ING Bank Śląski: 250 zł premii w promocji karty kredytowej oraz nawet 140 zł do zdobycia w promocji konta osobistego Direct lub Mobi

W ING Banku Śląskim ruszyła kolejna, a zarazem bardzo krótka promocja karty kredytowej. Wnioski możecie składać wyłącznie do 29 kwietnia 2019 roku. Kwota premii jest naprawdę solidna, ponieważ 250 zł piechotą nie chodzi. Dodatkowym plusem jest bardzo krótki, bo kilkumiesięczny okres karencji. A co jeśli nie jesteście jeszcze klientami pomarańczowego banku? Tu kolejna dobra wiadomość. Otóż w bieżącej promocji konta osobistego możecie zdobyć 140 zł łatwej premii na start w wariancie konta Mobi lub konta Direct.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która po 1 października 2018 roku nie posiadała karty kredytowej wydanej przez ING Bank Śląski. Oznacza to, iż promocja dostępna jest zarówno dla całkiem nowych, jak i byłych “klientów kartowych” ING. Regulamin wymienia w zasadzie tylko jedno wykluczenie i to związane ze źródłem uzyskiwania niektórych dochodów. Otóż bank zastrzega, iż dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego / rodzicielskiego / chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w systemie Moje ING.

 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w promocji, od 17 kwietnia 2019 roku do 29 kwietnia 2019 roku należy złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard. Wniosek dostępny jest po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej Moje ING (max kwota limitu to 20.000 zł). Podczas wnioskowania o kartę koniecznie należy podać kod promocyjny: KM190417922. Co ważne, promocja skierowana jest do 3600 osób, które jako pierwsze użyją kodu. Wyczerpanie puli kodów odnotowane zostanie na stronie promocji.

Jeśli posiadacie konto w ING Banku Śląskim, a wasz podpis jest zweryfikowany w oddziale, wówczas umowa zostanie zawarta w pełni online, zaś bank dośle kartę pocztą. Natomiast w przypadku, gdy swoje konto zakładaliście poprzez przelew weryfikacyjny, wówczas niezbędna będzie wizyta w placówce w celu podpisania umowy papierowej oraz złożenia wzoru podpisu. Nowi klienci, którzy dopiero będą zakładali konto osobiste, umowę mogą podpisać wyłącznie za pośrednictwem kuriera, dlatego wnioskując później o kartę kredytową, nie będziecie musieli umawiać się na wizytę w oddziale. Ostateczny termin na podpisanie umowy to 30 kwietnia 2019 roku.

 

Zasada wypłacania bonusu

W ramach promocji, premia wypłacana będzie stopniowo w okresie 5 miesięcy. Aby zdobyć miesięczną nagrodę o wartości 50 zł należy w danym miesiącu kalendarzowym wykonać co najmniej 2 płatności bezgotówkowe kartą kredytową. Pierwszy miesiąc spełniania warunków promocji to maj 2019 roku, zaś ostatni wrzesień 2019 roku. 

Dodatkowym warunkiem promocji jest terminowa spłata zobowiązań wobec banku. Warunek ten weryfikowany będzie aż do momentu wypłaty ostatniej nagrody (31 października 2019 roku), aczkolwiek powinniście go spełnić niejako z automatu. Racjonalność podpowiada, aby jak najszybciej regulować zadłużenie na karcie w celu niepłacenia odsetek 🙂

 

Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Przykładowo, za transakcje wykonane w maju 2019 roku, nagrodę otrzymacie do 30 czerwca 2019 roku i tak dalej. Brak spełnienia warunków promocji w jednym z miesięcy, nie powoduje braku możliwości otrzymania nagrody w pozostałych miesiącach, jeśli w tych miesiącach spełnicie warunki.

Szczegóły w regulaminie promocji “Nawet 250 zł z kartą kredytową Mastercard dla aktywnych”.

 

 

 

 

Szczegóły karty kredytowej Mastercard od ING Banku Śląskiego

W ramach promocji możecie wybrać dowolną kartę kredytową Mastercard z oferty ING Banku Śląskiego. Najtańszą opcją jest standardowa karta Mastercard. Bank w jej przypadku nie pobiera opłaty za wydanie oraz opłaty miesięcznej za obsługę karty. Jedyny koszt to opłata roczna, która wynosi 50 zł. Możecie jej jednak uniknąć. Wystarczy, że w ciągu roku wykonacie transakcje na co najmniej 6000 zł (czyli średnio 500 zł miesięcznie). Co ważne, opłata pobierana jest z dołu, w każdą rocznicę karty. Jeśli zatem zamkniecie kartę przed upływem 12 miesięcy, wówczas opłata nie zostanie pobrana, a wy będziecie się cieszyli pełną pulą.

Więcej na temat opłat w tabeli opłat i prowizji.

RRSO zawarte na stronie banku to: 11,15%.

 

 

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami!

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Millennium, czyli nawet 300 zł do zdobycia
 
BNP Paribas: 350 zł premii na start za założenie konta osobistego
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

3 Comments

  1. Cześć 🙂
    Masz jakieś tipy jak uzyskać kartę kredytową bez umowy o pracę? Wg regulaminu trzeba mieć minimum 800zł dochodu. Mam zdecydowanie więcej, np. alimenty 1000zł i inne, jednak wniosek jest odrzucany. Wizyta w oddziale może pomóc?

  2. Czy ta premia będzie przyznana jako wpływ na konto czy jako spłata kk? Jeżeli jako spłata kk to jak to będzie wyglądało, jeżeli ing wymaga spłaty terminowej karty? Jeżeli załóżmy będę miał spłacić 1k PLN to mam spłacić 950zl A bank resztę sobie “wyrówna” czy mam spłacić cały 1k PLN a w kolejnym miesiącu kiedy też załóżmy że będę miał do spłaty 1k PLN to bank poinformuje mnie w wyciągu, że mam do spłaty 950pln?

    • Wypłata jako spłata kk lub utworzenie nadwyżki. Lepiej spłacaj zadłużenie zgodnie z wyciągiem a nadwyzke wydasz w sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *