Po 40 zł premii dla poleconego i polecającego w programie poleceń Google Pay, do zdobycia nawet 440 zł premii (w ramach sklep Play)

Kilka dni temu informowałem Was o promocji Google Pay, zapewniającej 40 zł premii do wykorzystania w Google Play. Okazuje się, iż ruszyła o wiele lepsza promocja, a mianowicie program poleceń Google Pay. Polecając znajomym usługę Google Pay, zarówno polecony, jak i polecający otrzymają po 40 zł premii na zakupy w sklep Play. Aplikację można polecić maksymalnie 10 osobom. W ten sposób możecie zgarnąć 440 zł ( 40 zł na start oraz do 400 zł za polecenia) na filmy, książki, gry, programy, czy e-gazety. Pamiętacie słynny program poleceń Beam Up? 😉 😉

 

 

Kto może zostać polecony i zdobyć 40 zł premii

Promocja skierowana jest dla osób już od 13. roku życia (choć do 18. roku życia wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych), które mają możliwość dodania do aplikacji G Pay swoją kartę płatniczą. Poleconym może być osoba, która nie dokonała wcześniej żadnej transakcji z wykorzystaniem Google Pay lub Android Pay zbliżeniowo, w aplikacjach, bądź na stronach internetowych stron trzecich.

Dodatkowym wymogiem jest posiadanie karty płatniczej banku współpracującego z Google Pay. Jeśli posiadacie kartę w jednym z poniższych banków, wówczas możecie wziąć udział w promocji. Przy okazji podaję linki do aktualnych promocji kont osobistych.

 

Jak zdobyć 40 zł jako polecony

Aby zdobyć 40 zł na start, wystarczy, że pobierzecie aplikację Google Pay i dodacie do niej kartę płatniczą. Jeśli natomiast posiadacie już na swoich smartfonach aplikację, niezbędna będzie jej aktualizacja. Po rejestracji i dodaniu karty wchodzicie w zakładkę Wpisz kod promocyjny i wpisujecie kod uzyskany od obecnego użytkownika G Pay. Teraz waszym głównym zadaniem będzie wykonanie 1 płatności przy pomocy aplikacji w ciągu 30 dni od dnia przystąpienia do promocji. Płatność może zostać wykonana zbliżeniowo w tradycyjnym terminalu płatniczym lub internetowo (w aplikacjach lub sklepach online). Odpadają wyłącznie transakcje w ramach innych serwisów należących do Google, jak na przykład płatność za usługi YouTube, czy też sklep Play.

Co ważne, aby skorzystać z promocji nie trzeba posiadać funkcji NFC. Wystarczy wykonać płatność w Internecie, przykładowo na Allegro, Ceneo, UBER, iTaxi, Pyszne.pl, Airbnb lub w innym sklepie internetowym. Jedyny wymóg techniczny to posiadanie smartfona wyposażonego w system Android w wersji 4.4 lub wyższej.

 

Jeśli szukasz kodu polecenia, możesz użyć mojego: GD7VKTBR. Jeśli z kodu skorzysta więcej niż 10 osób, wówczas będę go podmieniał na kody udostępniane przez stałych użytkowników bloga.

 

Warunki otrzymania nagrody

Po spełnieniu powyższych warunków, otrzymacie kartę podarunkową do Google Play o wartości 40 zł. Po otrzymaniu karty podarunkowej należy ją zapisać na swoje konto Google Play przed 30 czerwca 2018 roku. Ważność środków upływa 30 maja 2019 roku.

Promocja trwa do 15 maja 2018 roku lub do wyczerpania puli nagród. Niestety organizator nie podaje jak duża jest pula bonusów, zatem warto pospieszyć się z udziałem w promocji.

 

Jak polecać aplikację znajomym?

Posiadacze Google Pay (zarówno dotychczasowi, jak i osoby, które zaczną przygodę z aplikacją jako poleceni) mogą zdobyć 40 zł za skuteczne polecenie aplikacji (maksymalnie 10 osobom). W tym celu po odpaleniu aplikacji, na głównym ekranie pojawi się Wam informacja o programie poleceń. Wystarczy, że wygenerujecie kod i będziecie go przekazywać swoim znajomym. Oczywiście warunkiem otrzymania premii przez polecającego jest spełnienie warunków przez osobę poleconą.

Szczegóły promocji w regulaminie oraz w zasadach wykorzystania kart podarunkowych.

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

8 Comments

  1. A co w sytuacji, gdy ma się komunikat”nie można uzyć kodu”, a cudzy kod wpisywany po raz pierwszy?

    • Dodam, ze kod próbuję wpisac jako polecony, nie działa ani od członka rodziny, ani ten wyżej. Co robię zle? Aplikacja pobrana (pierwszy raz dla tej osoby), karta dodana, a kodu nie przyjmuje. Nie było tez zaproszenia do promocji, na drugim telefonie osoby, która już używala apliakcji zaproszenie było, kod jest, ale ta pierwsza nie może go uzyć.

  2. Ja również wpisałem Twój, gdyby ktoś mógł wpisać mój chociaż raz , bo akurat mi się przyda z góry dziękuję GDXD9RAW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *