ING Bank Śląski: 300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej oraz do 340 zł bonusu w promocjach konta osobistego

Wśród banków trwa istna wojna o to, kto zaproponuje lepszą promocję karty kredytowej. BGŻ BNP Paribas proponuje 400 zł w voucherach, Citi Handlowy 500 zł, Getin 150 zł, zaś ING Bank Śląski postanowił przyłączyć się do tego peletonu i zagwarantować 300 zł łatwej premii w gotówce. Warto również pamiętać o promocji Konta z Lwem, gdzie do zdobycia jest 140 zł premii na start oraz 200 zł w pozostałych promocjach banku.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która w dniu jej rozpoczęcia (a mianowicie 14 maja 2018 roku) nie posiadała karty kredytowej wydanej przez ING Bank Śląski. Oznacza to, iż promocja dostępna jest zarówno dla całkiem nowych, jak i byłych “klientów kartowych” ING. Jedynym wykluczeniem jest w zasadzie kwestia źródeł uzyskiwania niektórych dochodów. Bank zastrzega w regulaminie, iż dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w systemie Moje ING. 

Aby wziąć udział w promocji, od 14 maja 2018 roku do 30 czerwca 2018 roku należy zawrzeć umowę o kartę kredytową. Wniosek dostępny jest po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej Moje ING (max kwota limitu to 20.000 zł), w oddziałach lub na infolinii (max kwota limitu to 50.000 zł). Podczas wnioskowania o kartę koniecznie należy podać kod promocyjny: PT180514922.

 

Zasady promocji

Jeśli bank przychyli się do waszej prośby o wydanie karty, pozostanie Wam już tylko wykonanie 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę. Będziecie mieli na to 30 dni od zawarcia umowy. Co prawda, na potrzeby promocji zaliczają się również transakcje gotówkowe oraz przelewy z karty, ale jak pewnie wiecie, tego typu transakcje obarczone są dodatkowymi kosztami (a jeśli nie wiecie, to zachęcam Was do zapoznania się z moim autorskim poradnikiem Jak działa karta kredytowa). 

Dodatkowym warunkiem promocji jest terminowa spłata zobowiązań wobec banku. Akurat ten warunek powinniście spełnić z automatu, ponieważ racjonalność nakazuje jak najszybsze regulowanie zadłużenia na karcie, w celu niepłacenia odsetek 🙂

Ostatecznym warunkiem promocji jest nierozwiązywanie umowy o kartę do 30 września 2018 roku. Premia zostanie wypłacona do 10 października 2018 roku na rachunek karty (powiększając saldo lub zmniejszając wygenerowane zadłużenie).

Szczegóły w regulaminie promocji ,,Zyskaj 300 zł z kartą kredytową_05-06.2018 r.”.

 

Szczegóły kart kredytowych ING Banku Śląskiego

W ramach promocji możecie wybrać dowolną kartę kredytową z oferty ING Banku Śląskiego. Najtańszą opcją jest karta VISA. Bank w jej przypadku nie pobiera opłaty za wydanie oraz opłaty miesięcznej za obsługę karty. Jedyny koszt to opłata roczna, która wynosi 35 zł. Możecie jej jednak łatwo uniknąć. Wystarczy, że w ciągu roku wykonacie transakcje na co najmniej 2400 zł (czyli średnio 200 zł miesięcznie). Co ważne, opłata pobierana jest z dołu, w każdą rocznicę karty. Jeśli zatem zamkniecie kartę przed upływem 12 miesięcy, wówczas opłata nie zostanie pobrana, a wy będziecie się cieszyli pełną pulą.

Więcej na temat opłat w tabeli opłat i prowizji.

RRSO zawarte na stronie banku to: 10,63%.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Voucher 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową Simplicity
 
150 zł premii za założenie konta Citi Priority + absolutny brak opłat
 
Aż 280 zł premii za założenie konta w Santander Banku!
 
Kredyt z RRSO 0% do 3000 zł od Credit Agricole
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
BGŻ BNP Paribas: 200 zł łatwej premii za założenie konta
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,44%
 
ING Bank Śląśki: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
15 zł premii dla obu stron w programie poleceń aplikacji Wolt
 
Po 50 zł premii dla obu stron w programie poleceń Azimo
 
Lokata na 4% w skali roku + 50 zł premii od Getin Banku

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

11 Comments

  1. Akurat 20.04.2018 złożyłem dyspozycję zamknięcia karty kredytowej w ING, ale rozumiem, że to wciąż wyłącza mnie z możliwości wzięcia udziału w promocji?

    • Jeśli był standardowy okres wypowiedzenia (30 dni) to karta została zamknięta 20 maja 2018 roku. Podpytaj w banku, jaka jest oficjalna data zamknięcia karty.

  2. Regulaminowe 30 dni od dnia zawarcia umowy minie mi w oczekiwaniu na kartę. 16 dni i ciągle nic. 😀

    • Karta przychodzi zwykłym listem do skrzynki. Poczta mogła ją zgubić. Napisz do ING poprzez wiadomość wewnętrzną. Zapytaj kiedy wysłali i że do dziś nie masz i ewentualnie niech zainterweniują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *