Karta kredytowa Citibank-BP Payback z premią o równowartości 230 zł i krótkim okresem karencji + 700 zł bonusu z kontem Citi Priority

Ostatnie miesiące to istny festiwal promocji Citibanku. Okazuje się, iż w gąszczu promocji, w których do zdobycia są vouchery o wartości 400 zł, znajdziemy również promocję karty kredytowej Citibank-BP Payback zapewniającej premię o wartości 230 zł. Powiecie pewnie: Co z tego, to bez sensu. Jest jednak pewne ale. Otóż we wszystkich trwających promocjach bank stosuje długi okres karencji – liczony od 1 stycznia 2015 roku. W przypadku Motokarty jest on o wiele krótszy, ponieważ status nowego klienta definiowany jest według daty 1 października 2016 roku. To ważna informacja dla osób posiadających w okresie od 1.01.2015 do 1.10.2016 kartę Citi, chcących skorzystać z promocji konta Citi Priority z premią do 700 zł. Nie da się ukryć, iż posiadanie karty kredytowej zdecydowanie ułatwia spełnienie warunków przewidzianych dla promocji konta Citi Priority.

 

 

Uczestnicy promocji

Jak wspomniałem we wstępie, kluczowym elementem regulaminu jest data karencji. Zgodnie z regulaminem, aby wziąć udział w promocji należy:

od 1 października 2016 roku nie być posiadaczem żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank, 

Druga kwestia to standardowo posiadanie zdolności kredytowej niezbędnej do uzyskania karty kredytowej. Minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie, wiek: 21 lat oraz staż pracy w obecnej firmie: minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt). W przypadku przedsiębiorców minimalny wiek to 25 lat, zaś minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej to 2 lata. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o. oraz osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów dochodowych znajdziecie w załączniku nr 1 do regulaminu.

 

Warunki otrzymania nagrody

Jeśli zdecydowaliście się na udział w promocji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, PESEL, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa od 1 października 2017 roku do 15 stycznia 2018 roku.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by przyjąć od Was dane osobowe oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Jeśli wstępna decyzja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Po podpisaniu umowy, karta będzie dostarczona listem.

 

Premia w promocji podzielona jest na kilka transz. W tym przypadku nie będziecie jednak otrzymywali gotówki ani voucherów, lecz punkty Payback wymienne na nagrody. Pierwsze 10.000 punktów otrzymacie już za samą aktywację karty (internetowo, poprzez aplikację lub na infolinii). Aktywację należy wykonać najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została przyznana karta. W tym samym okresie wykonajcie również co najmniej dwie płatności bezgotówkowe na minimum 50 zł każda, a otrzymacie kolejne 10.000 punktów (po 5000 punktów za każdą transakcję). Promocyjne punkty zostaną przyznane w ciągu 60 dni po spełnieniu wymienionych warunków.

Oprócz tego na start otrzymacie 1500 punktów za wyrobienie karty Silver lub 3000 punktów w przypadku karty Gold. Sumarycznie daje to 21.500 lub 23.000 punktów. Możecie je wymienić na nagrody o wartości około 215 zł lub 230 zł, zgodnie z katalogiem na stronie Payback.

Szczegóły promocji w regulaminie.

 

Szczegóły karty kredytowej Citibank-BP Payback

W ramach promocji wydanie oraz użytkowanie karty otrzymujecie za 0 zł. Zasady te mają obowiązywać zarówno w pierwszym, jak i w kolejnych latach (jeśli oczywiście zdecydujecie się dłużej utrzymywać kartę). Motokarta umożliwia również zbieranie punktów Payback, 1 punkt za każde wydane 2 zł na stacjach BP oraz 1 punkt za wydanie 5 zł w pozostałych miejscach.

Karty kredytowe Citi Handlowego obarczone są opłatą za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline, by w wiadomości wewnętrznej zrezygnować z Citiphone. Wystarczy napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi CitiphoneWięcej w tabeli opłat i prowizji. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%.

 

Kolejne 700 zł z kontem osobistym Citi Priority

To jeszcze nie wszystko. Po wyrobieniu karty możecie zdobyć kolejne 700 zł w ramach promocji konta Citi Priority. Łączny bonus podzielony jest na 3 części: 100 zł na start, 450 zł w formie 5% zwrotów od transakcji kartą oraz 150 zł premii dodatkowej za lojalność wobec banku. Warunki promocji są bardzo proste, szczególnie dla posiadaczy dowolnej karty kredytowej Citi. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie najpierw wyrobienie karty kredytowej, a dopiero później konta. Dodatkowo w łatwy sposób będziecie mogli uniknąć wszelkich opłat związanych z użytkowaniem konta Citi Priority, dzięki czemu z promocji skorzystacie bezkosztowo. Więcej na temat promocji konta Citi Priority znajdziecie w artykule: Rekordowe 700 zł premii w promocji konta Citi Priority.

Jeśli znacie osobę, która posiada już konto osobiste lub kartę kredytową Citi, rachunek z premią 700 zł możecie założyć z polecenia takowej osoby. W ten sposób polecający zdobędzie 150 zł bonusu. Więcej na temat tej promocji w osobnym artykule.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Citi Handlowy: 500 zł premii do Biedronki z kartą Simplicity
 
Citi Handlowy: 400 zł premii w promocji konta Citi Priority
 
Weź darmową pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł na fly.pl
 
Citi Handlowy: 400 zł premii do Decathlona z kartą Simplicity
 
LG K8 LTE o wartości 439 zł z kartą kredytową Citi Simplicity
 
Mini Ratka w PKO Banku Polskim z RRSO na poziomie 3,46%
 
350 zł premii oraz 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole
 
Darmowy kredyt od Getin Banku z 0% RRSO
 
150 zł łatwej premii za założenie konta w Banku Millennium
 
BGŻ BNP Paribas: voucher 150 zł za założenie Konta Optymalnego
 
Nawet 250 zł premii w promocji eKonta od mBanku
 
Łatwe 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK
 
200 zł premii w Pekao S.A. + 2,7% na koncie oszczędnościowym
 
ING Bank Śląski: 340 zł premii do zdobycia za założenie Konta z Lwem
 
mBank: 300 zł łatwej premii za założenie konta firmowego
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *