Inteligo: 100 zł premii na start za założenie konta oraz 100 zł za polecanie rachunku znajomym

Po dłuższej przerwie powraca program poleceń “Mam Inteligo”. Ponownie możecie zdobyć 100 zł łatwej premii na start za założenie konta. Następnie swoje dodatkowe dochody będziecie mogli powiększyć poprzez polecanie rachunku swoim znajomym. Za każde skuteczne polecenie otrzymacie również 100 zł bonusu. Mało tego, dla trzech najbardziej skutecznych polecających bank przewidział trzy nagrody ekstra: 1000 zł, 600 zł oraz 300 zł. Co do rachunku w Inteligo, jego prowadzenie jest darmowe, tak samo jak przelewy internetowe. Karta debetowa jest natomiast bezpłatna w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 100 zł. Inteligo umożliwia płatności BLIKIEM, Apple Pay oraz Garmin Pay, a także obsługę kasową w oddziałach PKO BP.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy obecnie nie posiadają konta w Inteligo ani nie byli posiadaczami takowego konta w ciągu ostatnich trzech lat, licząc od daty rozpoczęcia edycji programu. Z racji, że obecna edycja rozpoczyna się 4 lutego 2019 roku, wasz poprzedni rachunek (jeśli byliście już posiadaczami konta w Inteligo) powinien zostać zamknięty przed 4 lutego 2016 roku. Pomimo, że Inteligo jest tworem należącym do PKO Banku Polskiego, obie instytucje traktowane są jako osobne podmioty. Dlatego w przypadku posiadania konta w “dużym” PKO BP, śmiało możecie wziąć udział również w niniejszej promocji.

Bieżąca edycja programu poleceń trwa od 4 lutego 2019 roku do 30 kwietnia 2019 roku. Promocja podzielona jest na 3 etapy:

 • 1. etap: 4.02.2019 roku – 28.02.2019 roku,
 • 2. etap: 1.03.2019 roku – 31.03.2019 roku,
 • 3. etap: 1.04.2019 roku – 30.04.2019 roku.

Podział na etapy tak naprawdę determinuje jedynie terminy, w jakich będą wypłacane nagrody. Weryfikacja spełnienia warunków będzie dokonywana niejako zbiorczo po zakończeniu każdego z etapów.

W okresie trwania promocji należy zarówno złożyć wniosek o konto, jak i podpisać umowę.

 

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o konto należy złożyć na dedykowanej stronie Konta Inteligo. Podczas wypełniania wniosku zaakceptujcie regulamin oraz zaznaczcie wszystkie niezbędne zgody. Kluczowym elementem uczestnictwa w promocji jest wpisanie na dole wniosku kodu polecenia. Jeśli nikt z waszych znajomych nie przekazał Wam takowego kodu, możecie skorzystać z mojego polecenia. Mój kod polecenia to 603367619. Korzystając z mojego kodu macie pewność, iż będziecie uczestnikami promocji, ponieważ spełniam wszelkie warunki wymagane przez regulamin dla osób polecających. Oczywiście dzięki użyciu mojego kodu zarabiamy oboje 🙂

Poniżej screen z wniosku przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod polecenia.

 


Po wysłaniu wniosku, zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz umówić termin dostarczenia umowy przez kuriera. W pakiecie od razu otrzymacie również kartę debetową. Dzięki temu w błyskawiczny sposób możecie aktywować konto i sprawnie spełnić warunki promocji, o których mowa poniżej.

 

Zasady promocji

Po otwarciu konta należy spełnić dwa warunki. Pierwszym z nich jest wykonanie płatności bezgotówkowych (jednej lub kilku) kartą na łączną kwotę minimum 200 zł. Drugim warunkiem jest natomiast wykonanie płatności BLIKIEM (jednej lub kilku) na łączną kwotę co najmniej 40 zł. W tym celu należy pobrać i aktywować aplikację IKO. Dostępna jest ona na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne.

Regulaminowe transakcje kartą dotyczą wyłącznie stacjonarnych punktów handlowo-usługowych (sklepy, stacje paliw, kina itd.). Natomiast w przypadku transakcji BLIKIEM, nie ma wyłączeń co do płatności online (możecie je wykonać przykładowo na Allegro lub w sklepach internetowych). Od siebie podpowiem, iż od pewnego czasu transakcje BLIKIEM honorowane są w sklepach Biedronka. Uwaga – płatności internetowe (w przypadku karty) oraz wypłaty z bankomatu nie uprawniają do zdobycia premii. Na spełnienie obu warunków macie 30 dni od momentu aktywacji konta. Po wykonaniu wymaganych płatności, możecie zrezygnować z karty debetowej.

W przypadku kont firmowych, warunkiem uzyskania premii jest wykonanie płatności kartą na minimum 200 zł w ciągu 40 dni od aktywacji konta oraz zapewnienie co najmniej jednego przelewu do ZUS, zleconego za pośrednictwem serwisu internetowego lub telefonicznego – z wykorzystaniem formularza „Przelew do ZUS”.

 

Premia wypłacana jest po weryfikacji spełnienia warunków niezbędnych do otrzymania nagrody. Inteligo szczegółowo opisuje w regulaminie ile trwa procedura przyznania nagród. Z doświadczenia swojego oraz czytelników bloga wiem, iż wszystko odbywa się o wiele szybciej.

Bank dokonuje tego sprawdzenia każdorazowo, w terminie do maksymalnie 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Programu. Wypłata nagrody nastąpi w terminie do 44 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia kwestii spełnienia warunków do wypłaty.

 

Ważne dokumenty:

 

Otwórz konto w Inteligo i zdobądź 100 zł premii

użyj kodu: 603367619

 

Szczegóły konta Inteligo

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za przelewy internetowe oraz zlecenia stałe,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 100 zł, w przeciwnym razie opłata to 4 zł,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego oraz Santander Banku,
 • 5 zł za wypłaty z obcych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty gotówkowe we wpłatomatach oraz oddziałach PKO BP,
 • płatność za pośrednictwem BLIK, Apple Pay oraz Garmin Pay,
 • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

100 zł premii dla polecających

W programie zarabia również osoba polecająca. Premia dla polecającego to 100 zł netto. To dwa razy więcej niż w poprzednich edycjach. Ty również możesz założyć konto w Inteligo, polecać je innym i zarabiać. Oczywiście osoba, której polecisz konto również odbierze swoje 100 zł premii po spełnieniu warunków promocji. Osoby o największej liczbie skutecznych poleceń otrzymają nagrody dodatkowe, odpowiednio 1000 zł, 600 zł oraz 300 zł za trzy pierwsze miejsca w rankingu.

Aby zostać polecającym zarejestruj się na MamInteligo.pl. Kodem polecenia jest numer telefonu komórkowego osoby polecającej, podany w ramach programu „Mam Inteligo” (podczas rejestracji do programu lub zaktualizowany w czasie jego trwania). Ważne – numer ten musi być tym samym numerem, który znajduje się w danych podanych do wiadomości banku, zarejestrowanych z tytułu umowy o konto Inteligo.

 

Otwórz konto w Inteligo i zdobądź 100 zł premii

użyj kodu: 603367619

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Revolut: 25 zł premii na start oraz darmowa dostawa karty fizycznej!
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 440 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
251 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

18 Comments

 1. W regulaminie wskazane jest:
  “Spełnienie zadania … polega na … dokonaniu w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy … co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości minimum 200 PLN przy użyciu karty debetowej…”
  a nie jak w artykule:
  “wykonanie płatności bezgotówkowych (jednej lub kilku) kartą na łączną kwotę minimum 200 zł. ”
  Ja ten zapis rozumiem tak, że należy przynajmniej raz zapłacić kartą na kwotę min. 200 zł (przy jednym zakupie) a nie łącznie na 200 zł w ciągu 30 dni.
  Jeśli się mylę proszę o wyjaśnienie.

  • Spokojnie, może być więcej. Potwierdzone na bazie piętnastu edycji 🙂

  • Przemku, sam zacytowałeś wyżej regulamin o _łącznej_ wartości 200 zł, a nie jednorazowej 🙂

   Dla mnie problematyczny ten kurier z umową 🙁

   Często Inteligo oferuje promo za założenie konta?

 2. Polecający musi spełnić jakieś warunki. Ja nie mam nawet karty, która zastrzegłem z pół roku temu, trzymam konto bez żadnych wpłat, wypłat czy zakupów.

  • Zareejstrować się w programie poleceń przede wszystkim i mieć aktywny telefon w Inteligo. Karta nie jest wymagana. Polecam zapoznać się z regulaminem, jeśli chcesz dobrze na tym wyjść 🙂

   • Po co??? Z posta wywnioskowałem, że warunki muszą spełnić poleceni, to ich broszka :). Czy dobrze zrozumiałem????

 3. Czy osoba polecona po spełnieniu warunków płatności może zamknąć lub zastrzec kartę? W swoim portfelu mam dużo zobowiązań i dodatkowe 100 zł jest zbędne.

  • Tak, możesz zastrzec kartę zaraz po wykonaniu wymaganych transakcji. W końcu kartę mogłeś zgubić 🙂

 4. Ok spełniłem warunki wiec teraz mogę zrezygnować z karty i czekać na premię dobrze zrozumiałem?

  • Warunkami promocji jest wykonanie płatności kartą na 200 zł oraz BLIKIEM na 40 zł. Zatem musisz wpłacić co najmniej 240 zł, aby móc wykonać transakcje, a najlepiej z górką, no bo ciężko tak trafić idealnie z kwotami.

 5. By wykonac płatność BLIK trzeba zainstalować aplikacje w smartfonie. I tu mam pytanie:
  Czy mogę zainstalować aplikację na smartfonie, w którym jest inny numer telefonu, niż ten podany w banku?
  W banku podałem numer telefonu A, natomiast aplikacje chce mieć w smartfonie z numerem telefonu B.
  Da się?

 6. Cześć,
  z tego co wywnioskowałem, 30 dni od aktywacji konta nie jest zależne od czasu trwania programu i jak jutro doszedłby do mnie kurier z umową to na spełnienie warunków będę miał czas do 20 któregoś maja. Czy tylko do 30 kwietnia?
  Dziękuję za informację!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *