ING Bank Śląski: 300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej oraz do 340 zł bonusu w promocjach konta osobistego

Wśród banków trwa istna wojna o to, kto zaproponuje lepszą promocję karty kredytowej. BGŻ BNP Paribas proponuje 400 zł w voucherach, Citi Handlowy 500 zł, Getin 150 zł, zaś ING Bank Śląski postanowił przyłączyć się do tego peletonu i zagwarantować 300 zł łatwej premii w gotówce. Warto również pamiętać o promocji Konta z Lwem, gdzie do zdobycia jest 140 zł premii na start oraz 200 zł w pozostałych promocjach banku.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która w dniu jej rozpoczęcia (a mianowicie 14 maja 2018 roku) nie posiadała karty kredytowej wydanej przez ING Bank Śląski. Oznacza to, iż promocja dostępna jest zarówno dla całkiem nowych, jak i byłych “klientów kartowych” ING. Jedynym wykluczeniem jest w zasadzie kwestia źródeł uzyskiwania niektórych dochodów. Bank zastrzega w regulaminie, iż dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w systemie Moje ING. 

Aby wziąć udział w promocji, od 14 maja 2018 roku do 30 czerwca 2018 roku należy zawrzeć umowę o kartę kredytową. Wniosek dostępny jest po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej Moje ING (max kwota limitu to 20.000 zł), w oddziałach lub na infolinii (max kwota limitu to 50.000 zł). Podczas wnioskowania o kartę koniecznie należy podać kod promocyjny: PT180514922.

 

Zasady promocji

Jeśli bank przychyli się do waszej prośby o wydanie karty, pozostanie Wam już tylko wykonanie 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę. Będziecie mieli na to 30 dni od zawarcia umowy. Co prawda, na potrzeby promocji zaliczają się również transakcje gotówkowe oraz przelewy z karty, ale jak pewnie wiecie, tego typu transakcje obarczone są dodatkowymi kosztami (a jeśli nie wiecie, to zachęcam Was do zapoznania się z moim autorskim poradnikiem Jak działa karta kredytowa). 

Dodatkowym warunkiem promocji jest terminowa spłata zobowiązań wobec banku. Akurat ten warunek powinniście spełnić z automatu, ponieważ racjonalność nakazuje jak najszybsze regulowanie zadłużenia na karcie, w celu niepłacenia odsetek 🙂

Ostatecznym warunkiem promocji jest nierozwiązywanie umowy o kartę do 30 września 2018 roku. Premia zostanie wypłacona do 10 października 2018 roku na rachunek karty (powiększając saldo lub zmniejszając wygenerowane zadłużenie).

Szczegóły w regulaminie promocji ,,Zyskaj 300 zł z kartą kredytową_05-06.2018 r.”.

 

Szczegóły kart kredytowych ING Banku Śląskiego

W ramach promocji możecie wybrać dowolną kartę kredytową z oferty ING Banku Śląskiego. Najtańszą opcją jest karta VISA. Bank w jej przypadku nie pobiera opłaty za wydanie oraz opłaty miesięcznej za obsługę karty. Jedyny koszt to opłata roczna, która wynosi 35 zł. Możecie jej jednak łatwo uniknąć. Wystarczy, że w ciągu roku wykonacie transakcje na co najmniej 2400 zł (czyli średnio 200 zł miesięcznie). Co ważne, opłata pobierana jest z dołu, w każdą rocznicę karty. Jeśli zatem zamkniecie kartę przed upływem 12 miesięcy, wówczas opłata nie zostanie pobrana, a wy będziecie się cieszyli pełną pulą.

Więcej na temat opłat w tabeli opłat i prowizji.

RRSO zawarte na stronie banku to: 10,63%.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
BZ WBK: 450 zł premii + 2,7% na koncie oszczędnościowym do 120k zł
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Lokata Happy na 4% w skali roku + bon o wartości 200 zł na fly.pl
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
300 zł premii w promocji karty kredytowej Citi Simplicity
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

6 Comments

  1. Akurat 20.04.2018 złożyłem dyspozycję zamknięcia karty kredytowej w ING, ale rozumiem, że to wciąż wyłącza mnie z możliwości wzięcia udziału w promocji?

    • Jeśli był standardowy okres wypowiedzenia (30 dni) to karta została zamknięta 20 maja 2018 roku. Podpytaj w banku, jaka jest oficjalna data zamknięcia karty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *