ING Bank Śląski: 140 zł premii za założenie Konta z Lwem – najlepszy moment na założenie konta (oraz 200 zł w pozostałych promocjach banku)

Tylko do 30 kwietnia 2018 roku potrwa akcja promocyjna Konta z Lwem w ING Banku Śląskim z premią na start o wartości 140 zł. Końcówka promocji to standardowo najlepszy moment na założenie konta. Okres, w którym będziecie musieli utrzymywać aktywną kartę debetową będzie najkrótszy z możliwych, tak samo jak okres wyczekiwania na wypłatę premii. W artykule przedstawiam, jak w najbardziej optymalny sposób spełnić warunki promocji i nie ponosić przy tym żadnych kosztów. Oprócz premii na start, możecie skorzystać również z trzech innych promocji banku: konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dla kwoty 200.000 zł, 100 zł za regularne inwestowanie oraz 100 zł za przetestowanie konta IKE. Razem do zdobycia jest zatem 340 zł oraz odsetki na solidnym koncie oszczędnościowym.

 

 

Kto może być uczestnikiem promocji i jak otworzyć promocyjne konto?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student) od 1 sierpnia 2016 roku do 31 stycznia 2018 roku.

Jeśli spełniacie podstawowy warunek uczestnictwa w promocji, na początek wypełnijcie wniosek o otwarcie konta na dedykowanej stronie banku (promocja dostępna jest wyłącznie przez Internet). Macie na to czas od 1 lutego 2018 roku do 30 kwietnia 2018 roku. Oprócz Konta z Lwem Direct lub Konta z Lwem Komfort, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz o kartę płatniczą, a także aktywować wymienione produkty.

Po wypełnieniu wniosku, karta debetowa oraz formularze związane z obsługą konta zostaną dostarczone przez kuriera. Natomiast samą umowę otrzymacie mailowo w ciągu kolejnych 3 godzin.

 

Jeśli posiadacie już dostęp do systemu Moje ING (na dzień 31 stycznia 2018 roku), wniosek o promowane konto Direct lub Komfort wraz z kartą debetową powinniście złożyć z poziomu bankowości internetowej. W takim przypadku, dodatkowym warunkiem będzie wypełnienie formularza rejestracyjnego w promocji, dostępnego na stronie ingbank.pl/form18-25 (osoby w wieku 18 – 25 lat) lub ingbank.pl/form140 (osoby od 26. roku życia). Macie na to czas do 30 kwietnia 2018 roku. Do tego czasu musicie również otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe (jeśli go nie posiadacie). Jeśli natomiast konto zakładacie “od podstaw”, wówczas nie musicie wypełniać powyższych formularzy.

Teraz przejdę do szczegółowego omawiania warunków promocji. Wystarczy, że zapoznacie się tylko z sekcją dotyczącą waszego wieku. Osobno opisuję warunki dla osób w wieku 18 – 25 lat i osobno dla osób od 26. roku życia. Dla pewności, jeśli macie ukończone 25 lat (czyli mówiąc kolokwialnie macie 25,5 roku), ale nie ukończyliście 26. roku życia, wówczas obowiązuje Was pierwszy wariant.

 

Warunki otrzymania 140 zł premii dla osób w wieku 18 – 25 lat

Łączny bonus podzielony jest na trzy transze. Premię w wysokości 100 zł otrzymacie pod warunkiem wykonania co najmniej 8 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Transakcje muszą zostać wykonane do 30 czerwca 2018 roku. Mogą to być płatności w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i internetowe. Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane, a także wypłaty gotówki z bankomatu. W tym momencie możecie poprzestać na 100 zł premii lub spełniać warunki dla kolejnych bonusów.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 30 czerwca 2018 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych). Co ważne, mogą to być płatności wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii. Innym sposobem na otrzymanie tej części premii jest zapewnienie wpływu z tytułu wynagrodzenia lub stypendium. Bank zastrzega, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest osoba indywidualna. Ponadto pod uwagę nie będą brane również wpłaty własne w oddziałach banku lub we wpłatomatach.

Ostatnią transzę (również w wysokości 20 zł) bank wypłaci po spełnieniu identycznych warunków jak powyżej, czyli po wykonaniu 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie lub wpływ wynagrodzenia/stypendium do 30 czerwca 2018 roku.

 

Wypłata premii nastąpi do 8 sierpnia 2018 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe, kartę debetową oraz wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły – regulamin promocji dla osób w wieku od 18 do 25 lat.

 

 

Jak optymalnie spełnić warunki promocji

Na początek rzecz jasna składacie wniosek o konto do 30 kwietnia 2018 roku. Specyfiką pobierania opłat za kartę przez ING Bank Śląski jest stosowanie okresu rozliczeniowego od 29. dnia miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca. Zatem w waszym przypadku nie musicie spełniać tego warunku w okresie 29 kwietnia – 28 maja 2018 roku. Dopiero w okresie 29 maja – 28 czerwca 2018 roku będziecie musieli wydać kartą co najmniej 200 zł. Podobną czynność wykonajcie również od 29 czerwca do 28 lipca oraz od 29 lipca do 28 sierpnia. Jednak już wcześniej, bo po 8 sierpnia będziecie mogli zastrzec kartę poprzez bankowość online. W związku z tym, warunki zwalniające z karty wystarczy wykonać w 3 miesiącach.

Natomiast najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla zdobycia 140 zł premii będzie wykonanie do 30 czerwca 2018 roku 6 płatności BLIKIEM w Internecie oraz 2 płatności kartą/BLIKIEM lub zapewnienie dwóch wpływów wynagrodzenia/stypendium oraz wykonanie 8 płatności kartą/BLIKIEM.

 

 

Warunki otrzymania 140 zł premii dla osób od 26. roku życia

Łączny bonus podzielony jest na trzy transze. Warunkiem uzyskania 100 zł bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na kwotę co najmniej 1000 zł do 31 sierpnia 2018 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane, a także wypłaty gotówki z bankomatu.

Kolejne 20 zł otrzymacie, jeśli do 31 sierpnia 2018 roku wykonacie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych). Co ważne, mogą to być płatności wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii. Drugim warunkiem jest zapewnienie wpływu na konto z tytułu wynagrodzenia (na kwotę minimum 1000 zł). Bank zastrzega, iż wpływ ten nie może pochodzić z rachunku, którego właścicielem jest osoba indywidualna. Ponadto pod uwagę nie będą brane również wpłaty własne w oddziałach banku lub we wpłatomatach.

Ostatnią transzę (również w wysokości 20 zł) bank wypłaci po spełnieniu identycznych warunków jak powyżej, czyli po wykonaniu 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie oraz zapewnieniu wpływu wynagrodzenia do 31 sierpnia 2018 roku.

 

Wypłata premii nastąpi do 10 października 2018 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe, kartę debetową oraz wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.

Szczegóły – regulamin promocji dla od 26. roku życia.

 

 

Jak optymalnie spełnić warunki promocji

Na początek rzecz jasna składacie wniosek o konto do 30 kwietnia 2018 roku. Specyfiką pobierania opłat za kartę przez ING Bank Śląski jest stosowanie okresu rozliczeniowego od 29. dnia miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca. Zatem w waszym przypadku nie musicie spełniać tego warunku w okresie 29 kwietnia – 28 maja 2018 roku. Dopiero w poniższych okresach będziecie musieli wydać kartą co najmniej 300 zł:

  • 29 maja – 28 czerwca 2018 roku,
  • 29 czerwca – 28 lipca 2018 roku,
  • 29 lipca – 28 sierpnia 2018 roku,
  • 29 sierpnia – 28 września 2018 roku,
  • 29 września – 28 października 2018 roku.

Pamiętajcie jednak, iż do 31 sierpnia 2018 roku musicie wydać kartą co najmniej 1000 zł. Warunek powinniście jednak spełnić dość naturalnie, gdyż rzadko się zdarza, aby wartość miesięcznych transakcji wyniosła równą kwotę, w tym przypadku 300 zł.

Po 10 października 2018 roku będziecie mogli już zastrzec kartę poprzez bankowość online. W związku z tym, warunki zwalniające z karty wystarczy wykonać w 5 okresach.

Najbardziej optymalnym wariantem na zdobycie 140 zł premii będzie wykonanie do 31 sierpnia 2018 roku płatności bezgotówkowych na kwotę 1000 zł (z czego 6 transakcji będzie płatnościami BLIKIEM w Internecie) oraz zapewnienie dwóch wpływów wynagrodzenia na minimum 1000 zł każdy. Oczywiście możecie również poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł. Wariant ten skierowany jest z pewnością do osób, które nie mają możliwości zapewnienia wpływów z tytułu wynagrodzenia.

 

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i odbierz nawet 340 zł bonusu

 

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

W ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego możecie ulokować środki na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 pierwsze miesiące od momentu otwarcia OKO. Później oprocentowanie będzie naliczane już według standardowej stawki. Na chwilę obecną jest to 0,7% w skali roku. Identyczne oprocentowanie obowiązuje od początku dla nadwyżki ponad 100.000 zł. 

Kolejne 100.000 zł możecie ulokować na identyczny procent na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

200 zł w pozostałych promocjach banku

Po założeniu konta możecie skorzystać z dwóch prostych promocji, w ramach których otrzymacie łącznie 200 zł premii ekstra. Szczegóły w artykułach:

 

Szczegóły Konta z Lwem Direct

0 zł za prowadzenie konta, 

0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN,

0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego,

– dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju,

– karta debetowa 0 zł lub 7 zł.

Karta debetowa jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł (osoby do 26. roku życia – 200 zł). Okres rozliczeniowy stosowany przez ING Bank Śląski rozpoczyna się od 29. dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca (na przykład od października sierpnia do 28 listopada).

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek o Konto z Lwem i odbierz nawet 340 zł bonusu

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

100 zł za założenie konta oraz 100 zł za polecenie w Inteligo
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Nawet 550 zł premii w ramach promocji mBanku
 
Po 5/10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
200 zł łatwej premii z Kontem Optymalnym
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Smartfon Xiaomi o wartości 449 zł z darmową kartą kredytową
 
ING Bank Śląśki: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
BGŻ BNP Paribas: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową
 
Łatwe 200 zł premii w promocji Banku Millennium
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

2 Comments

  1. Jak zamknąć rejestr (np. ING pakiet dynamiczny) i czy jest to konieczne, żeby móc brać udział w promocjach związanych z regularnym inwestowaniem w fundusze czy wystarczyć mieć na nich 0 złotych?

    • Zamknąć można w placówce. Ostatnio wystarczyło mieć 0 zł i otworzyć rejestr dla innego funduszu, ale może w kolejnych edycjach zmienią regulamin. Najlepiej jak będziesz przy okazji mijał pomarańczową placówkę to możesz wstąpić i zamknać dla pewności 😀 Ja tak zrobiłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *