kartę lub umów rachunku zawartych z Bankiem w okresie do 31.03.2019, Rachunków Programu Uczestnika, czy też liczby Kart Debetowych zarejestrowanych na Rachunku Programu, oraz niezależnie od tego ile zgód lub ile razy wyrazi zgodę lub zgody wskazane w pkt. 2 podpunkt 4) powyżej), co nie wyklucza możliwości uzyskania podobnych nagród w ramach innej promocji, np., w odniesieniu do kart kredytowych, jeżeli zostanie ona wprowadzona.

 

Czy jeśli zatem posiadacie już kartę lub karty debetowe w Getin Banku to otrzymacie punkty za wyrobienie jednej (kolejnej) karty debetowej? Moim zdaniem tak, ponieważ niniejsza promocja jest niezależna od poprzednich akcji. Być może mogę się mylić, ale kto nie spróbuje, ten się nie dowie.

O kolejną kartę debetową możecie zawnioskować w placówce banku. Wówczas od ręki otrzymacie kartę niespersonalizowaną, czyli bez waszego imienia i nazwiska (lepiej takich kart nie gubić). Innym rozwiązaniem jest zawnioskowanie o kolejną kartę poprzez bankowość online. W tym celu wchodzimy w zakładkę Oferta i wnioski, po czym scrollujemy niżej do kart debetowych. Zwróćcie uwagę, iż karty VISA i Mastercard są bardzo podobne, a tylko te drugie biorą udział w promocji. Od siebie dodam, iż na Google Chrome mam problem z zaakceptowaniem zgód, pod koniec wniosku. W przeglądarce Edge przechodzi bez problemu. Karty: sticker (naklejka), DCVC oraz Display są dodatkowo płatne. Sticker kosztuje 10 zł, zaś dwie pozostałe aż 50 zł, dlatego lepiej je sobie darować. Karty zostaną dostarczone pocztą w przeciągu kilku dni roboczych, po czym będziecie mogli je aktywować w bankowości online.

Jeśli macie kilka kart Getin Banku, warto skonsolidować ich salda punktowe w jedno konto. Łączenie kont punktowych dostępne jest mailowo lub na infolinii.

 

Nie jestem klientem Getin Banku

 W takim razie warto nim zostać! Na start otrzymacie 50 zł premii. Polecając konta znajomym na wasze konta powędruje kolejne 100 zł za skuteczne polecenie rachunku (maksymalnie 500 zł). Oczywiście wasi znajomi również otrzymają 50 zł na start oraz możliwość zgarnięcia biletów. 

Jeśli chodzi o ofertę oszczędnościową, do waszej dyspozycji są:

  • lokata mobilna na 4% w skali roku do 20.000 zł,
  • lokata na nowe środki na 3,4% w skali roku do 1 miliona zł,
  • konto oszczędnościowe na 3,5% w skali roku do 400.000 zł.

Szczegóły w artykule dotyczącym konta osobistego.

 

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami!

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Pekao S.A., czyli 200 zł na start
 
Credit Agricole: kredyt do 3000 zł z RRSO 0% na platformie FinAi
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
250 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
1700 zł premii w promocji iKonta Biznes od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

4 Comments

  1. Dostałem powitalne 100 punktów 4.lutego, powitalnego emaila 5.lutego, ale nijak nie mogę znaleźć, że wnioskowałem w styczniu i czy obejmuje mnie styczniowa edycja. Czy te 100pkt 4.lutego świadczy, że jestem (w styczniowej), czy nie?

  2. brakuje mi robota do kolekcji:( bo gnom który wydawał mi karty na okaziciela myślał że to wzór maszyny a nie robot i maszyny mam podwójne 🙁 chyba tylko visa może mnie uratować.

  3. Czy ktoś testował tę promkę?
    Naliczyło punkty za jeszcze jedną kartę zamówioną w lutym. Pobrało opłatę za wydanie 5-tej lub kolejnej karty?

  4. mogę potwierdzić 1600 pkt za 5 tranzakcji dostałem dla nowej karty (oczywiście w poprzedniej akcji udział brałem wielokrotnie)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *