Jak zaoszczędzić na subskrypcji showmax.com, czyli cztery kreatywne sposoby, dzięki którym zapewnisz sobie nawet roczny dostęp za darmo

W ostatnim czasie możemy zaobserwować ogromny wzrost zainteresowania serwisami udostępniającymi treści video. Sukces serwisów VOD nieodzownie związany jest z naszym stylem życia. Mało kto ma obecnie czas, aby wyczekiwać na swój ulubiony serial w TV, bądź też emisję filmu. Zdecydowanie bardziej wolimy uzyskać dostęp do wybranego kontentu o dowolnej porze dnia i godziny. Oczywiście zależy nam na tym, aby uzyskać dostęp do treści jak najwyższej jakości. Naturalną koleją rzeczy jest fakt, iż wiąże się to z opłatami, uiszczanymi zazwyczaj w formie abonamentu. W Polsce największą popularnością cieszą się trzy serwisy VOD: Showmax, Netflix oraz HBO Go. W dzisiejszym artykule zaprezentuję Wam cztery sposoby umożliwiające uzyskanie darmowego dostępu do pierwszego z wymienionych. Serwis Showmax zasłynął między innymi z takich produkcji jak “SNL Polska”, “Ucho prezesa”, “Ksiądz”, czy też “Egzorcysta”. Jeśli interesują Was te i inne produkcje zamieszczone na platformie showmax.com, a nie chcecie przepłacać za uzyskany dostęp, sprawdźcie jak sprytnie zaoszczędzić pieniądze na comiesięcznych subskrypcjach.

 

 

Pierwsze 14 dni za darmo

Showmax umożliwia każdemu nowemu klientowi przetestowanie platformy za darmo przez pierwsze dwa tygodnie. Aby odebrać darmowy dostęp wystarczy zarejestrować się na stronie showmax.com i w drugim kroku wybrać formę płatności, na przykład kartę płatniczą, bądź PayPal. Jeśli nie zrezygnujecie z próbnej subskrypcji przed upływem 14 dni, wówczas zostanie pobrana opłata w wysokości 19,90 zł za aktywację subskrypcji na kolejny miesiąc (czynność będzie powtarzana co 30 dni).

 

Miesięczny dostęp do showmax za odebranie przesyłki z paczkomatu w 4 h

Drugi z wymienionych sposobów jest już o wiele bardziej kreatywny. W związku z gorączką świątecznych zakupów, paczkomaty przeżywają istne oblężenie. Przy niektórych maszynach stoją dodatkowo busy, z których wydawane są paczki. Aby nieco przyspieszyć proces rotacji w paczkomatach, Inpost uruchomił promocję w ramach której otrzymacie miesięczny darmowy dostęp do serwisu showmax, jeśli swoją paczkę odbierzecie w ciągu 4 godzin od otrzymania powiadomienia. Z tej promocji mogą skorzystać zarówno dotychczasowi subskrybenci, jak i osoby, które dopiero zarejestrują się na showmax.com.

Po odebraniu paczki z paczkomatu, zachowajcie numer przesyłki, a następnie wpiszcie go na stronie promocji wraz z adresem e-mail. Po tej czynności otrzymacie maila z linkiem umożliwiającym aktywację kodu promocyjnego.

Promocja trwa od 11 do 22 grudnia 2017 roku. W tym czasie należy odebrać przesyłkę z paczkomatu. Natomiast na odebranie miesięcznej aktywacji macie czas do 31 stycznia 2018 roku. Pula nagród wynosi 50.000 sztuk. Z promocji możecie skorzystać jednorazowo, na przykład po wykorzystaniu darmowego 14-dniowego dostępu, o którym pisałem wcześniej. Korzystając z promocji Inpostu możecie zaoszczędzić 19,90 zł, czyli więcej niż cena dostawy do paczkomatu 🙂

Jeśli nie zrezygnujecie z darmowej subskrypcji przed upływem 30 dni, wówczas showmax zacznie naliczać opłaty za kolejne miesiące.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

3 miesiące gratis dla klientów T-Mobile

Klienci abonamentowi, MIX lub prepaid w T-Mobile lub Heyah mogą uzyskać aż 90 dni darmowego dostępu do showmax.com. Głównym warunkiem jest bycie nowym użytkownikiem platformy, który nie korzystał z 14-dniowego okresu próbnego. Z promocji mogą skorzystać również klienci biznesowi, aczkolwiek tylko dla potrzeb osobistych 🙂

Aby skorzystać z promocji zarejestrujcie się na showmax.com, a następnie podczas wyboru formy płatności wybierzcie opcję Promocja T-Mobile, podajcie numer telefonu oraz aktywujcie dostęp. Z promocji możecie skorzystać jednorazowo. Przed końcem okresu dostępowego do serwisu otrzymacie wiadomość SMS od T-Mobile z informacją o zbliżającym się zakończeniu promocyjnego dostępu.

Jeśli nie zrezygnujecie z darmowej subskrypcji przed upływem 90 dni, wówczas showmax zacznie naliczać opłaty za kolejne miesiące. Aby anulować subskrypcję należy wybrać Moje konto z głównego menu, wejść w Zarządzaj subskrypcją i potwierdzić Anuluj subskrypcję lub wysłać SMS o treści STOP SHOWMAX na numer 80460 (koszt 0 zł).

Szczegóły na stronie promocji.

 

12 miesięcy gratis dla klientów Play

Sieć Play przebija T-Mobile i to aż czterokrotnie. Oznacza to, iż wasza oszczędność może sięgać niemal 240 zł. Jednak w tym przypadku beneficjentami rocznego dostępu do platformy showmax mogą być wyłącznie klienci abonamentowi w taryfach stan nielimitowany / unlimited (w tym także osoby posiadające abonament w taryfie biznesowej).

W przeciwieństwie do promocji T-Mobile, w przypadku Play nie ma przeciwwskazań co do dotychczasowego korzystania z serwisu, w tym z pakietu próbnego na 14 dni. Jeśli jesteście nowymi klientami showmax.com, po rejestracji wybierzcie formę płatności Promocja w Play. Po aktywacji dostaniecie SMS z potwierdzeniem tego faktu. Jeżeli natomiast posiadacie już konto na showmax.com, po zalogowaniu zmieńcie dotychczasową formę płatności, właśnie na Promocja w Play.

Jeśli nie zrezygnujecie z darmowej subskrypcji przed upływem roku, wówczas showmax zacznie naliczać opłaty za kolejne miesiące. Z promocji można skorzystać jednorazowo dla danego numeru telefonu.

Poniżej szczegółowa lista taryf umożliwiających wzięcie udziału w promocji:

  • dla klientów indywidualnych:
    Solo Stan Nielimitowany, Solo Stan Nielimitowany Dom WiFi, Duet Stan Nielimitowany, Duet Stan Nielimitowany Dom WiFi, Rodzina Stan Nielimitowany, Rodzina Stan Nielimitowany Dom WiFi, Rodzina Extra Stan Nielimitowany, Rodzina Extra Stan Nielimitowany Dom WiFi, Rodzina KDR Stan Nielimitowany, Rodzina KDR Stan Nielimitowany Dom WiFi, Formuła Solo M, Formuła Solo L, SIM Rodzina, SIM Duet, SIM Formuła Rodzina, SIM Formuła Rodzina Unlimited, SIM Formuła Rodzina Unlimited GB, Formuła Smartfon Unlimited 59,99, Formuła Unlimited 49,99, Formuła Smartfon Unlimited 99,99, Formuła Smartfon Unlimited 69,99, Play Internet PRO, Play Internet 69,99, Play Internet 59,99, Play Internet 49,99, Internet PRO, Internet M, Internet L, Internet XL
  • dla klientów biznesowych:
    SIM FORMUŁA PERFECT BOX dla firm, SIM FORMUŁA BIZBOX, SIM FORMUŁA KOMFORT Unlimited GB dla Firm, SIM FORMUŁA KOMFORT Unlimited dla Firm, SIM FORMUŁA KOMFORT dla Firm, Formuła Smartfon Unlimited 59,99 dla Firm, Formuła Smartfon Unlimited 79,99 dla Firm, Formuła Europa Unlimited dla Firm, Formuła 4.0 Unlimited dla Firm, Formuła Smartfon VIP dla Firm, Biznes Plan Pakiet 10, Biznes Plan Pakiet 25, Biznes Plan Pakiet Unlimited, Play Internet dla Firm PRO, Play Internet dla Firm 59,99, Play Internet dla Firm 49,99, Play Internet dla Firm 39,99, Play Internet dla Firm 29,99

 

Jeśli jesteś abonentem sieci Play w jednej z następujących taryf: dla klientów indywidualnych – Solo Stan Nielimitowany Mini, Duet Stan Nielimitowany Mini, Rodzina Stan Nielimitowany Mini, Rodzina Extra Stan Nielimitowany Mini, Rodzina KDR Stan Nielimitowany Mini, Formuła Solo S, Formuła Unlimited 29,99, dla klientów biznesowych – SIM FORMUŁA PERFECT dla Firm, Formuła Standard dla Firm, Formuła Unlimited 29,99 dla Firm, Formuła Smartfon Unlimited 49,99 dla Firm, otrzymasz dostęp bez dodatkowych opłat, ale tylko na pierwszy niepełny i pierwszy pełny okres rozliczeniowy.

 

Zarejestruj się na showmax.com

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Lokata Bezkarna na 3,5% w skali roku + 50 zł bonusu
 
Citi Handlowy: 400 zł premii na start z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
200 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

2 Comments

  1. Link po odebraniu przesyłki z InPost prowadzi do standardowej strony zakupu z 14. dniowym okresem próbnym. Są do zaznaczenia opcje różnych promocji, jednak InPostu wśród nich nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *