Dedykowana promocja dla czytelników bloga! Odbierz voucher Allegro.pl o wartości 50 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim oraz 140 zł w ramach promocji organizowanej przez bank!

Miło mi poinformować, iż ruszyła dedykowana promocja skierowana wyłącznie do czytelników bloga JakDorobic.com! W ramach akcji “Zarabiaj z blogiem JakDorobic.com” otrzymacie voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Kartę podarunkową otrzymacie w zasadzie… za samo założenie konta! Oprócz premii specjalnej, będziecie mogli oczywiście zdobyć również standardowe 140 zł w ramach aktualnie trwającej promocji konta w ING Banku Śląskim. Zatem łącznie do zdobycia jest aż 190 zł premii startowej. Akcja specjalna dotyczy zarówno konta Mobi (dla osób w wieku do 26 lat), jak i Konta z Lwem Direct. Promocja jest nielimitowana!

 

 

50 zł premii dla czytelników bloga JakDorobic.com

Jako, że standardowe 140 zł premii jest nieco smutne, postanowiłem zdecydowanie uatrakcyjnić ofertę banku. W tym celu rozdaję karty podarunkowe Allegro, których wartość ustaliłem na 50 zł. Z doświadczenia wiem, iż nie lubicie spełniać wyśrubowanych warunków, dlatego nie narzucam żadnych skomplikowanych wymagań typu płatności kartą na określoną kwotę, zapewnienie wpływów zewnętrznych czy też wykonanie określonych płatności mobilnych. U mnie ma być prosto 🙂 Zatem najważniejszym “punktem programu” jest złożenie wniosku z linku zamieszczonego na blogu w tym artykule lub w artykułach analizujących Konto Mobi oraz Konto z Lwem Direct, a także podpisanie umowy o konto 🙂 Postanowiłem również zrezygnować z limitowania nagród. Cóż, prościej się nie dało.

 

 

 

 

 

Oprócz tego, warunkiem uczestnictwa w promocji jest wypełnienie formularza rejestracyjnego do promocji “Zarabiaj z blogiem JakDorobic.com”. Formularz należy wypełnić po wizycie kuriera, gdy już otrzymacie mailowo umowę o konto w ING Banku Śląskim. W formularzu wystarczy podać:

 • imię i nazwisko,
 • adres e-mail, który podaliście we wniosku o konto oraz na który zostanie przesłana nagroda,
 • sześcio- lub dziewięciocyfrowy numer wniosku o konto w ING Banku Śląskim – numer ten znajdziecie w lewym górnym rogu na drugiej stronie umowy o konto osobiste w ING Banku Śląskim. Umowę tę otrzymacie mailowo w ciągu kilku godzin po tym jak kurier zweryfikuje wasze dane osobowe oraz dostarczy kartę debetową (ewentualnie po weryfikacji tożsamości w placówce lub najszybciej – za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego). Otwarcie pliku z umową wymaga wpisania hasła w postaci numeru PESEL. Przykładowy numer wniosku przedstawiam poniżej:

 

 

 

Ponadto w formularzu należy zaakceptować regulamin promocji oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z promocją.

 

Aktualizacja: dobra informacja dla nowych klientów ING! Od września oprócz dotychczasowej weryfikacji tożsamości przez kuriera, możliwe jest również zweryfikowanie się w placówce banku lub za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego. Szczególnie wygodna jest ostatnia z wymienionych opcji, ponieważ konto założycie w pełni online, bez potrzeby czekania na kuriera. 

 

Uczestnictwo w promocji “Zarabiaj z blogiem JakDorobic.com”

O ile w standardowych promocjach ING Banku Śląskiego występuje określony okres karencji, tak w przypadku promocji “Zarabiaj z blogiem JakDorobic.com” udział możliwy jest wyłącznie dla absolutnie nowych klientów ING Banku Śląskiego. W praktyce oznacza to, iż nigdy dotychczas nie mogliście być właścicielem jakiegokolwiek produktu ING Banku Śląskiego, również w roli pełnomocnika. Są to wymogi postawione przez bank i nie da się ich obejść. Dlatego jeśli nie spełniacie warunku uczestnictwa, nie ma nawet sensu, abyście wypełniali formularz rejestracyjny. Bank nie jest w ciemię bity i od razu do tego dojdzie 🙂

 

Promocja “Zarabiaj z blogiem JakDorobic.com” trwa od 2 września 2019 roku do 15 września 2019 roku (do godziny 23:59). W wymienionym okresie należy złożyć wniosek o konto. Sam formularz zgłoszeniowy wraz z numerem wniosku możecie wypełnić do 15 października 2019 roku, ale najlepiej zróbcie to zaraz po otrzymaniu umowy na maila 🙂

Promocja jest nielimitowana, aczkolwiek jedna osoba może zdobyć wyłącznie jedną kartę podarunkową Allegro.

 

Rozstrzygnięcie promocji “Zarabiaj z blogiem JakDorobic.com”

Informację o przyznaniu nagrody otrzymacie mailowo, na adres podany w formularzu rejestracyjnym. Wysyłka maili odbędzie się do 31 grudnia 2019 roku. W przeciwieństwie do banków, nie będę czekał z tym na ostatnią chwilę, lecz postaram się rozesłać maile najszybciej jak to tylko możliwe.

W tym samym mailu będzie się znajdowała również karta podarunkowa Allegro o wartości 50 zł. O wysyłce maili poinformuję dodatkowo na blogu oraz w kanałach social media, tak by nikt nie przegapił swojej nagrody 🙂

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji “Zarabiaj z blogiem JakDorobic.com”.

 

 

Ogólne zasady wykorzystania karty podarunkowej Allegro

 • Karta podarunkowa będzie ważna przez co najmniej 10 miesięcy od momentu jej otrzymania.
 • Karta podarunkowa nie pokrywa kosztów przesyłki.
 • Kartę można wykorzystać tylko podczas jednej płatności. Niewykorzystana kwota przepada (nie wydaje się z niej reszty).
 • Nie ma możliwości wykorzystania kilku kart podarunkowych podczas jednej płatności.
 • W przypadku płatności na kwotę mniejszą lub równą wartości karty naliczona zostanie kwota 1 zł w celu autoryzacji płatności.
 • W przypadku płatności na kwotę przewyższającą wartość karty, różnicę dopłacicie tak jak w przypadku standardowej płatności, na przykład BLIKIEM, kartą płatniczą lub szybkim przelewem.
 • Szczegółowe zasady wykorzystania kart podarunkowych Allegro znajdziecie na stronie internetowej Allegro.

 

 

140 zł premii po założeniu Konta z Lwem Direct lub Konta Mobi

Oprócz 50 zł premii dla użytkowników bloga, kolejne 140 zł otrzymacie w ramach promocji wewnętrznej banku. Szczegółowo na temat promocji pisałem w dwóch artykułach. Pierwszy dotyczy Konta Mobi, zaś drugi Konta Direct. Aby nie dublować treści, poniżej zamieszczam linki do obu artykułów. W tym miejscu tylko krótko wspomnę, iż zasady są nieco odmienne w stosunku do obu kont. Jak pewnie się domyślacie, w przypadku Konta Mobi są one nieco łatwiejsze, ponieważ młodzi muszą mieć łatwiej 🙂

 

Szczegóły Konta z Lwem Direct oraz Konta Mobi

 

Elementy wspólne

– 0 zł za prowadzenie konta, 

– 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,

– 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach w ramach cashback, 

– 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne w PLN,

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego,

– dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju,

– dostęp do Google Pay, Apple Pay oraz BLIK,

0 zł za wydanie i obsługę karty wirtualnej Mastercard w telefonie,

 

Różnice

Największą różnicą w przypadku obu kont jest kwestia opłaty za kartę. Dla Konta Mobi, opłata ta wynosi bezwarunkowe 0 zł, natomiast dla Konta Direct karta debetowa jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł. Okres rozliczeniowy stosowany przez ING Bank Śląski rozpoczyna się od 29. dnia danego miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca (na przykład od 29 kwietnia do 28 maja). W przeciwnym wypadku opłata wynosi 7 zł.

Oprócz tego posiadacze Konta Mobi mogą za darmo zamówić kartę typu Zbliżak (standardowy koszt to 15 zł) oraz wypłacać środki ze wszystkich bankomatów za pośrednictwem BLIKA za darmo bez żadnych limitów. Dla posiadaczy konta Direct wypłaty BLIKIEM są darmowe bez limitu jedynie w przypadku bankomatów własnych, zaś dla obcych bankomatów stosowana jest zasada pierwsza wypłata za darmo, a kolejne po 2,50 zł.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

W ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego możecie ulokować środki na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 pierwsze miesiące od momentu otwarcia OKO. Później oprocentowanie będzie naliczane już według standardowej stawki. Na chwilę obecną jest to 0,7% w skali roku. Identyczne oprocentowanie obowiązuje od początku dla nadwyżki ponad 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Ponadto wpłaty i wypłaty środków w ramach z/na konto osobiste są darmowe bez żadnych limitów.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

 

Zainteresowany? Zainteresowana? Złóż wniosek 🙂

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Revolut: 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej!
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
251 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

32 Comments

 1. Czy jak jestem żyrantem pożyczki szwagra, którą wziął w ING Banku Śląski – to moge zalożyć konto czy nie ? Czy wg banku jestem już ich klientem i widniejew systemie ?

   • Hej. Aby się o tym przekonać po prostu zacznij wypełniać wniosek. Jeśli będziesz go mógł dokończyć online, wszystko jest OK. Jeśli jednak bank odeśle cię do placówki, znaczy to że jesteś w bazie banku i nie zostaniesz zakwalifikowany do promocji.

     • Czyli nie jesteś “absolutnie nowym klientem” ING i nie możesz skorzystać z promocji 🙂

  • Czy płatność blikiem w internecie – tzn. opłacenie rachunków w innogy też się wlicza do tych 1000 zł które trzeba bankować żeby zgarnąć 100 zł?

 2. “Zatem najważniejszym “punktem programu” jest złożenie wniosku z linku zamieszczonego na blogu w tym artykule lub w artykułach analizujących Konto Mobi oraz Konto z Lwem Direct, a także podpisanie umowy o konto” – czyli są to dwa zielone paski poniżej tego zdania,tak?
  Nie chcę stracić 50 zł na allegro przed świętami 🙂

 3. > sześciocyfrowy numer wniosku o konto w ING Banku Śląskim

  W mojej umowie nr wniosku jest dziewięciocyfrowy

  • w mojej też 9 cyfr
   Pewnie wpis na stronie o 6 cyfrach jest wynikiem kopiuj/wklej z poprzednich wpisów :p

   • Hej, taką informację mam od organizatora oraz na mojej umowie tak jest. W dodatku umowę z numerem wniosku otrzymasz dopiero po wizycie kuriera

    • Kurier nie jest jedyną opcją zawierania umowy/weryfikowania danych która pojawia się gdy wypełnia się wniosek. Ja wybrałem autoryzację przelewem z innego banku i mam już umowę na maila od wczoraj z numerem wniosku na 9 cyfr, konto otwarte też od wczoraj i już się logowałem :p
     Organizator chyba zapomniał o tej możliwości

     • Rzeczywiście, w ING zaszło kilka zmian. Konkurs szykowaliśmy na przełomie czerwca i lipca, a zmiany obowiązują od września.

      1) Zmienił się numer wniosku z 6-cyfrowego na 9-cyfrowy.
      2) Oprócz weryfikacji tożsamości przez kuriera, możliwe jest również zweryfikowanie się w placówce lub za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego.

      Oczywiście powyższe zmiany nie mają znaczenia w kontekście udziału w konkursie i możecie korzystać z dowolnej formy zawarcia umowy. Natomiast co do numeru wniosku, wpiszcie zgodny ze stanem faktycznym 🙂

 4. A jak w umowie ma się dwa imiona, to w formularzu na kupon allegro rozumiem, że tylko pierwsze imię ma znaczenie?

 5. Dobrze rozumiem, że jeśli żona jest pełnomocnikiem dla mojego konta w ING to już się nie może załapać na promocję?

  • Może być z tym problem, ale łatwo to zweryfikować. Aby się o tym przekonać po prostu zacznijcie wypełniać wniosek. Jeśli żona będzie go mogła dokończyć online, wszystko jest OK. Jeśli jednak bank odeśle ją do placówki, znaczy to że jest w bazie banku i nie zostanie zakwalifikowany do promocji. Wówczas po prostu wystarczy zaniechać wniosek.

 6. Mogę założyć konto (osobiste + oszczędnościowe) bez karty? Tak żeby nie płacić za kartę 7zł.

  Bo konto z Lwem Direct jest bezpłatne?

 7. Czy mogę brać udział w promocji w przypadku wyboru konta Direct bez karty fizycznej a mając tylko Mastercard w telefonie.

  • Zamów na początek zwykłą, plastikową. Aktywuj później mobilną i zamknij plastikową 🙂

 8. Ile jest bonusu bez wydawania ani złotówki z tego konta?
  Mogę aktywować kartę mobilną bez posiadania NFC w telefonie?
  Chciałbym mieć kartę plastikową ale za jakiś czas dopiero 🙂

   • Zostaw mBank, zgarnij premię w ING i przy okazji przetestuj konto. Ostatecznie wybierzesz to, które bardziej Ci odpowiada 😀

  • Zamów na początek zwykłą, plastikową. Aktywuj później mobilną i zamknij plastikową

 9. Czy po założeniu konta i po wypełnieniu formularza rejestracyjnego do promocji “Zarabiaj z blogiem JakDorobic.com” powinniśmy otrzymać jakiegoś @ z potwierdzeniem Naszego zgłoszenia w promocji?

 10. Cześć Jacek. Możesz sprawdzić czy mój formularz został dobrze wysłany?
  Wypełniłem go już jakiś czas temu i chciałbym wiedzieć czy mój formularz wpłynął do ciebie:)
  Swoją drogą fajnie jakby po wypełnieniu formularza było wysyłane potwierdzenie na maila.

  • Hej, jest Twoje zgłoszenie 🙂 Wiesz, użyłem narzędzia Google, które wyświetla info o przyjęciu zgłoszenia. Jednak wezmę to pod uwagę w przypadku organizowania kolejnego konkursu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *