Bank Millennium: 200 zł premii w promocji karty kredytowej, do 760 zł zwrotu za wybrane zakupy oraz 500 zł premii w pozostałych promocjach

W Banku Millennium ruszyła kolejna promocja karty kredytowej, w której do zdobycia jest łatwe 200 zł premii. Oprócz tego będziecie mogli zyskać nawet 760 zł moneyback wypłacanego jako 5% zwrotu od zakupów dokonanych u wybranych partnerów (karty Impresja oraz Alfa) lub skorzystać z bogatego pakietu ubezpieczeń w przypadku kart Gold. Ponadto w ramach promocji uzyskacie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych. Co więcej, w stosunku do ostatniej edycji promocji, warunki uległy uproszczeniu. Akcja z premią skierowana jest do posiadaczy konta w Banku Millennium. Jeśli jeszcze takowego nie posiadacie, przypominam o świetnej promocji Konta 360º, w której do zdobycia jest aż 200 zł premii na start. Ewentualnie możecie skorzystać z programu Lubię to polecam, gdzie do zdobycia jest maksymalnie 90 zł premii, a okres karencji jest bardzo krótki. Przedsiębiorcy mogą dodatkowo skorzystać z promocji Konta firmowego Mój Biznes, gdzie do zdobycia jest kolejne 300 zł premii!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji wyłączeni są klienci, którzy w okresie od 1 stycznia 2017 roku posiadali jakąkolwiek główną kartę kredytową Banku Millennium lub w wymienionym okresie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z głównej karty kredytowej (w tym odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy).

 

Promocja potrwa od 8 października 2019 roku do 8 listopada 2019 roku lub do wyczerpania puli 2000 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu puli, stosowny komunikat pojawi się na stronach poświęconych kartom kredytowym Banku Millennium, przykładowo na podstronie karty Impresja. Wniosek o kartę należy złożyć w placówce, na infolinii, w systemie Millenet lub poprzez aplikację mobilną. Przykładowo, po zalogowaniu do systemu i przejściu do zakładki OFERTA, a następnie Nowa karta kredytowa pojawi się Wam taki oto baner promocyjny:

 

 

Do wyboru macie następujące karty:

 • Mastercard Impresja,
 • VISA Impresja,
 • VISA Alfa,
 • Mastercard Alfa,
 • Millennium Mastercard Gold,
 • Millennium Visa Gold.

 

Po złożeniu wniosku, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jeśli wszystko będzie w porządku, wówczas podpiszecie umowę online, zaś karta zostanie dosłana pocztą. Pamiętajcie, iż minimalny limit kredytowy biorący udział w promocji to 3000 zł dla kart Impresja lub Alfa oraz 5000 zł w przypadku karty GOLD. Czym jest limit dowiecie się z mojego autorskiego poradnika “Jak działa karta kredytowa”.

 

Warunki promocji

Po aktywacji karty, wystarczy, że wykonacie za jej pośrednictwem transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM o łącznej wartości 200 zł w każdym z trzech wymienionych okresów z osobna:

 • od momentu aktywacji karty do 31 grudnia 2019 roku,
 • od 1 stycznia do 31 stycznia 2020 roku,
 • od 1 lutego do 29 lutego 2020 roku.

 

W zasadzie to już wszystko. Jak widzicie, w ramach promocji należy wykonać łącznie transakcje za co najmniej 600 zł. Na szczęście bank nie wyłącza żadnych rodzajów transakcji według kodów MCC. Mogą to być zatem zarówno płatności internetowe, jak i stacjonarne. Uważajcie jedynie na transakcje dokonane w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. W ich przypadku transakcja bezgotówkowa obarczona jest prowizją na poziomie 3% (minimum 7 zł).

 

Premia o wartości 200 zł zostanie wypłacona do końca marca 2020 roku. W ten sposób zostanie zredukowane aktualne zadłużenie na karcie lub utworzy się nadwyżka, którą będziecie mogli wydać w sklepie lub innym punkcie handlowo-usługowym. W dniu wydania nagród, wasza karta musi być aktywna i nie może być w fazie wypowiedzenia. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji – październik/listopad 2019.

 

Karty kredytowe Banku Millennium

W ramach promocji dodatkowo otrzymujecie zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę karty kredytowej w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w których dokonacie minimum jednej transakcji bezgotówkowej. Okres ten rozpoczyna się od daty wydania karty. Samo wydanie karty jest bezwarunkowo darmowe. Pozostałe opłaty znajdziecie w cenniku kart kredytowych.

 

Karty Impresja oraz Alfa zapewniają 5% zwrotu za zakupy u wybranych partnerów. Roczny limit zwrotów to 760 zł (bez limitu miesięcznego).

 

Partnerzy dla karty Impresja:

 • Apart, Baldinini, Bershka, Carrefour, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, Marella, Massimo Dutti, MaxMara, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk, Sony Centre, Stradivarius, Travelplanet.pl, Uterque, Venezia, Zara, Zara Home.

 

Partnerzy dla karty Alfa:

 • Apart, Cinema City, Empik, GO Sport, Inter Cars, Leroy Merlin, Sephora, Travelplanet.pl.

 

Karty Mastercard oraz VISA Gold zapewniają natomiast: 

 • bezpłatne pakiety Assistance & Concierge Gold – pomocne w codziennych sytuacjach (na przykład: rezerwacje biletów, dostarczenie kwiatów) oraz zapewniające wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach,
 • bezpłatny pakiet Ubezpieczenie w podróży zagranicznej – przydatne w każdej podróży zagranicznej.

 

Gdzie jeszcze można zdobyć premię w promocji karty kredytowej

Nie da się ukryć, iż pod względem wartości nagród, promocje kart kredytowych są najhojniejsze. W związku z tym poniżej prezentuję, gdzie jeszcze możecie uzyskać dodatkowe dochody z kartą kredytową:

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

350 zł premii w promocji konta osobistego od BNP Paribas
 
Net Credit: pożycza za darmo do 3000 zł oraz 100 zł premii na zakupy
 
Alior Bank: 200 zł premii za założenie konta + 8 biletów do kina
 
Citi Handlowy: smartfon OPPO o wartości 799 zł w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity
 
BNP Paribas: 400 zł premii w promocji karty kredytowej mamBONUS
 
Nawet 280 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Banku
 
350 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Po 15 funtów premii za przetestowanie aplikacji Monese
 
Po 5 funtów dla obu stron w programie poleceń aplikacji CURVE
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń TransferGo
 
mBank: 150 zł premii w promocji eKonta osobistego
 
Citi Handlowy: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową
 
Po 100 zł premii w programie poleceń banku PKO BP

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Śledź bloga w social mediach:
FACEBOOK
Twitter
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON

4 Comments

 1. Założyłem w marcowej edycji z Twojego linku – teraz pytanie 🙂
  Mam w millenium konto i kartę debetową oraz kk. Chcę otrzymać ofertę utrzymaniową – lepiej złożyć w wypowiedzenia samej kk czy dyspozycję zamkniecia konta oraraz kk? Wiem że bank oferuje % od wykonanych transakcji kk lub debetową.

  • Proponuję złożyć wypowiedzenie najpierw na kartę kredytową. Możliwe, że dostaniesz ofertę utrzymaniową na 3 miesiące albo…nie dostaniesz. Wtedy działaj z kontem dopiero.

 2. Czy przelew na Revolut przez kartę kredytową będzie zaliczane jako transakcja bezgotówkowa wymagana do wypłacenia premii?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *