ING Bank Śląski: vouchery o wartości 150 zł do Circle K w promocji karty kredytowej oraz 340 zł w pozostałych promocjach banku

ING Bank Śląski powraca do promowania kart kredytowych. W nowej, a zarazem bardzo krótkiej edycji promocji do zdobycia jest voucher o wartości 150 zł do wykorzystania na stacjach Circle K. Promocja ING Banku Śląskiego ma cztery zasadnicze zalety: okres karencji jest bardzo krótki, w łatwy sposób możecie uniknąć wszelkich opłat związanych z użytkowaniem karty, bank przyznaje kartę w większości przypadków na oświadczenie, zaś warunki uzyskania pełnej premii są bardzo proste. To jeszcze nie wszystko. W promocji konta osobistego możecie zdobyć kolejne 140 zł premii na start, zaś w promocji regularnego inwestowania – 200 zł ekstra.

 

 

150 zł premii na start – uczestnictwo

Z promocji może skorzystać osoba, która po 1 października 2018 roku nie posiadała karty kredytowej wydanej przez ING Bank Śląski. Oznacza to, iż promocja dostępna jest zarówno dla całkiem nowych, jak i byłych “klientów kartowych” ING, zaś okres karencji jest bardzo krótki. Regulamin wymienia w zasadzie tylko jedno wykluczenie i to związane ze źródłem uzyskiwania niektórych dochodów. Bank zastrzega, iż dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego / rodzicielskiego / chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w systemie Moje ING.

 

Jak skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w promocji, od 7 stycznia 2019 roku do 21 stycznia 2019 roku należy zawrzeć umowę o kartę kredytową Mastercard. Wniosek dostępny jest po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej Moje ING (max kwota limitu to 20.000 zł. Podczas wnioskowania o kartę koniecznie należy podać kod promocyjny: KR190107922. Jeżeli nie posiadacie dostępu do Moje ING, na początek załóżcie konto osobiste z premią 140 zł. Później natomiast złożycie wniosek o kartę kredytową.

Jeśli posiadacie konto w ING Banku Śląskim, a wasz podpis jest zweryfikowany w oddziale, wówczas umowa zostanie zawarta w pełni online, zaś bank dośle kartę pocztą. Natomiast w przypadku, gdy swoje konto zakładaliście poprzez przelew weryfikacyjny, wówczas niezbędna będzie wizyta w oddziale w celu podpisania umowy papierowej oraz złożenia wzoru podpisu. Nowi klienci, którzy dopiero będą zakładali konto osobiste, umowę mogą podpisać wyłącznie za pośrednictwem kuriera, dlatego wnioskując później o kartę kredytową, nie będziecie musieli umawiać się na wizytę w oddziale.

 

Jeśli bank przychyli się do waszej prośby o wydanie karty, pozostanie Wam już tylko wykonywanie 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę w trzech kolejnych miesiącach, od lutego do kwietnia 2019 roku. Za każdy miesiąc spełniania warunków otrzymacie voucher o wartości 50 zł. Co prawda, na potrzeby promocji zaliczają się również transakcje gotówkowe oraz przelewy z karty, ale jak pewnie wiecie, tego typu transakcje obarczone są dodatkowymi kosztami (a jeśli nie wiecie, to zachęcam Was do zapoznania się z moim autorskim poradnikiem Jak działa karta kredytowa). 

Dodatkowym warunkiem promocji jest terminowa spłata zobowiązań wobec banku. Akurat ten warunek powinniście spełnić z automatu, ponieważ racjonalność nakazuje jak najszybsze regulowanie zadłużenia na karcie, w celu niepłacenia odsetek 🙂

Nagrodę za luty otrzymacie poprzez wiadomość w systemie Moje ING do 30 marca 2019 roku, zaś za marzec i kwiecień – do 30 maja 2019 roku. Oczywiście do tej daty należy utrzymać aktywną kartę kredytową. Vouchery możecie wykorzystać do 31 sierpnia 2019 roku na wszystkich stacjach Circle K na terenie Polski. Jedna osoba może wykorzystać maksymalnie 10 voucherów podczas jednej transakcji.

Szczegóły w regulaminie promocji „Odbierz voucher do Circle K z kartą kredytową Mastercard”.

 

 

Nie posiadasz jeszcze historii kredytowej? Zbuduj ją za darmo z Credit Agricole w promocji kredytu gotówkowego z RRSO na 0%.

 

 

Szczegóły karty kredytowej Mastercard od ING Banku Śląskiego

W ramach promocji możecie wybrać dowolną kartę kredytową Mastercard z oferty ING Banku Śląskiego. Najtańszą opcją jest standardowa karta Mastercard. Bank w jej przypadku nie pobiera opłaty za wydanie oraz opłaty miesięcznej za obsługę karty. Jedyny koszt to opłata roczna, która wynosi 50 zł. Możecie jej jednak uniknąć. Wystarczy, że w ciągu roku wykonacie transakcje na co najmniej 6000 zł (czyli średnio 500 zł miesięcznie). Co ważne, opłata pobierana jest z dołu, w każdą rocznicę karty. Jeśli zatem zamkniecie kartę przed upływem 12 miesięcy, wówczas opłata nie zostanie pobrana, a wy będziecie się cieszyli pełną pulą.

Więcej na temat opłat w tabeli opłat i prowizji.

RRSO zawarte na stronie banku to: 11,01%.

 

 

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami!

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Rekordowa premia od Banku Millennium, czyli nawet 300 zł do zdobycia
 
BNP Paribas: 350 zł premii na start za założenie konta osobistego
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 380 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 10 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego od Alior Banku
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
ING Bank Śląski: 140 zł premii w promocji Konta z Lwem
 
Citi Handlowy: 400 zł na Allegro z darmową kartą kredytową Simplicity
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

2 Comments

    • Wydaje mi się, że możesz wziąć udział, ale podpytaj jeszcze w wiadomości wewnętrznej Moje ING.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *